Hotelové restaurace

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 20
Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria nabízí ubytování v Hradci Králové. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Hradec Králové, Kongresový sál Hradec Králové, Penzion Hradec Králové, Ubytování Česká republika, Ubytování Hradec Králové
Poslat zprávu Hotel Alessandria Hradec Králové
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusní hotel Hoffmeister je tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí. Poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřel půvab historické a romantické části města.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historické Praze, Hotel v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy, Pětihvězdičkový hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Hoffmeister
Hotel Union Praha

Hotel Union Praha

Hotel Union Praha poskytuje ubytování v centru Prahy. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, TV, minibarem, koupelna + WC, vysoušeče vlasů, možnost připojení k internetu WIFI, telefon.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v centru Prahy, Levné ubytování Praha, Ubytování v Praze
Poslat zprávu Hotel Union Praha
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Součástí objektu je hotelová restaurace ve sklepních prostorách, dále pizzerie a prodejní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Český Krumlov ubytování, Hotel Český Krumlov, Ubytování Český Krumlov
Poslat zprávu Hotel ARCADIE
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal se nachází v samém srdci Prahy na Starém Městě, obklopen řadou historických památek. Rodinná atmosféra hotelu se snoubí s možností procházek k nedalekému Staroměstskému náměstí ( orloj, Týnský chrám ) a k návštěvě blízké Národní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Hastal Prague Old Town
Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague leží v areálu Aquapalace Praha, v největším aquaparku ve střední Evropě, který od centra Prahy dělí pouze 15 minut jízdy autem. Aquapalace Hotel Prague nabízí spojení prvotřídního pobytu, zábavy a konferenčních možností.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čtyřhvězdičkový hotel v Praze, Hotel v Praze, Lázně v Praze
Poslat zprávu Aquapalace Hotel Prague ****Superior
Hotel IBERIA

Hotel IBERIA

Hotel IBERIA je moderně vybaveným hotelem v centru Opavy s výbornou českou a španělskou kuchyní. V létě posezení na zahrádce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Opava ubytování
Poslat zprávu Hotel IBERIA
Hotel Schmidbräu

Hotel Schmidbräu

Hotel se nachází 25 km od hraničního přechodu Folmava, v Bavorsku. Nabízíme ubytování ve 28 pokojích s 56 lůžky v tříhvězdičkovém hotelovém standardu. Vlastní podzemní parkoviště, pro hotelové hosty zdarma. Firemní akce, kongresy, oslavy a společenská setkání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Bavorský les, Rodinná zábava, Sportovní vyžití, Ubytování Bavorsko
Poslat zprávu Hotel Schmidbräu
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PRESIDENT HOTEL PRAHA
GRAND hotel PRAHA

GRAND hotel PRAHA

Grand Hotel Praha je luxusní hotel v historické Praze přímo naproti nejzajímavější Pražské památce ( Orloji ). S luxusním vybavením hotelu budete na výsost spokojeni, možnosti turistiky jsou široké a luxusní Grand Hotel Praha Vám je umožní.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní hotel v historické Praze
Poslat zprávu GRAND hotel PRAHA
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.