Taxi služby

Zde jsou 3 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 166
CEDAZ, spol. s.r.o.

CEDAZ, spol. s.r.o.

Minibusová přeprava osob na letišti Praha je zajišťována společností CEDAZ nepřetržitě na místo podle objednávky zákazníka za pevné ceny. Využijte také pravidelnou linkovou přepravu mezi letištěm Praha a ulicí V Celnici ( metro B – náměstí Republiky ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Doprava letiště Praha, Dopravní služby Praha, Kyvadlová přeprava letiště Praha, Veřejná linková přeprava z letiště Praha
Poslat zprávu CEDAZ, spol. s.r.o.
A A A radiotaxi s.r.o.

A A A radiotaxi s.r.o.

Taxislužba v rámci Prahy, ČR a zahraničí. Přijede pro Vás nejbližší z 1200 vozů. Přistavení po Praze zdarma. Oznámení přibližné ceny jízdy předem. Zvýhodněné jízdy pro firmy, objednávání pomocí SMS, Nonstop provoz, online, zelená linka, mluvíme anglicky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Levné taxi Praha, Doprava v Praze, Doprava z letiště Praha, Vyhlídkové lety balónem
Poslat zprávu A A A radiotaxi s.r.o.
Royal Route s.r.o.

Royal Route s.r.o.

Poskytujeme ubytování v Praze a ČR ( hotely i pro skupiny ). Služby v Praze - průvodci, doprava, vstupenky, plavba na lodi, svatby, rauty, semináře, kongresy, konference, školení, firemní akce v Praze i mimo Prahu. Služební cesty do Prahy a celé ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v České republice, Hotely v Praze, Konference a školení, Osobní doprava po České republice, Přeprava osob v Praze, Ubytování v České republice, Ubytování v Praze
Poslat zprávu Royal Route s.r.o.
HALOTAXI, s.r.o.

HALOTAXI, s.r.o.

HALOTAXI nabízí moderní systém komplexních služeb v oblasti taxislužby a autodopravy prostřednictvím svého nonstop radiodispečinku a objednávkové kanceláře. Pro řidiče je samozřejmostí pasivní znalost angličtiny nebo němčiny a bezúhonnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nákladní taxi Praha, Radio taxi Praha, Taxi Praha, Taxi služby v Praze
Poslat zprávu HALOTAXI, s.r.o.
INTERBUS PRAHA, spol. s r.o.

INTERBUS PRAHA, spol. s r.o.

Doprava osob osobními vozy, přeprava minibusy, mikrobusy a autobusy po Praze, České republice i Evropě. Transfery, okružní jízdy, výlety, školní i firemní akce, teambuilding, svatby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Přeprava osob autobusy v Praze
Poslat zprávu INTERBUS PRAHA, spol. s r.o.
PRAGUE AIRPORT TRANSFERS, s.r.o.

PRAGUE AIRPORT TRANSFERS, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pohodlnou taxi přepravu z a na letiště Praha Ruzyně. Dopravu zajišťujeme nonstop. Doprava je zajišťována nejen na letiště Praha, ale i na jiná místa v České republice. Pronájem osobních vozů, minibusů a limuzín s řidičem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Doprava letiště Praha
Poslat zprávu PRAGUE AIRPORT TRANSFERS, s.r.o.
ATP Airport Transfer Prague

ATP Airport Transfer Prague

Nabízíme komfortní přepravu osob luxusními vozy za nízké, fixní ceny. Specializujeme se na přepravu z a na letiště Praha Ruzyně, přepravu do měst a obcí v České republice a EU. Zajišťujeme levné taxi po Praze. Pronájem limuzín Lincoln, Hummer.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Doprava letiště Praha
Poslat zprávu ATP Airport Transfer Prague

Petr Havlíček

Firemní a hotelové taxi, letištní transfery, stanoviště v centru Jablonce nad Nisou, provoz nonstop, přistavení zdarma, kurýrní služby, koncernové vozy VW.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Petr Havlíček

Jan Vokurka

Nabízíme kompletní služby v oblasti nehromadné silniční osobní dopravy, standardní služby taxi, osobní přepravu, transfery na letiště a opačně.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jan Vokurka

Taxi Mariánská

Jsme taxislužba působící na českolipsku, historie společnosti sahá do roku 1990. Naši řidiči jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Taxi Mariánská
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.