Balící výrobky z papíru / kartonu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 53
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Výrobce papírových lepících pásek, které jsou spolehlivé, cenově výhodné a zcela v souladu s přírodou.
Ukaž na mapě   internet: www.czechpack.cz  
naše produkty: Flexotisk, potištěné lepicí pásky, Papírové lepicí pásky
Poslat zprávu Czech Pack, spol. s r.o.
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Výroba obalů a kartonáže pro balení Vašich výrobků. Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti výroby skupinových, přepravních a spotřebitelských obalů. Vyrábíme krabice, obaly, přepravní boxy, klopovky, krabice, oktabíny, fixace, mřížky, potisk.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonové klopové krabice, Krabice z vlnité lepenky, Lepící pásky, Ochranné rohy, Papírové krabice, Přepravní papírové boxy, Tvarové výseky, Vázací pásky, Výroba obalů
Poslat zprávu Podorlická kartonážní spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. působí v papírenském průmyslu v oblasti zpracování papíru. Specializuje se ve výrobě ekologických výplňových, fixačních a obalových materiálů z voštin a Fixboard ® - palet, přepravních boxů, řadí se mezi přední středoevropské výrobce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bílá korková magnetická tabule, Lisované papírové rohy, Papírové palety, Papírové voštiny, Přepravní papírové boxy, Voštinové desky
Poslat zprávu MELECKY a.s.
IRISA, výrobní družstvo

IRISA, výrobní družstvo

Firma s dlouholetou tradicí na českém trhu. V současné době má 4 výrobní programy: výroba a prodej skleněné vánoční ozdoby ( baňky ), lisování a montáž výrobků z termoplastů, nástrojárna ( výroba forem pro vstřikování a vakuování plastů ) a kartonáž.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonáž, Lisovna plastů, Vánoční dekorace, Vánoční ozdoby, Vstřikování plastů
Poslat zprávu IRISA, výrobní družstvo
E M B A , spol. s r. o.

E M B A , spol. s r. o.

Jsme největším českým výrobcem pákových pořadačů, archivních systémů pro krátkodobou i dlouhodobou archivaci a kancelářských potřeb z hladké recyklované lepenky. Vyrábíme především pákové pořadače, pořadače archivní a závěsné a archivní krabice a boxy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Archivní krabice, Pákové pořadače
Poslat zprávu E M B A , spol. s r. o.
K V D spol. s r.o.

K V D spol. s r.o.

Výroba - kartonové obaly z vlnitých lepenek, kartkonové krabice tvarový výsek, potisk, přikrývky a polštáře z ovčí vlny a dutého vlákna. Stolařská výroba. Mobilní domky na zakázku. Tradice, kvalita.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné mobilní domky, Kartonové krabice, Kartonové obaly, Polštáře z dutého vlákna, Přikrývky z ovčí vlny
Poslat zprávu K V D spol. s r.o.
RONEX s.r.o.

RONEX s.r.o.

Nabízíme obalové materiály, balící stroje, obaly, balení na zakázku, luxusní kartonáž, stroje pro lepení a páskování, impulsní svářečky, stroje pro balení časopisů a jiné, fólie PE, PVC, PP, potravinářské fólie, ruční zakázková výroba a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící fólie, Balící stroje, Papírové krabice, Papírové obaly
Poslat zprávu RONEX s.r.o.
B E T A Z s.r.o.

B E T A Z s.r.o.

Přední český výrobce - kartonáž papírové krabice. Výroba papírových krabic, kašírované obaly, papírové krabice na pizzu, chlebíčky, dorty, zákusky, pořadače, obaly CD, DVD, a obaly na videokazety, papírové krabice tvarový výsek. Dortové papírové krabice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Papírové krabice
Poslat zprávu B E T A Z s.r.o.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Vyrábíme krabice, obaly, plakáty, poutače, POS a POP materiály z lepenky, mikrovlny, křídového papíru. Velkoformátový ofsetový tisk - pětibarvový, kašírování a výsek 100 x 140 cm. UV lakování 120 x 160 cm, různé druhy lepení, kompletace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Krabice z lepenky
Poslat zprávu OBAL PRINT, s.r.o.
KRABICE, s.r.o.

KRABICE, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme obalový materiál, papírové obaly a krabice z vlnité lepenky. Zakázková výroba krabic z vlnité lepenky, mikrovlna - třívrstvá - pětivrstvá. Nejžádanější typy a rozměry krabic skladem. Doprava po Praze zdarma, po dohodě i mimo.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Krabice z vlnité lepenky
Poslat zprávu KRABICE, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.