Spodní prádlo a noční prádlo

Zde jsou 1 sekce

Pyžama (3)
 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 32
Spoltex Kravaře s.r.o.

Spoltex Kravaře s.r.o.

V rozsáhlé kolekci nabízíme cca 400 druhů modelů vlastního designu od spodní prádla klasického až po luxusní řadu, podprsenky, stahovací kalhotky, funkční prádlo, trika, noční prádlo, župany, dámské košilky, korzety a body, dětské prádlo a další.
Ukaž na mapě   internet: www.spoltex-kravare.cz  
naše produkty: Dámské spodní prádlo, Pánské spodní prádlo
Poslat zprávu Spoltex Kravaře s.r.o.
Miss Lingerie, s.r.o.

Miss Lingerie, s.r.o.

Distribuujeme dámské spodní prádlo do privátních a specializovaných butiků se spodním prádlem po celém území České a Slovenské republiky. Sortiment : podprsenky ve velikosti od A do G, kalhotky, noční prádlo, punčochové zboží, plavky, bezešvé prádlo a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dámské spodní prádlo
Poslat zprávu Miss Lingerie, s.r.o.
LITEX

LITEX

Firma LITEX je tradiční český výrobce plavek a sportovního oblečení. Převážnou část naší kolekce představují dámské plavky, fitness sportovní oblečení a sportovní kalhoty - leggings. Vytváříme vlastní módní kolekce s využití kvalitní materiálů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dámské plavky, Fitness sportovní oblečení, Sportovní kalhoty
Poslat zprávu LITEX
Fiora Lingerie s.r.o.

Fiora Lingerie s.r.o.

Distribuujeme dámské spodní prádlo do privátních a specializovaných butiků se spodním prádlem po celém území České a Slovenské republiky. Sortiment: podprsenky ve velikosti od A do G, kalhotky, noční prádlo, punčochové zboží, plavky, bezešvé prádlo a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Spodní prádlo
Poslat zprávu Fiora Lingerie s.r.o.
TRISPOL

TRISPOL

Velkoobchod s textilem, převážně od českých firem ( spodní prádlo, punčochové zboží ) a vlastní výroba ( pyžama, tepláky, noční košile, trenýrky ). Výrobky jsou distribuovány zákazníkům poštou, osobním odběrem ze skladu nebo obchodními zástupci naší firmy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Punčochové zboží, Pyžama, Spodní prádlo
Poslat zprávu TRISPOL
JOLAVA, spol. s r.o.

JOLAVA, spol. s r.o.

Našim dlouholetým výrobním programem jsou pánská a dámská pyžama, noční košile a župany. 90% své produkce uplatňujeme na zahraničních trzích zejména v Itálii a Velké Británii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pánská pyžama
Poslat zprávu JOLAVA, spol. s r.o.
JACOB CZ

JACOB CZ

Vyrábíme pánské oděvy - pánské košile, trenýrky, pyžama, noční košile a župany. Dámské oděvy - dámské košile, košilové halenky, noční košile, pyžama a župany. Nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které vyrábíme dětské košile.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dámské košile, Pánské košile
Poslat zprávu JACOB CZ

Marie Bártíková PLUTO

Pokud nám zanecháte Váš e-mail v sekci DOTAZY A NOVINKY, poskytneme Vám celý katalog nakladatelství Mutabene ke stažení.
Zabýváme se velkoobchodním prodejem kusového textilu a hraček. Nosným programem firmy je vlastní dovoz nočního a spodního prádla, zboží české výroby.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Marie Bártíková PLUTO

LUTEX, s.r.o.

Velkoobchod s textilem - spodní prádlo, noční prádlo, župany, oblečení pro volný čas, dámské halenky, tuniky, pánské polokošile a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LUTEX, s.r.o.

Zaffe s.r.o.

Kolekce spodního prádla Zaffe a Lama je orientována pro celou rodinu, nakoupíte vše na jednom místě. V sortimentu máme dětské, pánské i dámské spodní prádlo. Vzhledem k sortimentu zhruba 480 artiklů spodního prádla si vybere opravdu každý...
Distribuce spodního a nočního prádla značky ZAFFE a výhradní zastoupení značky Lama pro Českou republiku.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zaffe s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.