Formy

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 79
VÚHŽ a.s.

VÚHŽ a.s.

Společnost VÚHŽ je zaměřena především na výrobu za tepla válcovaných speciálních profilů, odstředivé lití ocelí a speciálních litin, povlakování PVD, PACVD a CVD technologiemi, výrobu nástrojů a přesné CNC obrábění, výrobu zařízení pro kontilití.
Ukaž na mapě   internet: www.vuhz.cz  
naše produkty: Anodizace AMS 2488, Elektromagnetické hladinoměry, Jednoúčelové stroje, Materiálové testy, Nástrojárna, Odstředivě lité odlitky, Povlakování nástrojů technologií PVD, PACVD a CVD, Speciální profily
Poslat zprávu VÚHŽ a.s.
Teplotechna - Prima, s.r.o.

Teplotechna - Prima, s.r.o.

Jsme společností která má mnohaletou zkušennost, hlavními oblastmi naší činnosti jsou: průmysl sklářský, chemický, keramický a dřevařský.
Ukaž na mapě   internet: www.teplotechna-prima.com  
naše produkty: Sklářské vany
Poslat zprávu Teplotechna - Prima, s.r.o.
ModellStudio CZ, s.r.o.

ModellStudio CZ, s.r.o.

Nabízíme rádiem řízené modely letadel například motorová letadla a větroně o rozpětí cca 7000 mm. Vyrábíme rozsáhlý sortimenty příslušenství, kopyt, forem a laminátových dílů. Provádíme vakuové tváření a také lisování plastů.
Ukaž na mapě   internet: www.modellstudio.cz  
naše produkty: RC modely letadel, Výroba forem
Poslat zprávu ModellStudio CZ, s.r.o.
NEDFORM s.r.o.

NEDFORM s.r.o.

Zakázková výroba: sklářské formy. Pro sklářský průmysl vyrábíme především kovové formy pro strojní a ruční výrobu, a to jak z materiálů standardních jako litina a tvárná litina, tak i z ušlechtilých nerezových ocelí. Formy: jednodílné, dělené, otvírací.
Ukaž na mapě   internet: www.nedform.cz  
naše produkty: Detekce plynu a par, Laboratorní přístroje a příslušenství, Sklářské formy, Sklářské hořáky
Poslat zprávu NEDFORM s.r.o.
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s. je mateřskou společností skupiny čtyř podniků převážně strojírenského a slévárenského charakteru. Jednotlivé společnosti se významně podílí na přílivu zahraničních investic do regionu, velká část produkce směřuje na export.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bubnové sekačky, CNC obrábění, CNG - plnící zařízení, Jednoúčelové stroje, Litina, Mulčovací sekačky, Odlitky, Odlitky z šedé litiny, Sekačky Mountfield, Sekačky na trávu, Slévárny, Slitiny hliníku, Slitiny zinku, Tavení, Tlakové licí formy, Tvárná litina, Zahradní sekačky
Poslat zprávu MOTOR JIKOV Group a.s.
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Výroba: vstřikovací formy pro termoplasty, postupové, střižné a ohýbací nástroje, montážní přípravky, technické plastové výlisky. Komplexní nabídka služeb: konstrukce, výroba forem nebo nástrojů, doladění, sériová výroba výlisků, údržba a montáž.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lisování plastů, Lisovna plastů, Nástrojárna, Plastové výlisky, Vstřikovací formy, Vstřikování plastů, Výroba z plastů
Poslat zprávu KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
EVOLUTA s.r.o.

EVOLUTA s.r.o.

Specializace: dodávky odlitků, výkovků, modelů, zápustek, tvorba výkresové dokumentace, modelování tvarů, 3D simulace, CNC programování; strojírenská výroba, obrábění; svařované konstrukce; povrchová úprava, barvení, zinkování; zajištění polotovarů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odlitky ze šedé litiny
Poslat zprávu EVOLUTA s.r.o.
TESPON s r.o.

TESPON s r.o.

Výroba kvalitních vstřikovacích forem na termoplasty a lisování dílů do 800 gramů. Výroba postupových střižných a ohýbacích nástrojů na tvarování plechových dílů. Výroba přípravků. Kusová a malosériová výroba třískovým a erosivním obráběním.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové výlisky, Výroba forem
Poslat zprávu TESPON s r.o.
KASKO spol. s r.o.

KASKO spol. s r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1992. Hlavním podnikatelským záměrem je vývoj a vstřikování plastových výlisků, konstrukce, výroba forem a nástrojů. Jsme certifikovanou společností - ISO 9002, TS 16949, ISO 14001, EMA.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové výlisky
Poslat zprávu KASKO spol. s r.o.

SIMO plus, s.r.o.

Výroba forem a střižných nástrojů, dále také elektroerozivní obrábění, CNC frézování a soustružení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SIMO plus, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.