Manipulační technika

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 16 celkem 6
Webac Vibro s.r.o.

Webac Vibro s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příložných vibrátorů. Konstrukční poradenství zdarma. Prvořadým úkolem naší firmy je vysoká kvalita výrobků. Vlastnosti našich výrobků jsou neustále zlepšovány. Vyrábíme mikrovibrátory, elektrické a pneumatické vibrátory.
Ukaž na mapě   internet: www.webac-vibro.com  
naše produkty: Příložné vibrátory, Průmyslové vibrátory, Vibromotory
Poslat zprávu Webac Vibro s.r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Jsme firma která se zabývá pronájmem výškových pracovních plošin a kompletními službami v oboru elektro. Pracujeme v oblasti stavebnictví, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je smluvní a neodvíjí se od sídla naší společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem výškových pracovních plošin
Poslat zprávu ELZAS technik s.r.o.
Besmont s.r.o.

Besmont s.r.o.

Specializujeme se na výrobu zdvihací techniky pro dílenské, skladové i montážní provozy. Zabýváme se výrobou, rekonstrukcí, opravou, servisem a montáží zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, jeřábů, kladkostrojů a dálkových ovládání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lanové a řetězové kladkostroje, Výroba jeřábů
Poslat zprávu Besmont s.r.o.
Petr Beneš

Petr Beneš

Paletový vozík i vysokozdvižný vzv, rudl. Zdvihací plošina i stůl. Kladkostroj, hever a vozík pro sklad. Půjčovna, zdvih, splátky.
Kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky.Levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík,VZV,zdvihací stůl i plošiny,paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, skladový vozík, rudly, elektrický i mechanický zdvih a pojezd.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Petr Beneš

LTP Lift Truck Parts

Servis a prodej veškeré manipulační techniky a vysokozdvižných stavebních plošin JLG Skyjack Haulotte Genie Liftlux Grove Toucan Aichi Upright Dino Lift
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LTP Lift Truck Parts

Pavel Šobíšek

Plošiny - pronájem moderních ekologických a tichých akumulátorových nebo síťových montážních plošin s dosahem do 30 metrů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pavel Šobíšek
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.