Pronájem stavební techniky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 89
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Jsme firma která se zabývá pronájmem výškových pracovních plošin a kompletními službami v oboru elektro. Pracujeme v oblasti stavebnictví, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je smluvní a neodvíjí se od sídla naší společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem výškových pracovních plošin
Poslat zprávu ELZAS technik s.r.o.
Energo-servis, spol. s r.o.

Energo-servis, spol. s r.o.

Pronájem a servis zvedacích zařízení ( věžové jeřáby, LIEBHERR 63K s výložníkem 43m, stavební výtahy, fasádní lávky, vrátky, pracovní plošiny ). Školení obsluh s následným vydáním oprávnění ( jeřábnických a vazačských průkazů a průkazů obsluh zařízení ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem zvedacích zařízení
Poslat zprávu Energo-servis, spol. s r.o.
TRASEK TS s.r.o.

TRASEK TS s.r.o.

Pronájem pracovních plošin, půjčování pracovních plošin, servis pracovních plošin, dále nabízíme prodej a servis použitých stavebních strojů, speciální svařování ( hliník, nerez, litina ), údržbu zelených ploch, prodej stavebních kontejnerů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pracovní plošiny
Poslat zprávu TRASEK TS s.r.o.

PLOŠINY PLZEŇ s.r.o.

Pronájem a půjčovna montážích, vysokozdvižných a zdvihacích plošin. Nabízíme plošiny samohybné ( elektrické ), nůžkové, kloubové, přívěsné, teleskopické.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PLOŠINY PLZEŇ s.r.o.

P&Z STAVITELSTVÍ s.r.o.

Nabízíme k pronájmu rypadlový nakladač Terex 820 s obsluhou: nakládání sypkých materiálů, svahování, odtěžování. Východní Čechy, cena dohodou.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu P&Z STAVITELSTVÍ s.r.o.

IKAR HAHN, s.r.o.

Prodáváme stavební stroje - Vibrační desky, čerpadla, elektrocentrály, topidla. Dále nabízíme odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace, diamantové kotouče, stolové pily, vrtačky, řezače spár, transportéry, motory, sekery fiskus, bourací kladiva značek Wacker Neuson, Weber, Masalta, Makita, Hitachi, Kipor, Kama, Norton Clipper, Collomix, Master a další
Prodej, servis a půjčovna profesionální stavební techniky. Nabízíme vibrační desky, pěchy a válce Weber, Wacke a MASALTA, čerpadla, motory a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu IKAR HAHN, s.r.o.

MEPO

Firma MEPO Vám nabízí své služby z oblasti autodopravy a z oboru jeřábnické práce. Firma MEPO disponuje autojeřáby o nosnosti (8 tun až 35 tun).
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MEPO

JESO - Párty stany

Snadno a rychle vytvoříte prostor pro Vaše hosty při každé slavnostní příležitosti, od malé soukromé party až po velkou městskou oslavu se stovkami účastníků. Kopule mohou tvořit hezkou a účelovou dekoraci volné výstavní plochy a budou chránit Vás i Vaše
Pronájen stanů. Párty stany JESO jsou elegantní přístřešek pro kulturní akce, výstavní stánky, propagace i svatební hostiny.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu JESO - Párty stany

Martin Jahelka

Pronájmem montážních, nůžkových a pracovních plošin.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Martin Jahelka

Plošiny Plzeň

Pronájem stavební techniky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Plošiny Plzeň
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.