Hotely Praha

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 1120 celkem 66
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v klidné části Prahy 9. Je přestavěn z historických hospodářských stavení na moderní, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderně vybavený hotel s kongresovými sály, salónkem a výtečnou restaurací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Klidné ubytování v Praze, Kongresový hotel, Levné ubytování Praha 9, Moderní hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Chvalská Tvrz
VESTA a.s.

VESTA a.s.

Cestovní agentura Vesta zajišťuje ubytování v Praze ve všech cenových kategoriích. Nabízíme příjemný nocleh poblíž centra Prahy ( Hotel Kafka, Amadeus a hostel Vesta ), okružní jízdy, výlety, folklorní večer a další služby dle požadavku klienta.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Ubytování v Praze
Poslat zprávu VESTA a.s.
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** nabízí moderní komfort, konferenční prostory a restauraci v unikátním prostředí zahrad historického areálu Břevnovského kláštera v Praze, nedaleko centra i letiště. Nese ekologické označení The Flower a Ekologicky šetrná služba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Břevnovský klášter
Poslat zprávu Hotel Adalbert
Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague leží v areálu Aquapalace Praha, v největším aquaparku ve střední Evropě, který od centra Prahy dělí pouze 15 minut jízdy autem. Aquapalace Hotel Prague nabízí spojení prvotřídního pobytu, zábavy a konferenčních možností.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čtyřhvězdičkový hotel v Praze, Hotel v Praze, Lázně v Praze
Poslat zprávu Aquapalace Hotel Prague ****Superior
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP se nachází v oblasti Praha 9 nedaleko centra, v blízkosti O2 areny. Hotelový komplex disponuje 160 pokoji a poskytuje služby pro konference, kongresy, firemní akce. V hotelu je bazén, wellness centrum, golf indoor, bowling, tenis a squash.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Wellness hotel Praha
Poslat zprávu WELLNESS HOTEL STEP
HOTEL 16 -  U Sv. Kateřiny

HOTEL 16 - U Sv. Kateřiny

Luxusní rodinný hotel se nachází v centru, pouhých 8 minut chůze z Václavského náměstí. 14 nově zrekonstruovaných pokojů s výhledem do zahrady nebo do ulice disponují klimatizací, koupelnou, minibarem, internetem, satelitním TV a přímou telefonní linkou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy
Poslat zprávu HOTEL 16 -  U Sv. Kateřiny
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PRESIDENT HOTEL PRAHA
HOTEL ARAMIS

HOTEL ARAMIS

Hotel Aramis se nachází v klidné oblasti Praha 3, nedaleko centra. Okouzlí Vás svou romantickou atmosférou a jedinečnou originalitou všech 44 pokojů. Náš hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi. Parkování je možné v těsné blízkosti hotelu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HOTEL ARAMIS
TZ Praha, a.s.

TZ Praha, a.s.

Poskytujeme levné ubytovací služby. Nabízíme ubytování. Nabízíme levné ubytování v Praze. Ubytovna Novodvorská Praha 4 nabízí levné ubytování pro firmy i jednotlivce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Levné ubytování Praha, Ubytovna Praha
Poslat zprávu TZ Praha, a.s.
Vila Kozlovka

Vila Kozlovka

Pension Vila Kozlovka je postaven v kopci nad Evropskou třídou, nedaleko hotelu Praha ve vilové čtvrti Hanspaulka. Pension poskytuje příjemné ubytování se snídaní. V letních měsících možnost posezení na terase či zahradě. Metro jen 10 minut chůzí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní hotel v centru Prahy, Pension v Praze
Poslat zprávu Vila Kozlovka
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.