Stěhování strojů

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 14 celkem 4
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO stěhování těžkých břemen - cokoli - kamkoli. Stěhování dílenských a strojních zařízení, strojů, bez omezení hmotnosti, byty, firmy, sklady, úřady, knihovny, skladování nábytku-sklady, likvidace nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jeřábnické práce, Kamionová doprava, Malování pokojů, Nákladní silniční doprava, Přeprava nadměrných nákladů, Pronájem jeřábů, Stěhování, Stěhování firem, Stěhování strojů, Stěhování těžkých břemen
Poslat zprávu Richard Vosika - AAA - RIVO
DS Praha s.r.o.

DS Praha s.r.o.

Zabýváme se nákupem a prodejem použitých obráběcích a tvářecích strojů. Pomůžeme s výběrem nového stroje. Poradíme při vybavení dílen stroji i dalším dílenským zařízením. Provádíme servis a opravy těchto strojů, odborné demontáže a zpětné montáže.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montáže a demontáže obráběcích strojů, Použité obráběcí stroje, Stěhování obráběcích strojů a dílen
Poslat zprávu DS Praha s.r.o.
JUMBO STĚHOVÁNÍ

JUMBO STĚHOVÁNÍ

Naše firma JUMBO – sdružení se zabývá stěhovacími službami všeho druhu, včetně dopravy, vozy typu Mercedes a Iveco. Jsme schopni zajistit i přepravu nadrozměrných nákladů. V České republice i Evropě, celní služby, konzultace a prohlídky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stěhování Česká republika
Poslat zprávu JUMBO STĚHOVÁNÍ
Stehovanistroju.eu - Viktor Bartoš

Stehovanistroju.eu - Viktor Bartoš

Naší specializací je: Profesionální stěhování strojů a zařízení do 1400 tun. Demontáže a montáže strojů, dílenských prostředků, technologických a průmyslových zařízen. Stěhujeme nadměrné náklady (trezory, klavíry a břemena nad 100 kg do 1400t ).
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Stehovanistroju.eu - Viktor Bartoš
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.