Umělecké sklo

Zde jsou 3 sekce

Lustry (26)
Sklárny (18)
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 24
MAXIMUS

MAXIMUS

Hledáte křišťálový lustr pro váš byt, dům nebo kancelář? Navštivte náš obchod s českými křišťálovými lustry. V nabídce máme jak klasické tak i moderní styly svítidel. Skleněné křišťálové lustry, nástěnná svítidla, stojací a stolní lampy.
Ukaž na mapě   internet: www.maximus.cz  
naše produkty: Skleněné křišťálové lustry
Poslat zprávu MAXIMUS
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima se zabývá výrobou skleněných dekoračních výrobků a také zušlechtováním sklářských polotovarů. Dle Vaší objednávky lze na skleněné výrobky pískovat firemní loga, malovat vánoční dekorace, lze zadat zdobení zlatem a rytí na nápojové sklo.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České sklo, Dárky ze skla, Skleněné figurky, Skleněné flakony na parfém, Skleněné koule na zahradu, Skleněné plakety, Skleněné šachy, Skleněné suvenýry, Skleněné vánoční ozdoby, Skleněné výrobky, Smaltované sklenice, Vánoční skleněné špice, Výroční skleničky
Poslat zprávu Clarisima, s.r.o.

Crystal plus spol. s r.o.

Umělecké sklo

Poslat zprávu Crystal plus spol. s r.o.

Ing. Zdeněk Kleprlík

Křišťálové lustry a designová svítidla – stropní a nástěnná křišťálová svítidla, stojací lampy, stolní lampy pro osvětlení a design interiérů. Výroba a prodej svítidel.
Křišťálové lustry a designová svítidla - stropní a nástěnná křišťálová svítidla, stojací lampy, stolní lampy pro osvětlení a design interiérů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Zdeněk Kleprlík
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.