Zařízení koupelen a toalet

Zde je 16 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 273
KORADO, a. s.

KORADO, a. s.

KORADO je největším českým a jedním z předních světových výrobců otopných těles s tradicí více než 45 let. Nabízíme desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX a designová tělesa KORATHERM. Novinkou je kompletní sortiment konvektorů, lokálních větracích jednotek a centrální rekuperace.
Ukaž na mapě   internet: www.korado.cz  
naše produkty: Designové konvektory, Designové radiátory, Deskové radiátory, Energeticky úsporné radiátory, Konvektory, Konvektory s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí, Koupelnové radiátory, Lokální nástěnné větrací jednotky, Lokální nástěnné větrací jednotky s rekuperací, Nízkoenergetický systém S-CONTROL
Poslat zprávu KORADO, a. s.
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dodáváme úplný sortiment spotřebního zboží, jedná se hlavně o dávkovače mýdla, zásobníky papírových ručníků, sušiče na ruce, osvěžovače vzduchu, tekutá mýdla, papírové ručníky, toaletní papír, úklidovou techniku a chemii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dávkovače tekutého mýdla, Elektrické osoušeče rukou, Osvěžovače vzduchu, Profesionální vysavač Merida, Zásobníky na toaletní papír, Zásobníky papírových ručníků
Poslat zprávu Merida Hradec Králové, s.r.o.
ARTTEC s.r.o

ARTTEC s.r.o

Dodáváme vodovodní baterie, sprchové kouty, masážní a parní boxy. Dále nabízíme sauny, luxusní masážní vany, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, PP sáčky s lepicí klopou, dnem, odvětráváním a perforace BOPP.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydromasážní vany, Masážní boxy, Sprchové boxy, Vaničky do sprchového koutu
Poslat zprávu ARTTEC s.r.o
LORIKA CZ s.r.o.

LORIKA CZ s.r.o.

Nosným programem společnosti je řešení průmyslové a personální hygieny - průmyslové utěrky, protiúnavové a protiskluzové rohože, pracovní židle Werksitz, vyznačovací pásky, ochranné oděvy, pletené pracovní ESD rukavice a dezinfekční přípravky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dávkovače mýdla, Ergonomie sezení, Koupelnová zrcadla, Koupelnové doplňky, Mycí pasty na ruce, Odpadkové koše, Podlahové vyznačovací pásky, Pracovní antistatické rukavice, Pracovní rukavice, Pracovní židle, Průmyslové papírové utěrky, Průmyslové protiúnavové rohože, Průmyslové utěrky, Rohože, Sanitární technika, Vstupní čisticí rohože, Vyznačovací pásky
Poslat zprávu LORIKA CZ s.r.o.
Sanitec, s.r.o.

Sanitec, s.r.o.

Exkluzivní série keramiky a nábytku Keramag, sanitární keramika a koupelnový nábytek Delta a Kolo včetně řešení pro malé koupelny a tělesně postižené, ekonomická koupelna Panda, sprchové kouty a vany Koralle, Kolo. Masážní vany a boxy Albatros.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnový nábytek, Koupelny, Koupelny fotogalerie, Luxusní koupelny, Sprchové kouty, Vany
Poslat zprávu Sanitec, s.r.o.
Alca plast s.r.o.

Alca plast s.r.o.

Naše firma Alca plast patří mezi největší výrobce sanitární techniky. Vyrábíme podlahové žlaby, předstěnové instalační WC systémy, WC plastové nádržky, montážní rámy, napouštěcí a vypouštěcí ventily, vanové, vaničkové, umyvadlové a dřezové sifony a příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sanitární technika
Poslat zprávu Alca plast s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábíme široký sortiment standardního i moderního provedení koupelnového nábytku, atypické koupelnové sestavy, kuchyňské linky, nábytek nejrůznějšího typu. Nábytek do koupelny ve vysokém lesku a matném laku, řada barev laminátů a masivních prvků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nábytek do koupelny
Poslat zprávu EDEN CZ s.r.o.
HACO, spol. s r.o.

HACO, spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje na výrobu plastových a kovových výrobků. Do naší výroby patří plastové a nerezové větrací mřížky, plastová a nerezová revizní dvířka, ventilační systémy, ventilátory, podlahové a kanalizační vpusti a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domovní ventilátory, Lapač střešních vod, Podlahová vpusť, Revizní dvířka, Vanová dvířka, Ventilační systém, Větrací mřížka
Poslat zprávu HACO, spol. s r.o.
Ru-Ka spol. s r. o.

Ru-Ka spol. s r. o.

Vyrábíme a prodáváme koupelnový nábytek. Nabízíme škříně do koupelny, skříně pod umyvadla, doplňkové skříňky do koupelny, zrcadla s osvětlením do koupelen, zrcadlové skříně do koupelen, skříně s košem na prádlo a další sortiment pro koupelny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnové skříňky, Koupelnový nábytek
Poslat zprávu Ru-Ka spol. s r. o.
BATEO, spol. s r.o.

BATEO, spol. s r.o.

Prodáváme hygienické vybavení a čistící prostředky, profesionální a spotřební drogerii. Dodáváme kompletní soubory sanitární techniky, dávkovače mýdla, zásobníky na ručníky a toaletní papír, osvěžovače vzduchu, osoušeče rukou a další vybavení WC.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící a úklidová chemie, Dávkovače mýdla, Průmyslové utěrky
Poslat zprávu BATEO, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.