Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Zobrazuji firmy 4158 celkem 98
READY LINE s.r.o.

READY LINE s.r.o.

V naší společnosti READY LINE s.r.o. nabízíme široký sortiment produktů, ve kterém naleznete rovněž městský mobiliář, například lavičky, sloupky a patníky, stojany na kola nebo parkovací zábrany. READY LINE s.r.o. sortiment nabízí v té nejvyšší kvalitě.
naše produkty: Městský mobiliář
Poslat zprávu READY LINE s.r.o.
FUN DIVING, s.r.o.

FUN DIVING, s.r.o.

Nabízíme výuku přístrojového potápění, kurzy potápění, potápění v Chorvatsku, česká základna v Chorvatsku na ostrově Murter a Srima, potápění v Karibiku, Panenské ostrovy Saint Croix, PADI diving Centrum, kapitánské zkoušky, pronájem lodí a plachetnic.
naše produkty: Potápění v Chorvatsku
Poslat zprávu FUN DIVING, s.r.o.
NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY je ideálním tréninkovým místem pro amatérské i profesionální sportovce a kluby. Poskytujeme ideální podmínky pro soustředění a tréninkové kempy. Nabízíme: hotel, parkoviště, fitness, pizzerii s dvěma salonky, pivnice, tělocvičnu a další.
naše produkty: Zimní stadion Česká republika
Poslat zprávu NED HOCKEY s.r.o.
FURCH GUITARS, s.r.o.

FURCH GUITARS, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme kytary, mandolíny a akustické basové kytary. Provádíme záruční a pozáruční servis.
naše produkty: Akustické kytary
Poslat zprávu FURCH GUITARS, s.r.o.
Modelimex

Modelimex

Prodáváme plastikové a resinové modely letadel, aut, vojenské techniky, doplňky, obtisky a publikace od výrobců z České republiky, Ruska, Polska, Ukrajiny a dalších, které dodáváme několika desítkám modelářských obchodů po celém světě za velkoobchodní ceny.
Poslat zprávu Modelimex
BETEXA, zásilková služba, s.r.o.

BETEXA, zásilková služba, s.r.o.

Hračky, hry a hlavolamy Harry Potter. Výroba patentovaných her Pexetrio. Výroba a prodej papírových modelů v edicích: Hrady a zámky České republiky, technické modely. Papírové loutkové divadlo, betlémy. Výroba reklamních předmětů, 3D pohlednice, hlavolamy.
naše produkty: Dřevěné stavebnice
Poslat zprávu BETEXA, zásilková služba, s.r.o.
HLAVOLAM.NET

HLAVOLAM.NET

Naše firma se zabývá prodejem, výrobou a dovozem hlavolamů. Na přání zákazníka zhotovíme hlavolam jako reklamní předmět s laserovým vypálením ( dřevo, kov ) nebo s potiskem ( plast ). Na internetových stránkách provozujeme e-shop se zasilatelskou službou.
naše produkty: Hlavolamy
Poslat zprávu HLAVOLAM.NET
Stolařství Martinek s.r.o.

Stolařství Martinek s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici se sériovou výrobou hraček, reklamního dárkového zboží, kazet pro dárkové a průmyslové zboží a soustružené předměty. Všechny výrobky jsou vhodné i pro export. Finální výrobky jsme schopni dodat včetně zabalení.
naše produkty: Dřevěný stojan na víno
Poslat zprávu Stolařství Martinek s.r.o.
PeHToo a.s.

PeHToo a.s.

Plastik HT a.s. je firma s více než 40-letou tradicí specializující se na výrobu technických výlisků z plastů za pomoci nejmodernějších technologií pro automobilový a elektronický průmysl, poskytování služeb v oblasti vstřikování a svařování plastů.
naše produkty: Výroba plastů a forem
Poslat zprávu PeHToo a.s.
Hudební centrum s.r.o.

Hudební centrum s.r.o.

Prodej hudebních nástrojů všech významných výrobců. Prodejna v Hradci Králové nabízí klávesy, digitální piana, kytary, baskytary, aparatury, komba, ozvučení, zesilovače, reproboxy, dechové a smyčcové nástroje, varhany, činely, perkuse, bicí, metronomy, mixpulty.
naše produkty: Elektrické kytary
Poslat zprávu Hudební centrum s.r.o.
BONAPARTE

BONAPARTE

Nabízíme hrací karty, stolní společenské hry, magnetické cestovní hry, MINI HRY cestovní, hlavolamy, pexesa, domina, magnetické tabule, magnetky, nástěnné licenční hodiny, nástěnné dekorativní samolepky, puzzle, památníky a školní potřeby.
naše produkty: Stolní společenské hry
Poslat zprávu BONAPARTE
FLORA SERVIS

FLORA SERVIS

Vyrábíme dětská hřiště s certifikací, herní sestavy, skluzavky, houpačky, pískoviště, oplocení, prolézačky, lavičky, kolotoče, bezpečnostní povrchy - výroba a montáž. Provádíme: zemní práce, sadové a parkové úpravy, dlažby od projektu po realizaci.
naše produkty: Dětská hřiště na klíč
Poslat zprávu FLORA SERVIS
SVET-AUT.CZ

SVET-AUT.CZ

Nákup, distribuce a prodej sběratelských modelů a hraček firem Abrex, Mondo Motors, Ixo, Solido, Norev, Revell, Saico, Bburago, Cararama, Hongwell, Corgi, Kaden, Kovap, Matchbox, Merkur, Směr a jiných renomovaných firem.
naše produkty: Modely aut
Poslat zprávu SVET-AUT.CZ
OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

V naší Optice provádíme prodej, zhotovení a servis brýlí. Provádíme měření zraku optometristou, aplikaci a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, zvlhčujících kapek do očí, brýlí a také nabízíme dalekohledy.
naše produkty: Dalekohledy, Kontaktní čočky
Poslat zprávu OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.
ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

Česká tenisová škola byla založena v roce 1993 pro rozvíjení praktických a teoretických schopností hráče. Výuka probíhá ve formě tenisových campů po celé České republice i v zahraničí ( Poprad, Francie - Nice ) a je určena jak pro dospělé, tak i děti.
naše produkty: Pronájem kurtů a hal, Tenisové campy s turnaji
Poslat zprávu ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA
DETOA Albrechtice s.r.o.

DETOA Albrechtice s.r.o.

Vyrábíme dřevěné hračky, stavebnice pro děti, dětský nábytek, společenské hry pro děti i pro dospělé. Výroba dřevěných perlí a bižuterie. Specializujeme se na pianinové klávesnice, mechaniky a klavírové mechaniky.
Poslat zprávu DETOA Albrechtice s.r.o.
Hotel U Staré paní

Hotel U Staré paní

Hotel U Staré Paní Vám nabízí výbornou polohu v centru Prahy a jedinečné geniu loci s příjemnou atmosférou. Náš hotel je situován ve starobylém domě z 15. století, jehož historie je stejně bohatá jako dějiny staré Prahy.
naše produkty: 4 hvězdičkový hotel Praha, Hotel v Praze staré město, Jazz klub Praha, Levný hotel v centru Prahy, Nekuřácká restaurace Praha U staré paní, Živá hudba Praha
Poslat zprávu Hotel U Staré paní

KADEN, s.r.o.

Hračky, sporty a zábava
Poslat zprávu KADEN, s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.