Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 3150 celkem 98
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej doplňků pro bowlingová centra a pro hráče. Dodáváme náhradní díly na zařízení různých značek. Zajišťujeme výstavby bowlingových center, servis a jejich rekonstrukce.
naše produkty: Bowlingová obuv, Bowlingové dráhy, Stavby bowlingových drah
Poslat zprávu BOWLCZECH LIMITED
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha nabízí návštěvníkům jedinečný vodní svět, rozsáhlý svět saun, luxusní spa, dvoupodlažní fitness, restaurace a bary. Naším zákazníkům nabízíme více zábavy, relaxace a vitality a přispíváme tak k jejich zdravého životního stylu.
naše produkty: Aquapark Praha, Aquaparky v ČR, Fitness Praha, Lázně Praha, Wellness centrum
Poslat zprávu Aquapalace Praha
Play-kids.cz

Play-kids.cz

Firma prodává výrobky značky Playmobil a Brio. Značka Playmobil je absolutně bezpečná a zdravotně nezávadná. Hračky Playmobil rozvíjí psychomotorické vnímání malých dětí, u starších podporuje rozvoj fantazie a vnímání světa.
naše produkty: Hračky Playmobil, Playmobil, Stavebnice Playmobil
Poslat zprávu Play-kids.cz
SP KOLO s.r.o.

SP KOLO s.r.o.

Prodáváme horská, trekingová, silniční a dětská kola značek Merida, Specialized, Giant, Pells a Spyder. Zajišťujeme kompletní servis. Dále nabízíme stavbu kol na zakázku a široký výběr doplňků, cyklistické oblečení, cyklistickou obuv, sezónní slevy.
naše produkty: Horská kola Merida, Horská kola Specialized
Poslat zprávu SP KOLO s.r.o.
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Výroba a prodej: tradiční výroba posilovacích strojů a sportovního nářadí pro fitness, kulturistiku, školská zařízení i ostatní sportoviště. Další činnost je v oblasti spolupráce na výrobě výměníků tepla, absorbérů, slunečních kolektorů, kontejnerů a židlí.
naše produkty: Fitness zařízení, Posilovací stroje, Víceúčelové stroje
Poslat zprávu FILIPSPORT, spol. s r. o.
EUROGAME, s.r.o.

EUROGAME, s.r.o.

Vyrábíme pružinové houpačky a nerezové minikolotoče zn. HARI. Součástí našeho portfólia jsou dále laminátové skluzavky, motorické a pohybové prvky a sportovní potřeby pro děti. Veškeré herní prvky a hračky splňují bezpečnostní standardy platné v České republice i Evropské unii.
naše produkty: Houpačka pro děti, Kolotoč sedací, Pružinová houpačka
Poslat zprávu EUROGAME, s.r.o.
TPS centrum

TPS centrum

Prodej, servis, pronájem - lodě, jachty, nafukovací čluny, motorové čluny, ZODIAC, ADVENTURE, MARCO POLO. Lodní motory MERCURY, TOHATSU. Plachetnice ELAN, IMPRESSION. Charter. Pojištění PANTAENIUS. FRANCO PACE. Česká námořní rallye. Chorvatsko.
naše produkty: Pronájem luxusních plachetnic
Poslat zprávu TPS centrum
Clarina Music

Clarina Music

Hudební nástroje Buffet Crampon, Yamaha, Vandoren, Glotin, Alexander, Schmid, Bach, Tama, Ahead, Stagg, Paiste, Pirastro, Thomastik, K+M, Puchner, Remo, Amati, Červený, Warchal, Takamine, BAM, M - Audio, Steinberg. Partner předních orchestrů a uměleckých škol.
naše produkty: Hudební nástroje
Poslat zprávu Clarina Music
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVĚT DÝMEK.cz přímo dováží a distribuuje kvalitní orientální vodní dýmky a kompletní příslušenství. Své vodní dýmky distribuujeme do všech zemí Evropské unie. Velkoobchod, maloobchod. Atraktivní velkoobchodní podmínky pro obchodní partnery.
naše produkty: Vodní dýmky
Poslat zprávu Svět dýmek.cz
EURO - BOWLING s.r.o.

EURO - BOWLING s.r.o.

Společnost EURO-BOWLING podniká v prodeji, výrobě, servisu a instalaci bowlingových drah. EURO-BOWLING představuje v celé Evropě nejvhodnější nabízené provedení bowlingových výrobků za nízké pořizovací ceny a následný provoz.
naše produkty: Bowlingové dráhy
Poslat zprávu EURO - BOWLING s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Výroba bubenických paliček. Nabídka standardních typů, nebo paliček na zakázku. Přes 50 základních modelů + možnost délkové, tvarové a tloušťkové modifikace jednotlivých typů. Možnost vyrobit speciálně paličky na zakázku dle požadavků. Zákaznický potisk paliček.
naše produkty: Bubenické paličky
Poslat zprávu R - STICK
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Paintball Milovice se nachází v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném tankodromu. Tankodrom Milovice je poslední dochovalá vzpomínka na vojenskou minulost v této oblasti.
naše produkty: Paintball Milovice
Poslat zprávu Paintball Milovice
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou běžeckých lyží, speciálních back country lyží, ale také sjezdových lyží od začátečníků až po závodníky a snowboardů.
naše produkty: Výroba lyží
Poslat zprávu SPORTEN, a.s.
GUFEX s.r.o.

GUFEX s.r.o.

Zabýváme se zpracováním technické pryže. Naším produktem je hokejový puk, dále se zabýváme zakázkovou výrobou a děláme i pryžové výrobky pro domácí potřeby. Náš výrobní program je hodně variabilní, takže jsme schopni dělat i malé serie výrobků.
naše produkty: Hokejový puk
Poslat zprávu GUFEX s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jsme firma, která se zabývá distribucí sportovní a doplňkové výživy. Patříme mezi největší velkoobchody a internetové obchody. Prodáváme značky Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark a další značky.
naše produkty: Sportovní výživa
Poslat zprávu Pavel Trampota - PT-servis
Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany se nachází v Přírodním parku Chřiby nedaleko Kroměříže, kde se nachází Hotel*** Crazy Mary, stylová restaurace, aquacentrum, jezdecká škola. Chov koní amerického plemene Quarter Horse, firemní akce na klíč, westernové divadlo.
naše produkty: Ranč
Poslat zprávu Ranč Kostelany s.r.o.
JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.

JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.

Rocková hudební škola pořádající kurzy v oborech elektrická a akustická kytara, zpěv, basová kytara a bicí nástroje. Zaměření kurzů je na širší oblast populární hudby, zejména rock, blues a pop.
naše produkty: Hodiny zpěvu, Kytarová škola, Výuka hry na bicí, Výuka hry na kytaru
Poslat zprávu JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.
Dronte s.r.o.

Dronte s.r.o.

Půjčovna lodí v Praze Dronte s.r.o. nabízí půjčení lodí především na řekách Ohři, Sázavě, Berounce a Hronu. Po domluvě jsme schopni lodě dovést kamkoliv. Půjčujeme: plastové kanoe, kajaky, rafty i další vybavení. Dále nabízíme kajakářskou a raftovou školu.
naše produkty: Půjčovna lodí Berounka, Půjčovna lodí Hron, Půjčovna lodí Ohře, Půjčovna lodí Sázava
Poslat zprávu Dronte s.r.o.
PETROF, spol. s r.o.

PETROF, spol. s r.o.

Petrof, jehož největší odběratelé jsou Rusko, Japonsko, Čína, Austrálie a Německo, patří mezi největší evropské výrobce pianin a klavírů. Během 147 let existence firmy bylo vyrobeno přes 600 000 pián, které byly prodány do více než 60 zemí světa.
naše produkty: Piána Petrof
Poslat zprávu PETROF, spol. s r.o.
PEROPE Tábor s.r.o.

PEROPE Tábor s.r.o.

Výroba a prodej turistických kanoí z polyesterového sklolaminátu. Vysoká kvalita lodí vychází z mnohaletých výrobních a vodáckých zkušeností. Provádíme záruční i pozáruční servis lodí a opravy různých výrobků ze sklolaminátu. Poskytujeme záruku 24 měsíců.
naše produkty: Výroba lodí
Poslat zprávu PEROPE Tábor s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.