Restaurační služby a pohostinství

Zde je 10 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 254
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Restaurační pivovar. Vlastní výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný světlý a tmavý ležák. 340 míst v atraktivních rozsáhlých prostorách. Prohlídka s odborným výkladem. Vynikající typicky česká a mezinárodní kuchyně. Pivní večery s živou hudbou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Česká restaurace v Praze, Český pivovar v Praze, Restaurační pivovar v Praze, Výroba piva
Poslat zprávu Novoměstský pivovar spol. s r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionální gastro zařízení, kuchyně, gastro vybavení: konvektomaty, myčky, konvektomat Retino, UNOX, nádobí a náčiní, ledničky, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kuřata, nerezový nábytek, kávovary, mikrovlnné trouby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Cukrářské chladící vitríny, Elektrický udržovací a ohřevný zásobník, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyně
Poslat zprávu GASTROART CZ, spol. s r.o.
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Restaurace, kavárny a obchody v Praze s českou, italskou, brazilskou a francouzskou kuchyní s cílem obnovit tradici gourmetsví v Čechách a oživit kulinářská řemesla. Degustační restaurace v Praze představuje pokrmy vybrané české gourmet kuchyně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Česká kuchyně, Italská restaurace v Praze, Restaurace v Praze
Poslat zprávu AMBI CZ, s.r.o.
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** nabízí moderní komfort, konferenční prostory a restauraci v unikátním prostředí zahrad historického areálu Břevnovského kláštera v Praze, nedaleko centra i letiště. Nese ekologické označení The Flower a Ekologicky šetrná služba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Břevnovský klášter
Poslat zprávu Hotel Adalbert
Restaurace Hliněná Bašta

Restaurace Hliněná Bašta

Speciality z čerstvých ryb. Nabízíme živé humry a langusty. K jídlu patří dobré víno, které u nás můžete ochutnat z oblasti Žernosek a vína francouzská. Pro oslavy, jednání nabízíme dva salónky v 1. a 2. patře věže. Romantická terasa nad rybníčkem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rybí restaurace Praha
Poslat zprávu Restaurace Hliněná Bašta
Hotel Club

Hotel Club

Hotel Club nabízí hotelové a ubytovací služby v krásném prostředí moravského slovácka. Hotel Club nabízí firemní školení, firemní image, vinný sklípek s cimbálovou muzikou. Hotel je vhodný pro firemní akce i pro rodinné rekreace a cykloturistiku.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Club
Restaurace Česká Hospoda

Restaurace Česká Hospoda

Restaurace se nachází v srdci Starého Města. Na přelomu 19. a 20. století byla oblíbeným místem Franze Kafky. Na prahu 21. století zde najdete prostory pro pořádání firemních večírků, svateb, obědy či večeře pro cestovní kanceláře. Školení s projekcí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jídlo v Praze
Poslat zprávu Restaurace Česká Hospoda
U Fleků

U Fleků

Restaurace U Fleků, výroba piva ( pivovar ), kabaretní program, muzeum. Pivo ( flekovský 13° ležák ) které se v pivovaru vaří od roku 1499. Denně živá hudba a možnost prohlídky muzea pivovaru u fleků.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu U Fleků
Olympik Holding, a.s.

Olympik Holding, a.s.

Skupina hotelů Olympik ( Hotel Olympik Artemis****+, Olympik****, Olympik Tristar***+ ) nabízí ubytování v centru Prahy. Zajišťuje programy pro kongresy, konference, semináře, incentivní a kongresová turistika, sekretářské služby, tlumočení a překlady.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Olympik Holding, a.s.

VIA VENTI, s.r.o.

Hotel PRIMA se nachází v Karlových Varech městské části Doubí vzdálené 5 km od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských lesů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu VIA VENTI, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.