Manipulační technika

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 15 celkem 5
DAS  spol. s r. o.

DAS spol. s r. o.

Výroba transportní a manipulační techniky, pásové dopravníky, válečkové tratě, konzolové a portálové jeřáby, kladkostrojové dráhy a výhybky, speciální vozíky a zařízení pro manipulaci, kovoobrábění, strojní konstrukční kancelář, průmyslové elektromontáže.
Ukaž na mapě   internet: www.dasfm.cz  
naše produkty: Dopravní systémy, Dopravníkové pásy, Dopravníky, Manipulační technika, Pásové dopravníky, Řetězové dopravníky, Válečkové dopravníky
Poslat zprávu DAS  spol. s r. o.
Pavlínek s.r.o.

Pavlínek s.r.o.

Pavlínek s.r.o. patří k největším firmám v oblasti řetězových, lanových a textilních vázacích prostředků, přivazovacích řetězů a pásů, zvedací a manipulační techniky a prodeje ocelových i nerezových lan v České republice. Rovněž nabízíme nerezový lankový systém.
Ukaž na mapě   internet: www.pavlinek.cz  
naše produkty: Lanové navijáky, Nerezová ocelová lana, Řetězové vázací prostředky, Upínací pásy, Vázací kotevní body, Zařízení pro manipulaci, Zvedací technika
Poslat zprávu Pavlínek s.r.o.
EX - TECHNIK s.r.o.

EX - TECHNIK s.r.o.

Výroba a dodávka v oblasti elektrických zařízení, elektronických zařízení, osvětlovací techniky a svítidel, zařízení automatizace pro průmyslová odvětví, včetně nebezpečných a náročných prostředí, rekonstrukce manipulační techniky pro nebezpečná prostředí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rekonstrukce manipulační techniky
Poslat zprávu EX - TECHNIK s.r.o.

Pronovo - Morava, s.r.o.

Výroba a prodej vázací a manipulační techniky, prostředků osobního zabezpečení a systémů kolektivního zabezpečení osob. Revize jeřábů, chlórového hospodářství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pronovo - Morava, s.r.o.
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar s.r.o. je strojírenská firma se zaměřením na výrobu zvedací techniky. Jedná se o stroje pro manipulaci s břemeny, sloužící pro jejich přenos, případně otáčení. Zařízení mohou být zavěšena na jeřábu, nebo pracovat samostatně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Manipulační technika, Manipulátory na kontejnery, Otočné stoly, Traverzy
Poslat zprávu Prestar, s. r. o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.