Zdravotnické potřeby

Zde jsou 4 sekce v kterých jsou 3 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 268
Biomag

Biomag

Vývoj a výroba patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag. Léčebné a rehabilitační přístroje pulzní magnetoterapie Biomag jsou velkým přínosem jak ve zdravotnictví, tak v domácí péči. Produkty Biomag se prodávají ve 20 zemích světa.
Ukaž na mapě   internet: www.biomag.cz  
naše produkty: Domácí magnetoterapie Biomag® LightFit DUO, Magnetoterapeutický přístroj, Magnetoterapie, Magnetoterapie přístroje, Magnetoterapie pro domácí péči Biomag® Lumio 3D-e, Magnetoterapie pro domácí použití, Ortogen, Ortomineral, Veterinární magnetoterapie
Poslat zprávu Biomag
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba moderních laminárních boxů, laboratorních pracovních stanic a řešení technologie čistých prostor. Nejmodernější technologie, profesionální a efektivní řešení, zkušený tým, certifikovaný systém projektového řízení, podpora 24/7. Plná certifikace včetně Akreditované zkušební laboratoře podle ISO/IEC 17025:2018. Kromě zkušební laboratoře provádíme i kalibrace počítačů čásic v kalibrační laboratoři.
Ukaž na mapě   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditovaná zkušební laboratoř, Čisté prostory, Facility management, Kalibrace počítačů částic, Laminární boxy, Laminární boxy pro IVF centra, Telefon do čistých prostor, K-2000
Poslat zprávu LABOX spol. s r.o.
PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.

Společnost PROMA REHA, s.r.o. vyrábí a dodává na trh nemocniční a pečovatelská polohovací lůžka včetně příslušenství, dětské postýlky, chodítka, křesla pro kardiaky, transportní a vyšetřovací lehátka, noční a jídelní stolky a mnoho dalších výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lůžka intenzivní péče, Nemocniční lůžka, Pečovatelská lůžka, Polohovací lůžka, Zdravotnické vybavení
Poslat zprávu PROMA REHA, s.r.o.
MEDICA FILTER spol. s r.o.

MEDICA FILTER spol. s r.o.

Český výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků. Široký sortiment zahrnuje operační a ambulantní sety, operační roušky a operační oděvy. Obvazy, obinadla, tampony, komprese, náplasti. Dále zdravotnické oděvy, lékařské pláště, oděvy s výstražnými prvky a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Inkontinenční pomůcky, Operační pláště, Operační sety, Ortopedické kalhotky, Výrobce zdravotnických prostředků
Poslat zprávu MEDICA FILTER spol. s r.o.
svorto.cz s.r.o.

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické vložky pro příčně a podélně ploché nohy, individuální ortopedické vložky na míru, speciální a sportovní vložky, ortopedické pomůcky pro nohu - korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka. Prodáváme gelové ortopedické pomůcky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dětská obuv, Nesmeky, Ortopedické vložky, Vložky na míru
Poslat zprávu svorto.cz s.r.o.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Přístroje, séra, reagencie a další produkty pro zdravotnické laboratoře. Lékařský nábytek a dalšího vybavení zdravotnických pracovišť a ústavů sociální péče. Dodavatel zdravotnické techniky a vybavení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lékařský nábytek pro zdravotnická pracoviště
Poslat zprávu BIOPHYS, spol. s r.o.
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Návrh, vývoj, výroba a distribuce nástrojů a implantátů pro ortopedii, traumatologii, chirurgii a strojírenskou výrobu. Firma byla založena v roce 1992, dodáváme do státních i soukromých zdravotnických zařízení v České republice, Slovensku, Rusku a Francii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Externí fixátory
Poslat zprávu ProSpon, spol. s r.o
VV - DESIGN spol. s r.o.

VV - DESIGN spol. s r.o.

Naše společnost je autorizovaným výrobcem a dodavatelem ortopedických pomůcek. Vyrábíme a dodáváme anatomické ortopedické vložky, ortopedické polovložky, dílčí podpěrné elementy chodidla, pooperační rehabilitační pantolety HV a korekční pantofle.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Anatomické ortopedické vložky
Poslat zprávu VV - DESIGN spol. s r.o.
AGMECO LT,s.r.o.

AGMECO LT,s.r.o.

Společnost AGMECO LT nabízí výrobky zdravotní techniky - polohovací lůžka, lehátka, vozíky, pomůcky pro tělesně postižené - invalidní vozíky elektrické. Dále nabízíme podporu imunity, potravinové doplňky, zdravá výživa - Brazilský žampion, doplňky stravy ABM.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Podpora imunity, Polohovací lůžka, Potravinové doplňky, Zdravá výživa, Zvedací plošiny
Poslat zprávu AGMECO LT,s.r.o.
ZES Brno, a.s.

ZES Brno, a.s.

ZES Brno vyrábí magnetoterapeutický přístroj řady RENAISSANCE. Magnetoterapeutický přístroj RENAISSANCE vytváří specifické nízkofrekvenční pulsní magnetické pole. Přístroje RENAISSANCE jsou využívány pro rehabilitaci, regeneraci či magnetoterapii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Magnetoterapeutický přístroj
Poslat zprávu ZES Brno, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.