Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 29 sekcí v kterých je 97 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 1130 celkem 104
PAPILLONS a.s.

PAPILLONS a.s.

PAPILLONS je součástí skupiny VEBA, největšího výrobce damašků - bavlněných žakárských tkanin v České republice. Nabízíme damaškové ložní povlečení, ubrusy, froté ručníky a osušky pro domácnost, hotelový textil "PROFESSIONAL" a reklamní textil.
naše produkty: Froté ručníky, Hotelový textil, Koupelnové předložky, Ložní povlečení, Plážové osušky, Ubrusy
Poslat zprávu PAPILLONS a.s.
LORIKA CZ s.r.o.

LORIKA CZ s.r.o.

Nosným programem společnosti je řešení průmyslové a personální hygieny - průmyslové utěrky, protiúnavové a protiskluzové rohože, pracovní židle Werksitz, vyznačovací pásky, ochranné oděvy, pletené pracovní ESD rukavice a dezinfekční přípravky.
naše produkty: Dávkovače mýdla, Ergonomie sezení, Koupelnová zrcadla, Koupelnové doplňky, Mycí pasty na ruce, Odpadkové koše, Podlahové vyznačovací pásky, Pracovní antistatické rukavice, Pracovní rukavice, Pracovní židle, Průmyslové papírové utěrky, Průmyslové protiúnavové rohože, Průmyslové utěrky, Rohože, Sanitární technika, Vstupní čisticí rohože, Vyznačovací pásky
Poslat zprávu LORIKA CZ s.r.o.
LORIKA Slovakia s.r.o.

LORIKA Slovakia s.r.o.

Přímý distributor výrobců profesionální hygieny. Produkty osobní hygieny - dávkovače mýdel, ručníků a rozvoz náplní, průmyslové hygieny - průmyslové utěrky, čistící pasty, hygieny pracovního místa - pracovní židle a protiúnavové rohože.
naše produkty: Ochranné pracovní rukavice, Pracovní židle, Průmyslové čistící utěrky, Průmyslové protiúnavové rohože, Zabudovatelné hygienické dávkovače na tekuté mýdlo
Poslat zprávu LORIKA Slovakia s.r.o.
Voženílek pracovní ochranné pomůcky s.r.o.

Voženílek pracovní ochranné pomůcky s.r.o.

Prodej: pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, brýle, respirátory, masky, polomasky, sluchátka, přilby, svářecí štíty, doplňky, drogistické zboží, filtry, zátky do uší. Výroba: pracovní oděvy, monterkové kalhoty, blůzy, pláště a zástěry.
naše produkty: Pracovní obuv, Pracovní oděvy
Poslat zprávu Voženílek pracovní ochranné pomůcky s.r.o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanin: bavlna, len, polyester a konfekce. Textilní haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstřešní a jiné fólie, syntetické usně a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utěrky. Vysokopevnostní vázací PET pásky.
naše produkty: Hebké povlečení, Kašírované folie, Koženky, Montované textilní haly, Paropropustné podstřešní fólie, Povlečení z mikrovlákna, Protipovodňové hrazení, Sportovní montované haly, Textilní garáže, Textilní klimamembrány, Těžké lněné tkaniny, Tkaniny pro pracovní ošacení
Poslat zprávu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
svorto.cz s.r.o.

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické vložky pro příčně a podélně ploché nohy, individuální ortopedické vložky na míru, speciální a sportovní vložky, ortopedické pomůcky pro nohu - korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka. Prodáváme gelové ortopedické pomůcky.
naše produkty: Dětská obuv, Ortopedické vložky
Poslat zprávu svorto.cz s.r.o.
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL je velkoobchod se šperky a výrobky z polodrahokamů, vzorky minerálů pro sběratele, surovinami a polotovary z drahých kamenů. Zboží si sami dovážíme z celého světa. Nabízíme velice příznivé velkoobchodní ceny a množstevní slevy.
naše produkty: Drahé kameny a minerály, Drahé kameny jako dárkové předměty, Kameny pro léčitelství, Masážní kameny, Šperky z polodrahokamů, Výrobky z drahých kamenů
Poslat zprávu Jaroslav Kubík - MINERAL METAL
Miss Lingerie, s.r.o.

Miss Lingerie, s.r.o.

Distribuujeme dámské spodní prádlo do privátních a specializovaných butiků se spodním prádlem po celém území České a Slovenské republiky. Sortiment : podprsenky ve velikosti od A do G, kalhotky, noční prádlo, punčochové zboží, plavky, bezešvé prádlo a další.
naše produkty: Dámské spodní prádlo
Poslat zprávu Miss Lingerie, s.r.o.
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Nabízíme široký sortiment zdrojů pro všechny metody svařování ( svářečky bodové, obloukové a plazmové ), přídavné materiály, příslušenství, ochranné pomůcky, filtrační zařízení a brusivo od domácích i zahraničních výrobců, vybavení pro autoservisy a další.
naše produkty: Aku vrtačka, Bruska úhlová, Motorové pily, Nabíječka autobaterií, Ochranné pomůcky, Pneumatické nářadí, Robotický vysavač, Štípač, Svářecí technika, Svářečky, Svařování, Zahradní technika
Poslat zprávu WELDING PROGRESS
LIPTA - TDP a.s. karnevalové kostýmy

LIPTA - TDP a.s. karnevalové kostýmy

Specializujeme se na výrobu karnevalových kostýmů a doplňků především pro děti, ale také pro dospělé. Vyrábíme také kostýmy Mikulášů, andělů, čertů včetně různých doplňků, dále kostýmy na masopust, Halloween a jiné příležitosti. Vyrábíme i taláry pro soudce.
naše produkty: Dětské karnevalové kostýmy, Maškarní kostýmy, Karnevalové kostýmy pro dospělé
Poslat zprávu LIPTA - TDP a.s. karnevalové kostýmy
KOMET, spol. s r.o.

KOMET, spol. s r.o.

Dodáváme obuvnický a doplňkový materiál: podrážky, patníky, plotny a lepidla ( firem TOPY, RENIA, TARRAGO a dalších ). Vysekáváme a lisujeme polotovary dle požadavků zákazníka. V sortimentu máme i šněrovadla, krémy, lžíce i brašnářské potřeby.
naše produkty: Brašnářské potřeby, Lepidla na boty, Obouvací lžíce, Obuvnické materiály
Poslat zprávu KOMET, spol. s r.o.
de Wolf GROUP s. r. o.

de Wolf GROUP s. r. o.

Průmyslové rohože, čisticí rohože, latexové matrace, gumové rohože, čisticí zóny, ergonomické rohože, textilní rohože, úklidová služba, úklidové prostředky, úklidové stroje, čisticí prostředky, deratizace - dezinfekce - dezinsekce, úklidová chemie.
naše produkty: Čistící rohože, Čistící zóny, Latexové matrace, Podlahové rošty, Rohožky
Poslat zprávu de Wolf GROUP s. r. o.
TOPGAL a.s.

TOPGAL a.s.

Originální návrh, produkce a prodej školních a studentských batohů a tašek, velkoobchod, distribuce i maloobchod. V našem portfoliu najdete jak batohy školní, studentské, tak i sportovní a cyklistické, dále pak krosny, kabelky, peněženky, pouzdra a tašky.
naše produkty: Školní batohy
Poslat zprávu TOPGAL a.s.
PEVI, s.r.o.

PEVI, s.r.o.

Velkoobchod - kompletní sortiment osobních ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Moderní servis a pronájem pracovních oděvů pro profesionály, logistika. Pronajímáme průmyslové čistící utěrky, podložky a kontejnery. Nabízíme náhradní plnění ( ZPS ).
naše produkty: Pracovní oděvy, Pronájem pracovních oděvů
Poslat zprávu PEVI, s.r.o.
KŘÍŽ, spol. s r. o.

KŘÍŽ, spol. s r. o.

Firma Kříž, s.r.o. je předním českým výrobcem v oboru reklamní textil a strojní vyšívání. V oblasti strojní vyšívání se zaměřujeme na vysokou kvalitu a spolehlivost dodávek - ISO 9001. Reklamní textil zajišťujeme od tuzemských výrobců i z dovozu.
naše produkty: Nášivky, Reklamní textil, Strojní vyšívání
Poslat zprávu KŘÍŽ, spol. s r. o.
Holík International s.r.o.

Holík International s.r.o.

Vyrábíme a vyvíjíme speciální rukavice pro hasiče, policii a armádu. Hlavním mottem naší práce zůstává vysoká úroveň kvality a bezpečnosti našich výrobků. Toto tvrzení dokumentuje získaný certifikát jakosti ISO 9001 a všechny potřebné certifikace EU.
naše produkty: Defence rukavice, Rukavice pro armádu, Rukavice pro hasiče, Rukavice pro lovce, Rukavice pro policii
Poslat zprávu Holík International s.r.o.
KAPATEX s.r.o.

KAPATEX s.r.o.

Froté výrobky (ručníky, osušky, župany) do 24 hodin ze skladu - další výrobky doplníme výšivkou, vetkáme, tiskneme, lisujeme nebo speciálně vyrobíme. Šijeme z fleece a ostatních materiálů nebo dodáváme z textilního katalogu. Vyšíváme na vlastní i dodaný materiál.
naše produkty: Froté ručníky, Froté župany, Výšivky
Poslat zprávu KAPATEX s.r.o.
SILROC CZ, a.s.

SILROC CZ, a.s.

Společnost SILROC CZ, a.s. se specializuje vývoj a výrobu technicky náročných dílů z tekutého silikonového kaučuku pro oblasti zdravotnictví, elektro, potravinářství, strojírenství, povrchových úprav a spotřebního průmyslu.
naše produkty: Gelová silikonová sedýlka, Silikonová sedýlka, Silikonový kaučuk pro zdravotnictví, Skleněná sedýlka, Válcové silikonové krytky
Poslat zprávu SILROC CZ, a.s.
OK - SETO

OK - SETO

Vyrábíme a nabízíme ohebné kovové hadice hliníkové a nerezové ohebné komínové vložky a pevné trubky, plastové komínové systémy a různé doplňky pro stavbu nebo rekonstrukci komínů. Prodej vícesložkových komínových systému, odkouření a další.
naše produkty: Kominický oděv, Kouřovody, Nerezové ohebné komínové vložky, Třívrstvé komínové systémy
Poslat zprávu OK - SETO
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Naše firma dodává prostřednictvím svého velkoobchodu a maloobchodu kompletní sortiment výrobků pro Váš zdravý a klidný spánek jako například zdravotní matrace, lamelové rošty, postele, přikrývky, PUR pěnu - molitan a další.
naše produkty: Postele z masivu, Zdravotní matrace
Poslat zprávu Jiří Bambásek - PROFESO
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.