Zemní práce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 285
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábíme v široké nabídce ploty, pletiva, sloupky, branky a brány. Naše oplocení nachází uplatnění u rodinných domů, průmyslových objektů, sportovních areálů, pro zemědělské či lesní užití, bezpečnostní oplocení, sloupky, brány, ploty a pletiva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezpečnostní oplocení, Montáž plotů, Mřížové oplocení, Oplocení sportovišť, Pletivo na plot, Ploty na klíč, Posuvné brány, Samonosné brány, Sloupky na plot, Stavba plotů, Svařované panely
Poslat zprávu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
MORKUS Morava s.r.o.

MORKUS Morava s.r.o.

Zabýváme se dodávkami, montáží, demontáží, opravou a renovací velkokapacitních smaltovaných sil, nádrží a zásobníků všech typů. Naše společnost poskytuje komplexní služby pro dodávku, renovaci, montáž a demontáž smaltovaných sil, zásobníků, nádrží.

naše produkty: Demolice - likvidace, Obilná sila, Smaltovaná sila, Smaltované nádrže, Zásobník sypkých hmot
Poslat zprávu MORKUS Morava s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Předmětem podnikání naší firmy je: recyklace, podnikání v oblasti nakládání s odpady včetně těch nebezpečných, pozemní stavby, inženýrské a ekologické stavby, demolice, zámečnictví, kovoobráběčství, hornická činnost a činnost prováděná hornickým způsobem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Recyklace odpadu, Pozemní stavby, Recyklace kameniva
Poslat zprávu ŽSD a.s.
Moravský zeměvrtný závod

Moravský zeměvrtný závod

Výrobce lepených filtrů do vrtů a studní. Geologické práce. Provádíme hloubení vrtů a studní. Odvodnění staveb, hydrogeologický průzkum. Nabízíme ekologické služby jako například sanační práce, zabezpečení skládek, likvidace ekologických havárií a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hluboké vrty, Lepené filtry, Studny, Vrtání studní
Poslat zprávu Moravský zeměvrtný závod
B M H spol. s r.o.

B M H spol. s r.o.

Obnovujeme trubní sítě bezvýkopovou technologií Insak - vložkování. Provádíme monitorování potrubí TV kamerou. Práce kanalizačním robotem. Revize kanalizace kamerovým systémem. Opravy a výstavba voda - kanalizace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezvýkopové opravy potrubí
Poslat zprávu B M H spol. s r.o.
VPK Suchý s.r.o.

VPK Suchý s.r.o.

Firma VPK SUCHÝ působí na trhu v oboru výstavby inženýrských sítí a komunikací od roku 1992. Zpočátku jsme se zabývali především montáží vyhrazených plynových zařízení, pak jsme činnost rozšířili o oblast provádění staveb, jejich změn a odstraňování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výstavba inženýrských sítí a komunikací
Poslat zprávu VPK Suchý s.r.o.
HBH Projekt spol. s r.o.

HBH Projekt spol. s r.o.

Projektová kancelář pro dopravní a inženýrské stavby. Projekty silnic, dálnic a městských komunikací. Projekty inženýrských a mostních staveb. Inženýrská, konzultační činnost. Dopravní průzkumy a dopravní inženýrství. Přeložky inženýrských sítí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dopravní stavby
Poslat zprávu HBH Projekt spol. s r.o.
TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Naše společnost funguje od roku 1993. Od svého vzniku po současnost působíme ve stavební oblasti a to jako dodavatel stavebních prací a služeb spojených s technickou správou a údržbou objektů významných obchodních řetězců a realitních kanceláří.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jádrové vrtání, Práce strojem Caterpillar 246C, Řezání železobetonu, Rozpočtování staveb, Stěnová pila, Teracová dlažba
Poslat zprávu TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

Úpravy, zlepšení a stabilizace zemin vápnem nebo pojivy, recyklace konstrukčních vrstev vozovek za studena. Podkladní vrstvy, konstrukce vozovky pozemní komunikace, zpevněné a nezpevněné krajnice nebo dopravní a jiné stavby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Recyklace vozovek, Stabilizace zeminy
Poslat zprávu ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným
Argoservis

Argoservis

Pronájem a montáž mobilních hal a párty stanů včetně vybavení, dále také provádíme zemní práce. Dále disponujeme autojeřábem o nosnosti 10 tun pro montáž stanů či hal v náročnějším terénu jako jsou pole nebo louky. Nabídka skladových prostor u Mělníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Párty stany, Pronájem skladů, Zemní práce
Poslat zprávu Argoservis
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.