Zdravotnické prostředky

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 13
MEDICA FILTER spol. s r.o.

MEDICA FILTER spol. s r.o.

Český výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků. Široký sortiment zahrnuje operační a ambulantní sety, operační roušky a operační oděvy. Obvazy, obinadla, tampony, komprese, náplasti. Dále zdravotnické oděvy, lékařské pláště, oděvy s výstražnými prvky a další.
Ukaž na mapě   internet: www.medicafilter.cz  
naše produkty: Operační pláště, Operační sety, Ortopedické kalhotky
Poslat zprávu MEDICA FILTER spol. s r.o.
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba a servis laminárních boxů, projekce a dodávky čistých prostor, akreditovaná zkušební laboratoř pro měření a validaci laminárních boxů, čistých prostor, vzduchotechniky a tepelných procesů, kalibrace počítačů částic a aerosolových fotometrů.
Ukaž na mapě   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditovaná zkušební laboratoř, Čisté prostory, Facility management, Kalibrace počítačů částic, Laminární boxy, Telefon pro čisté prostory
Poslat zprávu LABOX spol. s r.o.
I.B.C., a.s.

I.B.C., a.s.

I.B.C. a.s. - výroba vysoce kvalitního rehabilitačního zařízení a pomůcek. Již od roku 1996 nabízí svým partnerům i spotřebitelům rehabilitační pomůcky nejen pro domácí využití, ale také pro rehabilitační zařízení, lázeňské domy, wellness centra.
internet: www.ibc-pacov.cz  
naše produkty: Polarizační lampa, Suchá vodní masáž
Poslat zprávu I.B.C., a.s.
PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.

Společnost PROMA REHA, s.r.o. vyrábí a dodává na trh nemocniční a pečovatelská polohovací lůžka včetně příslušenství, dětské postýlky, chodítka, křesla pro kardiaky, transportní a vyšetřovací lehátka, noční a jídelní stolky a mnoho dalších výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lůžka intenzivní péče, Nemocniční lůžka, Pečovatelská lůžka, Polohovací lůžka, Zdravotnické vybavení
Poslat zprávu PROMA REHA, s.r.o.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zakázková výroba elektroniky ( osazování DPS technologií SMT ) a přesné mechaniky ( zpracování plechů na CNC strojích ). Vlastní výrobky jsou ELAIR, Visuality Multimedia, Paravent, C-gas, autobusové zesilovače a jejich příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rekuperace, Osazování desek plošných spojů, Přístroj na léčbu hemoroidů, Průtokoměr plynu, Rekuperační jednotka, Umělá plicní ventilace, Zakázková kovovýroba, Multimediální LCD
Poslat zprávu ELMET, spol. s r. o.
MEDILA spol.s r.o.

MEDILA spol.s r.o.

Prodej fyzioterapeutických a medicínsko - kosmetických přístrojů, prodej balneologického vybavení, servis zdravotnické techniky, posouzení technického stavu výrobků, revize pevně připojených a přenosných přístrojů zdravotnické a lázeňské techniky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Radiofrekvence, Kryo derm prestige
Poslat zprávu MEDILA spol.s r.o.
S-medics, s.r.o.

S-medics, s.r.o.

Společnost S-medics, dříve SensorMedics CZ, působí v ČR a SR již od roku 1994. Dodává kvalitní lékařské přístroje pro kardiologii a oblast funkčního vyšetření kardiopulmonálního systému. Zajišťuje servis a klinickou podporu pro všechny dodávané přístroje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ambulantní měření TK, Ambulantní měření tlaku, Funkční vyšetření plic, Přístroje pro sportovní lékařství, Spirometrická laboratoř, Spirometry, Stolní spirometr
Poslat zprávu S-medics, s.r.o.
BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL zdravotnická technika, a.s.

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, kardiologii, gynekologii, estetickou medicínu a další odborné ambulance. V současné době patří společnost mezi velké dodavatele zdravotnických přístrojů v České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zdravotnická technika
Poslat zprávu BTL zdravotnická technika, a.s.

Jan Krupík

Generální dovozce testu určujícího pohlaví dítěte Best baby gender.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jan Krupík

Erba Lachema s.r.o.

Zdravotnické prostředky

Poslat zprávu Erba Lachema s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.