Jemné součástky

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 33
Neomag-magnet s.r.o.

Neomag-magnet s.r.o.

Výroba a prodej magnetických systémů. Prodej permanentních magnetů, neodymových magnetů, feritových magnetů, břemenových magnetů, magnetických separátorů, magnetických filtrů, magnetických úchytů, magnetických hraček, magnetických klenotů.
Ukaž na mapě   internet: www.neomag.cz  
naše produkty: Feritové magnety, Magnetická fólie, Magnetické separátory, Magnetické úchyty, Magnety, NdFeB magnety, Neodymové magnety, Prodej neodymových magnetů, Supermagnety
Poslat zprávu Neomag-magnet s.r.o.
Jiří Honner

Jiří Honner

Provádíme zakázkové CNC obrábění na CNC soustružnických automatech. Nabízíme kusovou i sériovou výrobu přesných rotačních dílů od průměru 5 do 70 mm, v kusové výrobě do 300mm. CNC frézování na CNC frézovacích centrech - rozsah 500 x 1100 mm.
Ukaž na mapě   internet: www.zakazkove-cnc-obrabeni.cz  
naše produkty: Zakázkové CNC obrábění, Zakázkové gravírování
Poslat zprávu Jiří Honner
GCE, s.r.o.

GCE, s.r.o.

Obchodní zastoupení skupiny GCE GROUP pro Českou republiku a Slovensko. Zařízení pro použití technických plynů. Lahvové uzavírací a redukční ventily, svařovací hořáky a řezací nástavce, svařovací soupravy, redukční panely, strojní hořáky, hořáky MIG/MAG/TIG.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kombinovaný ventil, Lahvový redukční ventil, Mobilní kyslíkový koncentrátor, Pojistky proti zpětnému šlehnutí, Redukční stanice, Redukční ventily pro speciální a čisté plyny, Spořiče plynu, Strojní řezací hořák
Poslat zprávu GCE, s.r.o.
NET, spol. s r.o.

NET, spol. s r.o.

Naše společnost nabízí výkresové šrouby, čepy, svorníky, nýty a podobně. Soustružení na CNC a automatech, lisování z plechu, válcování závitů. Výroba nástrojů pro lisování. Výroba stavebního kování. Používané materiály - ocel, nerez, hliník, mosaz, měď.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Objemové tváření, Spojovací materiál, Trhací nýty, Výkresové šrouby na zakázku
Poslat zprávu NET, spol. s r.o.
TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO, akciová společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem mechanických převodových zařízení a pohonů. Díky progresivní technologii a kapacitním možnostem firmy je doplňkovým programem výroba hřídelí, ozubených kol a opracování odlitků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektropřevodovky, Pohony
Poslat zprávu TOS ZNOJMO, akciová společnost
TechEnergo s.r.o.

TechEnergo s.r.o.

Naše firma dodává elektrická zařízení, především jako velkoobchodní dodávky do celého světa. Našim cílem je poskytovat komplexní balíček služeb pro dodávky elektrických komponent pro široké spektrum zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektrická zařízení, Elektrické přístroje, Velkoobchod elektrického zařízení
Poslat zprávu TechEnergo s.r.o.
InFero

InFero

Výroba ozubení, ozubená kola, stříškování, evolventní a jemné drážkování, kola čelní s přímými i šikmými zuby, ozubená kola frézovaná i obrážená, řetězová kola, ozubené hřídele.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Evolventní drážkování, Ozubená kola
Poslat zprávu InFero
G E N E R A , společnost s ručením omezeným

G E N E R A , společnost s ručením omezeným

Zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí pro žakárské stroje. Vyrábíme řetězová a ozubená kola - kola čelní přímá, šikmá, šneková i kuželová. Rovněž lisujeme plasty na vlastně vyrobených lisech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ocelové konstrukce pro žakárské stroje
Poslat zprávu G E N E R A , společnost s ručením omezeným
ELITEX OK s.r.o.

ELITEX OK s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme ozubená kola, ozubená kola s přímým vnitřním ozubením, kuželová kola s přímým ozubením, řetězová kola, šneková soukolí, ozubené hřebeny, ozubené řemenice, násuvné převodové skříně, řetězové spojky a pastorky s ozubením.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ozubená kola
Poslat zprávu ELITEX OK s.r.o.

Wikov MGI a.s.

Jemné součástky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Wikov MGI a.s.
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.