Zimní zahrady

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 21
MONTplast CZ s.r.o.

MONTplast CZ s.r.o.

Převážně se specializujeme na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad prakticky všech typických i atypických tvarů. Realizujeme: zastřešení atrií, stadionů, velkých bazénů, průmyslových objektů, ale také zasklívání lodžií, přístřešky a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zastřešení bazénů, Zimní zahrady
Poslat zprávu MONTplast CZ s.r.o.
MTM Bezuchov s.r.o.

MTM Bezuchov s.r.o.

Dřevěné zimní zahrady, dřevěná okna, vchodové dveře, euro okna, euro zimní zahrada, atypická zastřešení, ateliérové okna a světlíky, prosklené konstrukce, grafické a počítačové simulace a návrhy interiérů a exteriérů obytných prostor, zimních zahrad.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěná zimní zahrada, Otvírač oken, Zimní zahrada, Zimní zahrady
Poslat zprávu MTM Bezuchov s.r.o.
A-OKNA s.r.o.

A-OKNA s.r.o.

Výroba, prodej a montáž - plastová okna, vchodové plastové dveře, verandy a plastové zimní zahrady. Dodávky oken se všemi službami a doplňky na klíč, bezplatné poradenství a zaměření zakázek, jakost podle ISO 9001.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové dveře, Plastová okna
Poslat zprávu A-OKNA s.r.o.
THERMONT spol. s r.o.

THERMONT spol. s r.o.

Kompletní hliníkový systém Sapa RC pro výrobu nejkvalitnějších oken, dveří, fasád, zimních zahrad, střešních oken a světlíků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníková okna, Světlíky, Zasklení lodžií a balkonů, Zimní zahrady
Poslat zprávu THERMONT spol. s r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme hliníkové konstrukční systémy s velmi vysokou mechanickou odolností pro zastřešení zimních zahrad a systém posuvných oken a dveří. Zimní zahrady jsou vybaveny prosklenými otevíravými a posuvnými okny a dveřmi všeho druhu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové zimní zahrady, Zimní zahrada, Zimní zahrady
Poslat zprávu PRESIZA s.r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. působí v mnoha zemích světa. Orientujeme se na činnosti spojené s projekcí, dodávkou, validační činností a servisem staveb pro náročné technologie ( čisté prostory ) v oblastech využití jako je farmacie, chemie, elektrotechnika, zdravotnictví a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čisté prostory na klíč, Čisté prostory pro farmacii, Moderní operační sály, Stavby zdravotnických prostor, Vybavení laboratoří
Poslat zprávu BLOCK a.s.
AL-OK, spol. s r.o.

AL-OK, spol. s r.o.

Firma zabývající se dodávkou hliníkových a plastových výrobků - zimní zahrady, okna, dveře, hiníkové fasády, hliníkové výkladce, střešní světlíky, lehké ocelové konstrukce, střešní okna, pevné zastřešení bazénů, stínící technika.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové fasády, Hliníkové zimní zahrady
Poslat zprávu AL-OK, spol. s r.o.
HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA je jedním z předních evropských výrobců stínící techniky a sytémů ochrany proti slunci s tradicí od roku 1959. Náš úspěch se zakládá na vlastním vývoji, nejvyšší kvalitě výrobků a odborné montáži.

naše produkty: Interiérové žaluzie, Kazetové markýzy, Kazetové rolety, Předokenní roláda, Sítě proti hmyzu, Venkovní rolety, Venkovní žaluzie, Zastínění zimních zahrad
Poslat zprávu HELLA stínící technika s.r.o.

Jaroslav Zícha

Zimní zahrady
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jaroslav Zícha
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.