Masážní zařízení

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 321
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytek, široký výběr od renomovaných evropských výrobců. Dodáváme kartotéky, lístkovnice, skříně, trezory, dílenský nábytek, regály, kancelářské kontejnery. Posuvné regály, ohnivzdorné skříně. Zaměřujeme se i na nábytek pro školy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dílenské skříně, Dílenské stoly, Dílenský nábytek, Kancelářská skříň, Kancelářské kontejnery, Kovové kartotéky, Kovové šatní skříně, Kovový nábytek, Lístkovnice, Masérský skládací stůl, Nábytek do ordinací, Policové regály, Pracovní stoly ponky, Školní nábytek, Skříně na šanony, Trezory, Zdravotnická lůžka a lehátka
Poslat zprávu ENPRAG, s.r.o.
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Naše společnost nabízí přístroje pro léčebné účely. Přístroje jsou vhodné jak pro velká rehabilitační centra, tak i pro jednotlivce. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na přístroje PNEUVEN. Doprava přístrojů po České a Slovenské republice, zaškolení obsluhy.

naše produkty: Domácí ošetření celulitidy, Léčba otoků nohou, Multifunkční přístroj pro presoterapii a vakuoterapii, Přístroj pro domácí lymfodrenáž
Poslat zprávu EKOVUK MEDI, s.r.o
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

V naší nabídce lze nalézt typické thajské masáže, ale i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy. Veškeré masáže provádějí certifikované terapeutky z Thajska. Nabízíme dárkové certifikáty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Masáže, Thajské masáže
Poslat zprávu SABAI, s.r.o.
Thai Sun, s.r.o.

Thai Sun, s.r.o.

Tradiční thajská masáž je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a jehož kořeny sahají do starověku do doby před 2500 lety, tak zvané doby Buddhy. Dřívě se umění thajské masáže věnovali především lékaři protože vyžaduje dokonalou znalost těla.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Thajské masáže
Poslat zprávu Thai Sun, s.r.o.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Výroba kosmetických přístojů značky NIODE, pravidelné dodávky spotřebního materiálu, záruční a pozáruční servis, široká nabídka příslušenství, intenzivní školení pro práci s přístroji, obchodní činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odstranění celulitidy, Vacupress
Poslat zprávu NIODE s.r.o.

Jana Kynclová

Bolesti zad, hlavy, kloubů, uvolnění zatuhlosti svalů, posílení imunity, detoxikace těla, psychických i zažívacích problémů, zbavení těla přebytečné vody a s tím spojenými otoky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jana Kynclová

Pavel Lingr

Domácí masáže Pavel Lingr – masér poskytuje masáže a rekondiční služby v pohodlí Vašeho domova v lokalitách Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady atd.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pavel Lingr

Eliška Ostrá - relaxační studio

Manuální i přístrojové lymfatické masáže, baňkování, čínská tlaková masáž zad, lávové kameny, Dornova metoda, reflexologie, lifting obličeje a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Eliška Ostrá - relaxační studio

AFORJET - masážní křesla s.r.o.

Největší prodejce masážních křesel značek Profimedica, Sanyo, Panasonic a Interactive Health v ČR a SR za nejlepší ceny. Specialista na zdravý životní styl.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AFORJET - masážní křesla s.r.o.

TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Nabízíme a vyrábíme ucelený sortiment pro fyzioterapeuty - jednorázový rašelinový zábal, výrobky z rašeliny, zábaly, masážní emulze, masážní oleje...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TORF ZIEGLER spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.