Hotely Praha

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 64
A Plus hostel

A Plus hostel

Nabízíme levné ubytování v centru Prahy. Hostel leží v historickém centru pouhých 10 minut od Václavského nebo Staroměstského náměstí. Hostel patří svou kapacitou k největším a nejlevnějším v centru Prahy. Nabízíme několik typů ubytování již od 220 Kč.
Ukaž na mapě   internet: www.aplus-hostel.cz  
naše produkty: Hostel v centru Prahy, Levné ubytování v centru Prahy
Poslat zprávu A Plus hostel
Hotel Skalka

Hotel Skalka

Rodinný hotel Skalka se nachází nedaleko od trasy metra A, v příjemném a klidném prostředí. Dostupnost do centra Prahy je velmi dobrá - asi 10 minut. Hotel Skalka nabízí 25 pokojů ( jedno, dvou a třílůžkové ), celkem poskytuje 60 lůžek.
Ukaž na mapě   internet: www.hotelskalka.cz  
naše produkty: Hotel Praha 10, Levné ubytování Praha 10
Poslat zprávu Hotel Skalka
Čedok a.s.

Čedok a.s.

Čedok je nejstarší ( založen 1920 ) a největší cestovní kancelář ( příjezdová, odjezdová turistika, domácí cestovní ruch a cestovní kancelář ). Zajistíme ubytování, balíčky služeb, okružní jízdy, autokarové zájezdy, konference a kongresy, doprava, vstupenky.
Ukaž na mapě   internet: www.cedok.com  
naše produkty: Hotely v Praze, Skupinové zájezdy po České Republice
Poslat zprávu Čedok a.s.
Prestige Apartments

Prestige Apartments

Ubytování v apartmánech v centru Prahy - Staré město, ulice U Obecního dvora, Bílkova a Skalecká Praha 7 nedaleko památek jako je Karlův most, Staroměstské náměstí či Staré židovské město. Plně vybavené apartmány lze využít ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Apartmány v Praze ke krátkodobému pronájmu
Poslat zprávu Prestige Apartments
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusní hotel Hoffmeister je tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí. Poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřel půvab historické a romantické části města.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historické Praze, Hotel v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy, Pětihvězdičkový hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Hoffmeister
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal se nachází v samém srdci Prahy na Starém Městě, obklopen řadou historických památek. Rodinná atmosféra hotelu se snoubí s možností procházek k nedalekému Staroměstskému náměstí ( orloj, Týnský chrám ) a k návštěvě blízké Národní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Hastal Prague Old Town
VESTA a.s.

VESTA a.s.

Cestovní agentura Vesta zajišťuje ubytování v Praze ve všech cenových kategoriích. Nabízíme příjemný nocleh poblíž centra Prahy ( Hotel Kafka, Amadeus a hostel Vesta ), okružní jízdy, výlety, folklorní večer a další služby dle požadavku klienta.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Ubytování v Praze
Poslat zprávu VESTA a.s.
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PRESIDENT HOTEL PRAHA
GRAND hotel PRAHA

GRAND hotel PRAHA

Grand Hotel Praha je luxusní hotel v historické Praze přímo naproti nejzajímavější Pražské památce ( Orloji ). S luxusním vybavením hotelu budete na výsost spokojeni, možnosti turistiky jsou široké a luxusní Grand Hotel Praha Vám je umožní.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní hotel v historické Praze
Poslat zprávu GRAND hotel PRAHA
Hotel U Staré paní

Hotel U Staré paní

Hotel U Staré Paní Vám nabízí výbornou polohu v centru Prahy a jedinečné geniu loci s příjemnou atmosférou. Náš hotel je situován ve starobylém domě z 15. století, jehož historie je stejně bohatá jako dějiny staré Prahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: 4 hvězdičkový hotel Praha, Hotel v Praze staré město, Jazz klub Praha, Levný hotel v centru Prahy, Nekuřácká restaurace Praha U staré paní, Živá hudba Praha
Poslat zprávu Hotel U Staré paní
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.