Hotely Praha

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 2130 celkem 66
HOSTEL CORTINA

HOSTEL CORTINA

Naš hostel Cortina poskytuje nejen levné ubytování v Praze v blízkosti centra, ale má také potřebné zázemí. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sprchovým koutem, TV a nábytkem. Levně se u nás ubytují jak jednotlivci nebo studenti, tak i celé rodiny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hostel v Praze, Levné ubytování v Praze
Poslat zprávu HOSTEL CORTINA
GRAND hotel PRAHA

GRAND hotel PRAHA

Grand Hotel Praha je luxusní hotel v historické Praze přímo naproti nejzajímavější Pražské památce ( Orloji ). S luxusním vybavením hotelu budete na výsost spokojeni, možnosti turistiky jsou široké a luxusní Grand Hotel Praha Vám je umožní.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní hotel v historické Praze
Poslat zprávu GRAND hotel PRAHA
JANALEX APARTMENT

JANALEX APARTMENT

Apartmány v Praze jsou součástí Vaší dovolené. Apartmány JANALEX jsou v centru Prahy, tak aby jste měli blízko zábavu. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě, nezapomeňte na naše apartmány v Praze.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Apartmány v Praze
Poslat zprávu JANALEX APARTMENT
Hotel Absolutum

Hotel Absolutum

Hotel ABSOLUTUM je originální pražský hotel s útulnou restaurací SALUT a wellness centrem INFINIT. Má vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy, nachází se totiž přímo u stanice metra Nádraží Holešovice. ( 5 minut od Václavského náměstí ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Ona na cestách
Poslat zprávu Hotel Absolutum
Hotel Angelis

Hotel Angelis

Tříhvězdičkový hotel Angelis v centru Prahy v blízkosti centra Nový Smíchov nabízí ubytování v 38 pokojích - z nich je 5 čtyřlůžkových, 6 třílůžkových a 27 dvoulůžkových. Vybavení: satelitní TV, telefon, minibar, trezor, fén, koupelna se sprchou / vanou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní hotel v centru Prahy, Ubytování v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Angelis
JSC Travel, s.r.o.

JSC Travel, s.r.o.

Zajistíme ubytování v Praze a celé České republice ve vlastních kapacitách i u smluvních partnerů. Zprostředkujeme kongresy, semináře, školení, výlety, průvodce. Nabízíme skvělé skupinové slevy, slevy pro partnery a nadstandardní kompletní servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování hotely Praha
Poslat zprávu JSC Travel, s.r.o.
Hotel IMOS Praha

Hotel IMOS Praha

Nově zrekonstruovaný Hotel IMOS se nachází v severní části Prahy, nedaleko dálnice D8 - Praha - Teplice - Drážďany, 1 km od Výstaviště Letňany, 4 km od SAZKA Arény a v sousedství obchodních center GLOBUS a TESCO.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Praha, Levné ubytování Praha, Ubytování Praha
Poslat zprávu Hotel IMOS Praha
Hotel U Staré paní

Hotel U Staré paní

Hotel U Staré Paní Vám nabízí výbornou polohu v centru Prahy a jedinečné geniu loci s příjemnou atmosférou. Náš hotel je situován ve starobylém domě z 15. století, jehož historie je stejně bohatá jako dějiny staré Prahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: 4 hvězdičkový hotel Praha, Hotel v Praze staré město, Jazz klub Praha, Levný hotel v centru Prahy, Nekuřácká restaurace Praha U staré paní, Živá hudba Praha
Poslat zprávu Hotel U Staré paní

HOTEL MERITUM

Hotel nabízí komfortní ubytování u letiště Václava Havla v Praze s nonstop recepcí, lobby barem a směnárnou, parkování, dopravu z letiště, internet zdarma, restauraci, konferenční prostory a salonky
Hotel Meritum se nachází na západním okraji klidné části Prahy 6, mezi městským centrem a mezinárodním letištěm Ruzyně, ideálně dostupné místo.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HOTEL MERITUM

Hotel Franta

Hotel Franta je originální stavba datovaná do 18. století, která byla přebudována na klidnou oázu. Nabízíme 23 pokojů se sprchou a toaletami.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Franta
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.