Zdravotnický nábytek

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 25
DOMKAT, s. r. o.

DOMKAT, s. r. o.

Společnost DOMKAT, s.r.o. se od roku 2003 pohybuje v oblasti strojírenské výroby se zaměřením na vývoj a výrobu hydromotorů, pump a hydraulických zvedáků specificky určených pro polohovatelný zdravotnický nábytek jako jsou zdravotnická lůžka, křesla a instrumentální stolky.
internet: www.domkat.cz  
naše produkty: MEDACT (MEDical ACTuator) - hydraulické zvedáky pro nemocniční lůžka, MEDACT (MEDical ACTuator) - lůžkové zvedáky, stolkové zvedáky, zvedáky pro výškově stavitelný nábytek
Poslat zprávu DOMKAT, s. r. o.
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytek, široký výběr od renomovaných evropských výrobců. Dodáváme kartotéky, lístkovnice, skříně, trezory, dílenský nábytek, regály, kancelářské kontejnery. Posuvné regály, ohnivzdorné skříně. Zaměřujeme se i na nábytek pro školy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dílenské skříně, Dílenské stoly, Dílenský nábytek, Kancelářská skříň, Kancelářské kontejnery, Kovové kartotéky, Kovové šatní skříně, Kovový nábytek, Lístkovnice, Masérský skládací stůl, Nábytek do ordinací, Policové regály, Pracovní stoly ponky, Školní nábytek, Skříně na šanony, Trezory, Zdravotnická lůžka a lehátka
Poslat zprávu ENPRAG, s.r.o.
PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.

Společnost PROMA REHA, s.r.o. vyrábí a dodává na trh nemocniční a pečovatelská polohovací lůžka včetně příslušenství, dětské postýlky, chodítka, křesla pro kardiaky, transportní a vyšetřovací lehátka, noční a jídelní stolky a mnoho dalších výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lůžka intenzivní péče, Nemocniční lůžka, Pečovatelská lůžka, Polohovací lůžka, Zdravotnické vybavení
Poslat zprávu PROMA REHA, s.r.o.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Přístroje, séra, reagencie a další produkty pro zdravotnické laboratoře. Lékařský nábytek a dalšího vybavení zdravotnických pracovišť a ústavů sociální péče. Dodavatel zdravotnické techniky a vybavení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lékařský nábytek pro zdravotnická pracoviště
Poslat zprávu BIOPHYS, spol. s r.o.
PROFIL NÁBYTEK, a.s.

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

Firma byla založena čtyřmi společníky v roce 1992 a navázala na tradici truhlářské výroby v našem městě. Zaměřujeme se na kompletní vybavení interiérů pro zdravotnictví, domovy sociálních péčí,laboratoře, kanceláře, hotely, prodejny, školy a bytovou výstavbu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářský nábytek, Nábytek pro pečovatelské domy
Poslat zprávu PROFIL NÁBYTEK, a.s.
GUMOTEX, akciová společnost

GUMOTEX, akciová společnost

Firma Gumotex a.s. je největším českým výrobcem matrací a anatomických polštářů, včetně doplňků a příslušenství - lamelové rošty, polštáře a přikrývky ( duté polyesterové vlákno ), ložní povlečení ( bavlna, satén, lyocell ), přehozy a ložnicový nábytek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Matrace, Zdravotní matrace
Poslat zprávu GUMOTEX, akciová společnost
JANYŠKOVÁ s.r.o.

JANYŠKOVÁ s.r.o.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru. Po domluvě očalouníme cokoliv ( volant osobního automobilu, zdravotnická technika, sedadla do osobních vlaků, sedačky ). Šití na zakázku: stánky, markýzy, fóliovníky, přístřešky k obytným přívěsům, závěsné plachty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čalounění porodních křesel, Čalounění sedadel pro osobní dopravu, Čalounění vyšetřovacích postelí
Poslat zprávu JANYŠKOVÁ s.r.o.
EXBYDO s.r.o.

EXBYDO s.r.o.

EXBYDO je český výrobce se specializací na kancelářský nábytek a zdravotnický nábytek. Proškolený projektový tým připraví individuální projekt včetně 3D vizualizace a dále zajistí dopravu a odbornou montáž pro kancelářský i zdravotnický nábytek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářský nábytek, Zdravotnická lůžka
Poslat zprávu EXBYDO s.r.o.
Málek & spol. s. r. o.

Málek & spol. s. r. o.

Vyrábíme - zdravotnický nábytek, infuzní stojany, lehátka, stoly - rehabilitace, noční stolky, instrumentační vozíky a stolky, nerezové vozíky pro zemřelé, zástěny, schůdky, koše, aseptické umyvadlo, ohřev roztoků, lékárenské skříně, taburetky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Málek & spol. s. r. o.

ROUSEK s.r.o.

Vyrábíme zdravotnický nábytek, vyšetřovací a rehabilitační lehátka, masážní lehátka. Příslušenství do ordinací.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ROUSEK s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.