Mobilní budovy

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 16 celkem 6
KOVAR a.s.

KOVAR a.s.

Vyrábíme a dodáváme speciální ocelové technologické kontejnery, materiálové kontejnery, skladové kontejnery, nákladní kontejnery, kontejnerové přestavby, rámy a ocelové konstrukce.
Ukaž na mapě   internet: www.kovar.eu  
naše produkty: Agregátové kontejnery, Kontejner pro kogenerační jednotku, Kontejnery, Kontejnery na zakázku, Ocelové kontejnery, Offshore kontejnery, Přestavby kontejnerů, Speciální kontejnery, Technologické kontejnery
Poslat zprávu KOVAR a.s.
CONTIMADE s.r.o.

CONTIMADE s.r.o.

Výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů ContiMade pro samostatné použití nebo výstavbu objektů širokého použití. Z kontejnerů stavíme ubytovny, kanceláře, výrobní prostory, prodejny, sklady, školy, banky, pošty, nemocniční zařízení a další stavby. Modernizujeme a rozšiřujeme výrobní prostory. Našim cílem je nadále rozšiřovat výrobní sortiment, udržet si vysoký standard kvality našich produktů ke spokojenosti všech zákazníků. Při výrobě kontejnerů využíváme nové moderní materiály a technologie, pro zlepšení vnějšího vzhledu, i pro zvýšení komfortu vnitřních prostor.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské kontejnery, Kontejner, Kontejnerové sestavy, Moduly, Obytné kontejnery, Sanitární kontejnery, Výroba kontejnerů
Poslat zprávu CONTIMADE s.r.o.
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. je česká společnost, která vyrábí montované haly, výrobní haly, skladovací haly, hangáry, jízdárny, velkoplošné stany, pártystany, přístřešky. Provádíme projekty, výrobu, montáže, rekonstrukce, stavby na klíč a financování hal, hangárů a pártystanů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované haly, Ocelové haly, Skladovací haly, Sportovní haly
Poslat zprávu HWT s.r.o.
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Naší specializací jsou modulární stavby. Projektujeme a vyrábíme například školy, školky, nemocnice a kliniky, administrativní budovy, dále obytné, sanitární, speciální a technologické kontejnery a moduly. Nabízíme atypická řešení do celého světa.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Modulární stavby, Obytné moduly, Technologické moduly
Poslat zprávu UNICO MODULAR a.s.
M.P.M., spol. s r.o.

M.P.M., spol. s r.o.

Naše společnost založená v roce 1992, se zabývá pronájmem, stavbou a prodejem pro party stany a cateringové stany, montované haly. Sídlo společnosti je v Praze. Stanové konstrukce splňují veškeré technické a bezpečnostní normy platné v České republice i v EU.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Catering, Montované haly, Party stany
Poslat zprávu M.P.M., spol. s r.o.

BIVAKHOMES s.r.o.

Bydlet v mobilním domu do nedávna patřilo u nás spíše mezi okrajovou záležitost. Vlivem mnoha okolností se nyní mobilní domy začaly rozšiřovat.
Nabízíme celoroční mobilní domy (mobilheimy) - nové i bazar. Levné bydlení, kterému neodoláte. Jsme jedni z největším dodavatelů mobilních domů v České republice.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BIVAKHOMES s.r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.