Značení výrobků a identifikace

Zde jsou 1 sekce v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 20
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábíme magnety pro průmysl, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilní magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naše společnost distribuuje a servisuje závitořezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a nářadí RUKO.
Ukaž na mapě   internet: www.selos.cz  
naše produkty: Břemenové magnety, Elektromagnety, Feritové magnety, Magnetická fólie, Magnetické jmenovky, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Magnetické upínače na broušení, Magnetické upínače na frézování, Neodymové magnety, Permanentní magnety, Závitořez
Poslat zprávu SELOS Magnetics, s.r.o.
LINTECH, spol. s r.o.

LINTECH, spol. s r.o.

Firma Lintech nabízí prodej laserové technologie a značících systémů ( laserové značící, svařovací, atd ). Prodej laserové technologie na aplikace: laserového popisování, svařování, gravírování atp. Konstrukce jednoúčelových strojů, výroba průmyslových rozvaděčů.
Ukaž na mapě   internet: www.lintech.cz  
naše produkty: Laserové gravírování, Průmyslové značení, Stavba jednoúčelových strojů
Poslat zprávu LINTECH, spol. s r.o.
LORIKA CZ s.r.o.

LORIKA CZ s.r.o.

Nosným programem společnosti je řešení průmyslové a personální hygieny - průmyslové utěrky, protiúnavové a protiskluzové rohože, pracovní židle Werksitz, vyznačovací pásky, ochranné oděvy, pletené pracovní ESD rukavice a dezinfekční přípravky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dávkovače mýdla, Ergonomie sezení, Koupelnová zrcadla, Koupelnové doplňky, Mycí pasty na ruce, Odpadkové koše, Podlahové vyznačovací pásky, Pracovní antistatické rukavice, Pracovní rukavice, Pracovní židle, Průmyslové papírové utěrky, Průmyslové protiúnavové rohože, Průmyslové utěrky, Rohože, Sanitární technika, Vstupní čisticí rohože, Vyznačovací pásky
Poslat zprávu LORIKA CZ s.r.o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikační systémy, platební a GSM aplikace, konzultace. NFC. Docházkové, přístupové, vjezdové, korelační a stravovací systémy. ID systémy pro výdejové automaty. Internetové kiosky s platebním terminálem. SW a služby pro docházky a přípravu mezd.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní čtečka karet, NFC technologie, Plastové karty
Poslat zprávu Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Společnost EPRIN je předním dodavtelem pro Českou republiku a země EU v oblasti AID, tiskárny, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, barvicí pásky, spolupráce s renomovanými výrobci, nejlepší reference ve všech oborech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatická identifikace, Aplikátory etiket, Bezpečnostní etikety, Samolepící etikety, Čtečky čárových kódů
Poslat zprávu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábíme radiofrekvenční RFID transpondéry o frekvencích 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktů zahrnuje: nepouzdřené cívky, předlamináty, bezkontaktní karty, clamshell karty, klíčenky ( přívěšky na klíče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezkontaktní karty, RFID čipy
Poslat zprávu LUX - IDent s.r.o.
CARD CENTRUM a.s.

CARD CENTRUM a.s.

Výroba všech typů plastových a papírových karet dle ISO 9001 a 14001. Plastové a papírové karty magnetické, čipové, bezkontaktní karty, stírací dobíjecí kupóny pro mobilní operátory, balení do leporela, za 7 let vyrobeno více než 100 miliónů karet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové karty, Stírací karty
Poslat zprávu CARD CENTRUM a.s.
CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE s. r. o. je česká společnost, která patří již téměř dvacet let k lídrům na tuzemském trhu v oblasti automatické identifikace. Působíme rovněž v zemích Evropské unie. Jsme distributorem světových výrobců Honeywell, CipherLab, Opticon či TSC.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatická identifikace, Čtečky čárových kódů, Mobilní terminály, Samolepící etikety a TTR pásky, Tisk etiket, Tiskárny čárových kódů
Poslat zprávu CODEWARE, s.r.o.
DAFICARD

DAFICARD

Výroba a distribuce plastových karet všech druhů. Plastové karty - magnetické karty, bezkontaktní RFID, identifikační karty, věrnostní karty, VIP karty, zákaznické karty, 3M polepky bílé i s potiskem, klíčenky RFID.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové karty
Poslat zprávu DAFICARD
apluscard - plastové karty

apluscard - plastové karty

Výroba a potisk plastových karet standardu ISO. Plastové karty - magnetické, čipové, bezkontaktní, bez inteligence, adhezivní karty 3M bez potisku i s potiskem. Čipové klíčenky a CD vizitky s plnobarevným autorským potiskem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové karty
Poslat zprávu apluscard - plastové karty
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.