Průmyslové váhy

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 18 celkem 8
Calibra CZ, s.r.o.

Calibra CZ, s.r.o.

Společnost Calibra CZ, s.r.o. je sesterskou organizací společnosti Tonava, a.s.. Obě společnosti jsou členy Calibra Group, a.s. největšího výrobce vah a vážících zařízení v ČR. Veškerá výroba vah probíhá dle norem ISO 9000-2000.
Ukaž na mapě   internet: www.calibracz.cz  
naše produkty: Dávkovací a pytlovací váhy, Průmyslové váhy a systémy, Váhy pro gumárny
Poslat zprávu Calibra CZ, s.r.o.
Appec Group, a.s.

Appec Group, a.s.

Firma vyrábí a dodává komplexní technologické celky: HADICOVÉ BALICÍ STROJE, KOMBINAČNÍ a LINEÁRNÍ VÁHY, OBJEMOVÉ a ŠNEKOVÉ DÁVKOVAČE, horizontální dávkovací/plnící automaty, KARTONOVACÍ BALICÍ STROJE, speciální linky na zpracování slaných tyčinek, dopravníky, detektory kovu, kontrolní váhy a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balení do hotových sáčků, Balící stroje, Dávkovací stroje, Dopravníky, Kombinační váhy, Lineární váhy
Poslat zprávu Appec Group, a.s.
Mettler - Toledo, s.r.o.

Mettler - Toledo, s.r.o.

Prodej a servis elektronických vah, váhových systémů a laboratorních přístrojů pro laboratoře, výrobu a obchod. Akreditovaná kalibrace. Kvalifikace přístrojů - zajištění shody se systémy řízení kvality ISO, GLP, GMP.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laboratorní přístroje, Laboratorní váhy, Obchodní váhy, Průmyslové váhy
Poslat zprávu Mettler - Toledo, s.r.o.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Vyrábíme silniční váhy, bezobslužné váhy pro vážení za jízdy, mostové váhy, mobilní váhy pro policii a kontrolní vážení, váhy pro zkušebny a STK, váhy pro hraniční přechody, vážení za nízkých - LSWIM i vysokých rychlostí - HSWIM, váhy pro nakladače.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní váhy, Přenosné váhy, Silniční váhy, Vážení na strojích a vozidlech, Vážení vozidel
Poslat zprávu TENZOVÁHY, s.r.o.
KADLEC, spol. s r.o.

KADLEC, spol. s r.o.

Výroba, prodej a servis vah. Váhy - průmyslové, řeznické nerezové, jeřábové, automobilové, plošinové, můstkové, počítací, mobilní paletové, vážící nástavby vozů, laboratorní, dávkovací a nádržové váhy. Pronájem vah a závaží. Kalibrace a cejchování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laboratorní váhy, Obchodní váhy, Průmyslové váhy pro BIG BAG, Váhy
Poslat zprávu KADLEC, spol. s r.o.
VAHETA s.r.o.

VAHETA s.r.o.

Výroba, prodej, servis a montáže vah. Váhy obchodní, průmyslové, laboratorní, mechanické, vážící systémy, vyhodnocovací jednotky, nářezové stroje, tiskárny, vodotěsné klávesnice. Opravy vah a vážících zařízení, kalibrace, cejchování neboli úřední ověřování vah.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průmyslové váhy
Poslat zprávu VAHETA s.r.o.
PROVINTER s.r.o.

PROVINTER s.r.o.

Digitální váhy od Váhy HK – to jsou dobré ceny a jistota záručního i pozáručního servisu přímo od dovozce. Digitální váhy od nás, to je dobrý nákup!
Váhy MOTEX R-P, RS-232, Prodejní váha P-ACS-A, Váhy EXCELL FD-110-6, Váhy EXCELL GRP-6, Váhy EXCELL FD-130, Váhy EXCELL AWH, Váhy EXCELL SI-132, Váhy EXCELL DHW, Váhy EXCELL FD-120, Váhy EXCELL ACH2, Váhy EXCELL LTC3-150, Váhy EXCELL FM-130 s plošinkou, Paletový vozík s váhou PVV 202PW Trusty pro kontrolní vážení, Váhy MOTEX ML-P, Váhy EXCELL SK-130-3030 s plošinkou, Prodejní váhy EXCELL FD-110-6, Prodejní váhy MOTEX R-P, RS-232, Prodejní váhy EXCELL FD-120, Prodejní váhy EXCELL FD-130, Prodejní váhy EXCELL GRP-6, Voděodolná gastro váha Excell WOW 5C s krytím IP56, Průmyslová váha EXCELL FD-120, Průmyslová váha EXCELL LTC3-150, Průmyslová váha EXCELL SK-130-3030 s plošinkou, Průmyslová váha PVV 202PW Trusty pro kontrolní vážení, Paletový vozík s váhou NDP-1- 2000kg/0,5kg, Váha P-ACS-P na monočlánky, Váha P-ACS-A, Váha P-ACS-AP, Prodejní váha P-ACS-AP, Váha P - BV, Kojenecká váha EBSH-20, Váha VET-200, Průmyslová váha VET-200, Váha Excell FD-130, Váha s tiskem etiket Motex ML-P, Paletový vozík s váhou NDP-1, Závěsná jeřábová váha Excell FJ-5T, jeřábové váhy, počítací váhy, Počítací váhy QHC, Kontrolní váha Excell SK-VET-150, závěsné váhy Excel FJ, balíkovou váhu Excell SK-130-3030, Gastro váhy TSC S29, digitální váha Excell FD-130, digitální váhu MOTEX R-P, digitální váhy Excell FJ 2 – 3T, digitální váhy MOTEX ML-P, MoTEX, MoTEX série R, Paletové vozíky, PRODEJNÍ VÁHY, KONTROLNÍ VÁHY, VÁHY S VÝPOČTEM CENY, GASTRO VÁHY, VÁHY S TISKEM ETIKET, POČÍTACÍ VÁHY, BALÍKOVÉ VÁHY, ZÁVĚSNÉ VÁHY, JEŘÁBOVÉ VÁHY, PŘESNÉ LABORATORNÍ VÁHY, ANALYTICKÉ VÁHY, PALETOVÉ VOZÍKY S VÁHOU, PALETOVÉ VÁHY, MŮSTKOVÉ VÁHY, PRŮMYSLOVÉ VÁHY, PRŮMYSLOVÉ VÁHY NÁJEZDOVÉ, KAPESNÍ VÁHY, INDIKÁTORY, KOJENECKÁ VÁHA, LÉKAŘSKÉ VÁHY, PŮJČOVNA VAH, digitální váhy, registrační poklady, pokladní zásuvky
Hlavní činností naší společnosti je distribuce, servis a prodej digitálních vah. Digitální váhy máme jak do obchodních provozů, tak do výroby. Váhy si u nás vybere jak řezník, či zelinář, tak i výrobní firma do skladu či na vážení materiálu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PROVINTER s.r.o.

Eurowag s r.o.

Průmyslové váhy
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Eurowag s r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.