Manipulační technika

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 1120 celkem 35
FERRIC, spol. s r. o.

FERRIC, spol. s r. o.

Vyrábíme a prodáváme vybavení pro provozy stavebních firem, kovové konstrukce na míru, zábradlí, ploty, mříže a litinový i kovaný městský mobiliář. Podílíme se na subdodávkách pro výrobní společnosti nebo dodáváme kompletní výrobky podle zadání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bádie na beton, Paletové vidle, Výklopné kontejnery
Poslat zprávu FERRIC, spol. s r. o.
VDZ, spol. s r.o.

VDZ, spol. s r.o.

Výroba a prodej v oblasti pojezdových kol. Vyrábíme a nabízíme kompletní kola a disky pro průmysl, manipulační, zemědělskou a zahradní techniku. Prodej pneu a duší se specifikovaným zaměřením. Dezény pneu travní, šípové, slick, s drážkou, cestovní a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Foukací kola, Kovové disky
Poslat zprávu VDZ, spol. s r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíků, prodej – trakční baterie, nabíječky, pneumatiky TRELLEBORG. Školení obsluhy, poradenství, technické prohlídky manipulačních vysokozdvižných vozíků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kola pro vysokozdvižné vozíky, Odkup použité manipulační techniky, Paletové vozíky, Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, Pneumatiky TRELLEBORG, Přídavná zařízení manipulační techniky, Pronájem vysokozdvižných vozíků, Repasy vysokozdvižných vozíků, Školení řidičů vysokozdvižných vozíků, Trakční baterie pro manipulační vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslat zprávu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Jsme firma která se zabývá pronájmem výškových pracovních plošin a kompletními službami v oboru elektro. Pracujeme v oblasti stavebnictví, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je smluvní a neodvíjí se od sídla naší společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem výškových pracovních plošin
Poslat zprávu ELZAS technik s.r.o.
F&S MAGNET s.r.o.

F&S MAGNET s.r.o.

Prodej a výroba magnetických systémů. Břemenové magnety pro jeřáby HD, sklady hutního materiálu, šrotové vakuové manipulátory na nerez, barevné kovy, sklo, dřevo. Magnety pro velmi těžká břemena, magnety heavy duty lifting. Manipulátory.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Magnety pro velmi těžká břemena
Poslat zprávu F&S MAGNET s.r.o.
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner je Váš partner pro závěsná a zvedací zařízení, techniky s lany, upevnění nákladů a vybavení pro bezpečnost osob. Kvalita a servis, u naší firmy stojí v popředí zákazník. Výroba, prodej, servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Manipulační technika, Vázací technika, Zdvihací technika
Poslat zprávu WANNER s.r.o.
Besmont s.r.o.

Besmont s.r.o.

Specializujeme se na výrobu zdvihací techniky pro dílenské, skladové i montážní provozy. Zabýváme se výrobou, rekonstrukcí, opravou, servisem a montáží zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, jeřábů, kladkostrojů a dálkových ovládání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lanové a řetězové kladkostroje, Výroba jeřábů
Poslat zprávu Besmont s.r.o.
MATE, a.s.

MATE, a.s.

Prodej, servis a pronájem manipulační techniky, výroba mechanických a hydraulických zařízení na vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, stavební a zemědělské stroje. Prodej hydraulických hadic a prvků, servis ZETOR, strojů UNC a zahradní techniky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jeřábová ramena, Montážní plošiny
Poslat zprávu MATE, a.s.
MAXIAUTO s.r.o.

MAXIAUTO s.r.o.

Půjčovna aut MAXIAUTO.CZ se zabývá krátkodobým a dlouhodobým pronájmem dodávkových – stěhovacích, chladírenských a osobních automobilů a mikrobusů. Přistavení vozidel kdekoliv v Evropě. Možnost platby v hotovosti, kartou nebo na fakturu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autopůjčovna Praha, Manipulační technika Praha, Půjčovna užitkových vozů, Stěhovací služby
Poslat zprávu MAXIAUTO s.r.o.
ProfiTech CZ, s.r.o.

ProfiTech CZ, s.r.o.

Přeprava, manipulace betonu a sypkých hmot - badie na beton, koše na beton. Manipulace s materiálem na paletách - paletové vidle, vidle na palety, závěsy na palety. Pracovní klece, pracovní koše, mobilní zábrany. Vyklopné a víceúčelové kontejnery.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bádie na beton, Koše na beton, Manipulační kleště, Závěsné paletové vidle
Poslat zprávu ProfiTech CZ, s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.