Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 1130 celkem 98
Půjčovna lodí a raftů ONTARIO

Půjčovna lodí a raftů ONTARIO

Vodácká půjčovna lodí a raftů na řekách Vltava, Lužnice, Otava, Sázava a jiných. Půjčovna vodácké vybavení za příznivé ceny. Komplexní služby spojené s vodáckou turistikou.
naše produkty: Půjčovna lodí, Půjčovna lodí Lužnice, Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna raftů, Půjčovny lodí
Poslat zprávu Půjčovna lodí a raftů ONTARIO
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander nabízí ubytování ve 24 moderně vybavených pokojích vhodných nejen pro firemní, ale i rodinnou a turistickou klientelu. Ideální výchozí bod pro výlety do přírody a za památkami nebo aktivní dovolenou ( golf, cykloturistika a jiné ).
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytování Plzeňsko
Poslat zprávu Hotel Alexander
Levné knihy a.s.

Levné knihy a.s.

Prodej knih, CD, DVD, CD - ROM se slevou 50 - 90%. Internetové knihkupectví se širokým sortimentem zboží. Prodejny v každém větším městě České republiky. Vlastní produkce knižních a hudebních titulů, nakladatelská a vydavatelská činnost.
naše produkty: Anglicko-český slovník, Dětské knihy, Internetové knihkupectví, Knihkupectví v Praze, Levné cd, Levné dvd filmy, Naučné encyklopedie, Prodej levných dvd
Poslat zprávu Levné knihy a.s.
For Street Racing s.r.o.

For Street Racing s.r.o.

Jsme Česká firma, vyrábíme stylové a funkční motocyklové oblečení a doplňky nejvyšších kvalit. Jsme aktivní motorkáři a závodníci, proto je všechen design, od materiálů po vývoj a testování je pod naší osobní kontrolou. Vedou nás osobní zkušenosti.
naše produkty: Moto bundy, Moto kalhoty, Moto oblečení
Poslat zprávu For Street Racing s.r.o.
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naše firma se zabývá prodejem dřevomateriálu, především prodejem palubek různých profilů a rozměrů, podlahových palubek. Nabízíme též nábytek z masivu, dřevěný zahradní nábytek, dřevěné dekorace, betlémy, dřevěné hračky a jiné výrobky ze dřeva.
naše produkty: Dřevěné hračky, Dřevěný nábytek z masivu, Dřevěný zahradní nábytek, Vánoční dřevěné betlémy, Zahradní nábytek
Poslat zprávu Jiří Vencl
PRAGUE BOATS s.r.o.

PRAGUE BOATS s.r.o.

Naše společnost vlastní a provozuje výletní lodě i parníky v Praze. Celoroční provoz, pravidelné vyhlídkové plavby Prahou, obědy i večeře, pro skupiny i jednotlivce. Společenské akce na klíč, firemní večírky, oslavy, svatby, párty, konference.
naše produkty: Parníky Praha, Plavby po Vltavě, Večeře na lodi, Vyhlídkové plavby Vltava
Poslat zprávu PRAGUE BOATS s.r.o.
Gamehouse, s.r.o.

Gamehouse, s.r.o.

Gamehouse je maloobchod se dvěma kamennými prodejnami a internetovým zásilkovým obchodem. Věnuje se kompletnímu sortimentu videoher a RC modelů. Je prodejcem Nintendo, Sony Playstation, Microsoft Xbox, RC modelů Silverlit, VS Tank a autodráh Carrera.
naše produkty: Autodráhy Carrera, Nintendo DS, Nintendo DSi, Nintendo Wii, Playstation 3, Playstation Portable, Počítačové hry, RC Auta, RC Modely, Xbox 360
Poslat zprávu Gamehouse, s.r.o.
Vranovská pláž s.r.o.

Vranovská pláž s.r.o.

CAMP PLÁŽ Vranovská přehrada s.r.o. nabízí ubytování: v chatkách 2 - 4 lůžkových, U Převozu v 3 lůžkových pokojích, v penzionu Na Stráni 2 - 4 lůžkových apartmánech. Ubytování – místa pro 400 stanů a 50 míst pro karavany s elektrickou přípojkou.
naše produkty: Česko Camping Jižní Morava, Přírodní jezero Česko Camping
Poslat zprávu Vranovská pláž s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
NIR, spol. s r.o.

NIR, spol. s r.o.

Prodáváme kulečníkové stoly, stolní fotbal, šipky a veškeré příslušenství. Kulečníky LONGONI, BRUNSWICK, WIK, PROSTAR. Servis kulečníkových tág. Kulečníky - servis a potahování. Nabízíme vše pro kulečník, fotbálek, šipky. Zásilková služba.
naše produkty: Kulečník, Kulečníkové stoly, Stolní fotbal
Poslat zprávu NIR, spol. s r.o.
ARX Trade, společnost s ručením omezeným

ARX Trade, společnost s ručením omezeným

Výroba a prodej na zakázku altány, pergoly, zahradní nábytek, zahradní domy, srubové domky, zahradní a nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Realizujeme certifikovaná i privátní dětská hřiště.
naše produkty: Pergoly zahradní
Poslat zprávu ARX Trade, společnost s ručením omezeným
SPARK AIRTICKETS s.r.o.

SPARK AIRTICKETS s.r.o.

Potápění Chorvatsko, potápění Egypt – organizujeme potápění na českých základnách. Učíme kurzy potápění s českými profesionálními instruktory v Chorvatsku, v Egyptě, Praze a Brně. Pořádáme potápěčské zájezdy a prodáváme letenky do celého světa.
naše produkty: Kurzy potápění, Potápěčské zájezdy, Potápění, Potápění Chorvatsko, Potápění Egypt
Poslat zprávu SPARK AIRTICKETS s.r.o.
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Nabízíme živé, umělé a řezané květiny, vyrábíme umělé stromy. Zapůjčování květin a dekorací, výroba a prodej fontán a vodotrysků, vánoční a sezónní dekorace, filmové dekorace, působnost v celé České a Slovenské republice.
naše produkty: 3D dekorace, Sezónní dekorace, Umělé květiny, Vánoční dekorace, Živé květiny
Poslat zprávu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
Rafting a půjčovna lodí Putzer

Rafting a půjčovna lodí Putzer

Jsme cestovní agentura a půjčovna sportovních potřeb. Půjčujeme lodě, rafty a kánoe. Zajistíme kompletní vodácký servis i s instruktorem. Nabízíme výlety na lodích a raftech, zajistíme dopravu veškerého materiálu a osob, výlety a další služby i pro školy.
naše produkty: Půjčovna lodí
Poslat zprávu Rafting a půjčovna lodí Putzer
DIHRAS

DIHRAS

Hlavní náplní firmy je výroba dřevěných hraček v provedení přírodním a barevném. Tradiční výrobce od r. 1992. Vysoká kvalita zpracování. Sortiment obsahuje 56 druhů dřevěných hraček, možnost výroby dřevěných chodících hraček na zakázku.
naše produkty: Dřevěné hračky
Poslat zprávu DIHRAS
4EVER, s.r.o.

4EVER, s.r.o.

Výroba ( montáž ) a prodej jízdních kol značky 4EVER ( horská kola, kola cross, street, road ). Zakázková sériová výroba ( montáž ). Jízdní kola a horská kola 4EVER jsou osazena SHIMANO díly ( kompletní sady ).
naše produkty: Horská kola, Jízdní kola, SHIMANO komponenty
Poslat zprávu 4EVER, s.r.o.
MIBO - profi koloběžky

MIBO - profi koloběžky

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou koloběžek podle konstrukce ověřené desítkami let provozu. Koloběžky MIBO s atestem české státní zkušebny splňují normy: ČSN EN 71-1, ČSN EN 71-3, ČSN ISO 42-10, Vyhlášku ministerstva dopravy číslo 102/91.
naše produkty: Koloběžky
Poslat zprávu MIBO - profi koloběžky
COROCORD

COROCORD

Zakládáme, montujeme a dodáváme vybavení pro dětská hřiště a sportoviště. Nabízíme atestovaný sortiment dětských atrakcí: kolotoče, houpačky, skluzavky, prolézačky, pískoviště, síťové herní prvky a sportovní mobiliář. Realizace v památkových zónách.
naše produkty: Lanové sestavy, Lanové sítě, Lanové šplhací systémy
Poslat zprávu COROCORD
Taneční škola HES

Taneční škola HES

Taneční kurzy, o kterých jste slyšeli - moderní taneční pro mládež, VŠ a dospělé v Kongresovém centru Praha, v KD Vltavská a KD Ládví. Pořadatelé největší letní školy tance, dětské taneční tábory. Poradenství v tanečním oboru, umělecká agentura.
naše produkty: Taneční kurzy, Taneční škola
Poslat zprávu Taneční škola HES
Autofolie BZ

Autofolie BZ

Instalací bezpečnostní a protisluneční autofólie na skla automobilů dosáhnete příjemné a bezpečné cestování ve vozidle. Bezpečnostní a protisluneční auto fólie vám částečně ochrání vaše auto a vybavení auta před zloději.
naše produkty: Bezpečnostní autofólie, Protisluneční autofólie
Poslat zprávu Autofolie BZ
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.