Zemědělské stroje a nářadí

Zde jsou 2 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 249
DAKR spol. s r.o.

DAKR spol. s r.o.

Jsme výrobci zahradní, zemědělské a komunální techniky (rotační sekačky na vysokou trávu, mulčovače, zametací kartáče, vozíky, sněhové frézy, rozmetače soli a jiné). Hledáme distributory pro export našich výrobků do USA, Kanady, Ruska a Španělska.
Ukaž na mapě   internet: www.dakr.com  
naše produkty: Cepákový mulčovač, Minitraktor FD-5, Pohonná jednotka Panter, Rozmetadla soli, Sekačka na trávu, Stavebnice Tekton
Poslat zprávu DAKR spol. s r.o.
AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.

AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.

Společnost se zabývá leasingem nákladních automobilů, osobních aut i leasingem strojů. V oblasti leasingu strojů se zaměřujeme na leasing stavební, zemědělské a lesnické techniky i na leasing dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů a zařízení.
Ukaž na mapě   internet: www.agroleasing.cz  
naše produkty: Leasing aut, Leasing strojů
Poslat zprávu AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.
Gama Pardubice s.r.o.

Gama Pardubice s.r.o.

Naše společnost se především specializuje na výrobu, distribuci a servis granulátorů a strojů na čištění obilovin a kukuřice. Zabýváme se také distribucí náhradních dílů pro zemědělské, potravinářské a dopravní stroje včetně záručního i pozáručního servisu.
Ukaž na mapě   internet: www.gama-pardubice.cz  
naše produkty: Granulátor TL 700, Lis na pelety
Poslat zprávu Gama Pardubice s.r.o.
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Strojírenství - řezání plechu laserem, svařování nerezové oceli, CNC obrábění. Výroba strojů s mechanickým pohonem - drtiče, mulčovače, rozmetadla hnoje, rotory. Kovovýroba na zakázku. Práškové a mokré lakování, výroba sběracích senážních vozů. STS Strakonice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lakování oceli, Svařování ocelových konstrukcí, Prášková lakovna, Práškové lakování kovů, Sběrací vozy, Sběrací vůz Horal, Svařování oceli, Výroba rotorů, Výroba zemědělské techniky
Poslat zprávu BISO - Keibel s.r.o.
DOOS s.r.o.

DOOS s.r.o.

Firma DOOS s.r.o. se od počátku své existence systematicky zaměřila na montáže a distribuci čerpadel, tlakových zkoušeček, elektromotorů a pásových zavlažovačů. Společnost si vybudovala dobré jméno na trhu důrazem na kvalitu a rychlost naší práce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čerpadla Sigma, Hydrostatická čerpadla, Kalová čerpadla, Pásové zavlažovače, Ponorná čerpadla, Protipovodňová čerpadla, Ruční křídlová čerpadla, Zubová a objemová čerpadla
Poslat zprávu DOOS s.r.o.
A. Pöttinger, spol. s r.o.

A. Pöttinger, spol. s r.o.

Prodáváme zemědělskou techniku, zajišťujeme náhradní díly a servis. Zemědělská technika Pöttinger zahrnuje žací stroje, obraceče, shrnovače, lisy, ovíječky, senážní vozy, samosběrací vozy, řezačky, pluhy, kypřiče, podmítače, secí stroje i rozmetadla.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Secí stroje Pöttinger, Servis zemědělské techniky, Zemědělská technika
Poslat zprávu A. Pöttinger, spol. s r.o.
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Český výrobce - sekačky, traktory, benzínové a dieselové sekačky, travní sekačky, komunální traktory, malotraktory, kloubové traktory, frézy, sněhové frézy. Náhradní díly, servis. Strojírenství – lisování, frézování, svařovaní, spolupráce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sekačky, Sněhové frézy, Traktory
Poslat zprávu WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Naše firma je dodavatelem technologií pro sušící, peletovací a briketovací linky včetně montáže a servisu. Současně nabízíme dodávky, montáž a servis technologií pro posklizňové linky a sklady obilí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Peletovací linky, Posklizňové linky, Sklady pelet, Sušárny pro využití odpadního tepla
Poslat zprávu OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Autobox BMC s.r.o.

Autobox BMC s.r.o.

Autobox - inzertní motoristický čtrnáctideník a server pro autobazary, autoservisy, autoprodejny i soukromou inzerci. Najdete zde ojetá nákladní a osobní auta, návěsy, přívěsy, náhradní díly pro automobily, vrakoviště, tuning a vysokozdvižné vozíky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autobazary, Nákladní ojetá vozidla, Ojetá nákladní auta, Ojetá osobní auta, Stavební stroje, Zemědělské stroje
Poslat zprávu Autobox BMC s.r.o.
Zemědělská a dopravní technika, spol. s.r.o.

Zemědělská a dopravní technika, spol. s.r.o.

Nabízíme traktorové návěsy a přívěsy, přepravníky zvířat, univerzální podvozky, korby, fekální cisterny, vozy na převoz balíků, nosiče kontejnerů, rozmetadla kejdy, rozmetadla hnoje, rozmetadla průmyslových hnojiv a přepravníky stavebních strojů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Traktorové návěsy
Poslat zprávu Zemědělská a dopravní technika, spol. s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.