Odpadové hospodářství

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 67
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Naší specializací je výroba strojů a zařízení určené pro ekologickou likvidaci odpadů. Drtiče, mlýny a pásové separátory je možné využít i v jiných technologiích vyžadujících rozmělnění materiálu, separaci magnetických kovů a drcení.
Ukaž na mapě   internet: www.unikasset.cz  
naše produkty: Drtiče odpadu, Parní turbíny, Pásový separátor
Poslat zprávu UNIKASSET, spol.s r.o.
AGRO CS a.s. - Strojírenská divize

AGRO CS a.s. - Strojírenská divize

Strojírenská divize společnosti je zaměřena na projekci, výrobu a dodávky technologií na zpracování sypkých hmot. Technologické linky jsou konstruovány na výrobní proces zahrnující naskladňování, přepravu, míchání, třídění, dávkování, vážení, plnění, balení a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.agrocs.cz  
naše produkty: Průmyslové drtiče, Technologie manipulace s průmyslovými hnojivy, Technologie zpracování rašelinových substrátů
Poslat zprávu AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
GANES, s. r.o.

GANES, s. r.o.

Mezi hlavní aktivity společnosti GANES patří oblast galvanotechniky a odpadového hospodářství u třískového obrábění kovů. Zajišťujeme dodávky zařízení, jako jsou galvanické linky, dále drtiče a odstředivky kovových třísek, briketovací lisy a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.ganes.cz  
naše produkty: Drtiče kovových třísek, Galvanické linky, Odstředivky kovových třísek, Výsypná zařízení
Poslat zprávu GANES, s. r.o.
GarFen.cz,s.r.o.

GarFen.cz,s.r.o.

Vyrábíme šnekové a hydraulické lisovací kontejnery, lisovací stroje, kontejnery pro převoz a uskladnění odpadu a surovin. Zajišťujeme servis lisů a kontejnerů všech typů a poradenství v oblasti odpadů. Provádíme CNC obrábění a kovovýrobu.
Ukaž na mapě   internet: www.garfen.cz  
naše produkty: CNC obrábění, Lisovací kontejnery
Poslat zprávu GarFen.cz,s.r.o.
ADC služby, s.r.o.

ADC služby, s.r.o.

Služby v ekologii - zpracování odpadů i nebezpečných, nakládání s odpady, likvidace nebezpečného odpadu ( průmyslový, zdravotnický, plasty, tříděný, netříděný, znečištěný, chemický ), recyklace ředidel a rozpouštědel.
Ukaž na mapě   internet: www.adc-sluzby.cz  
naše produkty: Likvidace nebezpečného odpadu, Prodej recyklovaného acetonu, Recyklace-regenerace ředidel, Výkup a likvidace olejů
Poslat zprávu ADC služby, s.r.o.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Vyrábíme široký sortiment lisovací techniky na likvidaci odpadů. Paketovací lisy 3-50 tun, kontejnerové lisy. Dále dodáváme shozy na odpad nebo prádlo, vázací pásky a motouz. Poradenství zdarma.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balíkovací lisy, Kontejnerové lisy, Lisovací kontejnery, Lisovací technika, Odpadové hospodářství, Paketovací lisy, Shozy na prádlo, Vázací páska
Poslat zprávu LUX - PTZ s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Předmětem podnikání naší firmy je: recyklace, podnikání v oblasti nakládání s odpady včetně těch nebezpečných, pozemní stavby, inženýrské a ekologické stavby, demolice, zámečnictví, kovoobráběčství, hornická činnost a činnost prováděná hornickým způsobem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Recyklace odpadu, Pozemní stavby, Recyklace kameniva
Poslat zprávu ŽSD a.s.
Bluetech s.r.o.

Bluetech s.r.o.

Pásové dopravníky pro všechny obory - šíře 300 - 1400 mm. Řetězové dopravníky s gumovým nebo lamelovým pásem - šíře 650 - 2000 mm. Technologie pro posklizňovou úpravu a skladování brambor, obilí a zeleniny. Technologie třídění druhotných surovin.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pásové dopravníky, Zařízení na recyklaci odpadů, Zemědělská technika
Poslat zprávu Bluetech s.r.o.
MONTICOM spol. s.r.o.

MONTICOM spol. s.r.o.

Firma MONTICOM spol. s r.o. je dodavatelem technologií pro skladování v zemědělství, ekologii a průmyslu. Skladovacím objektem jsou velkokapacitní obilní sila, nádrže a zásobníky ze smaltovaných plechů včetně plnění, vybírání a dalších technologických cest.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Skladovací nádrže, Velkokapacitní obilní sila, Zásobníky zrnin
Poslat zprávu MONTICOM spol. s.r.o.
Depos Horní Suchá, a.s.

Depos Horní Suchá, a.s.

Nakládání s odpady, vážení zboží přepravovaného nákladními vozidly a kamióny, výroba a prodej elektrické energie. Provoz skládky odpadu, svozy komunálního odpadu, tříděného odpadu, svoz a kompostování biologicky rozložitelného odpadu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nakládání s odpady
Poslat zprávu Depos Horní Suchá, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.