Výroba potravin

Zde jsou 1 sekce

Těstoviny (49)
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 108
Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Krnovská škrobárna patří mezi jedny z největších výrobců pšeničného škrobu ve střední Evropě. Výroba škrobu s více než stoletou tradicí, využití nejmodernější techniky a technologie, garantují prvotřídní kvalitu produkovaných výrobků.
Ukaž na mapě   internet: www.krnovskrob.cz  
naše produkty: Krémový prášek s vanilkovou příchutí, Pšeničný lepek, Pšeničný škrob Tritest BT, Škrob pšeničný bez lepku
Poslat zprávu Krnovská škrobárna spol. s r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL se od počátku (*1993) zaměřujeme na výrobu potravin přírodního charakteru, vhodných pro podporu zdravého životního stylu a bezlepkové potraviny. Velký důraz je kladen na kvalitu používaných surovin. Část je z vlastní produkce.
Ukaž na mapě   internet: www.nominal.cz  
naše produkty: Bezlepková mouka NOMIX, Bezlepkový hrníčkový dort MUG CAKE, Cereální kaše NOMÍK, Cereální kaše Nomina, Cereální kaše Nomina jáhlová BIO, Cereální kaše sportovní, Potraviny bez lepku, Směs na chléb se lněnou vlákninou
Poslat zprávu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme italské tyčinky GRISSINI, celozrnné grahamové tyčinky, sypané italské tyčinky, sezamové italské tyčinky, Opavské tyčinky s příchutí česnek, sýr, sýr a chilli a s příchutí slaniny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Grahamové tyčinky, Slané tyčinky, Sýrové tyčinky, Tyčinky Grissini, Tyčinky se sýrovou příchutí
Poslat zprávu PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Akras Bohemia, spol. s r.o.

Akras Bohemia, spol. s r.o.

Patříme k předním dodavatelům v oboru. Vyrábíme tekutá a prášková aromata, aromatické báze a emulze, koncentráty, mikrozapouzdřená aromata, granuláty, wellness extrakty a jiné dochucovací prostředky. Rychlé a efektivní řešení aromatizace potravin.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aromata a aromatické látky, Extrakty ovocné koncentráty oleoresiny, Přísady do potravin
Poslat zprávu Akras Bohemia, spol. s r.o.
CATUS spol. s r.o.

CATUS spol. s r.o.

Vyrábíme instantní směsi na přípravu teplých a studených nápojů, instantních dezertů, vitaminových preparátů a speciálních nutričně modifikovaných výrobků. Instatní směsi vyrábíme také na zakázku. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nápoje
Poslat zprávu CATUS spol. s r.o.
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik,který vyrábí trvanlivé pečivo a produkty zdravé výživy. Naši specialitou je výroba celozrných cereálních sušenek, bezlepkových sušenek a nízkoenergetických sušenek s vysokým podílem vlákniny podle vlastních receptur.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celozrnné cereální sušenky
Poslat zprávu OPAC s.r.o.
JiPO - CZ s.r.o.

JiPO - CZ s.r.o.

Jsme výrobci české speciality, klasických lázeňských oplatků karlovarského typu. Rozvážíme své výrobky po celé České republice a zvlášt do míst navštěvovaných našimi i zahraničními turisty, protože oplatky se staly tradičním dárkem pro rodinu i přátele.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tradiční lázeňské oplatky
Poslat zprávu JiPO - CZ s.r.o.
VÁHALA a spol. s r.o.

VÁHALA a spol. s r.o.

Firma Váhala a spol. se zaměřuje na výrobu a prodej masných specialit, jakými jsou: formované šunky, paštiky dle původních receptur, uzená masa, pečené výrobky, aspikové výrobky. Téměř všechny výrobky firmy Váhala a spol. jsou vyráběny jako bezlepkové.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tradiční klobása Váhala, Váhalova slanina, Výběrová šunka
Poslat zprávu VÁHALA a spol. s r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figurky a pralinky. Vyrábíme na 80 druhů figurek a více než 40 druhů plněných pralinek, které jistě osloví každého milovníka tohoto sladkého pokušení. Zajímavou novinkou jsou čokoládová CD, pralinky nebo přání s potiskem dle zadání zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čokoládové figurky, Pralinky
Poslat zprávu ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Společnost TANY, spol. s r.o. je moderní společnost, která v Nýrsku v roce 1992 obnovila tavírenskou výrobu. Výroba tavených sýrů s dobře roztíratelnou konzistencí je jediným výrobním programem společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tavené sýry
Poslat zprávu TANY, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.