Zahradnictví

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 125
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima se zabývá výrobou skleněných dekoračních výrobků a také zušlechtováním sklářských polotovarů. Dle Vaší objednávky lze na skleněné výrobky pískovat firemní loga, malovat vánoční dekorace, lze zadat zdobení zlatem a rytí na nápojové sklo.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České sklo, Dárky ze skla, Skleněné figurky, Skleněné flakony na parfém, Skleněné koule na zahradu, Skleněné plakety, Skleněné šachy, Skleněné suvenýry, Skleněné vánoční ozdoby, Skleněné výrobky, Smaltované sklenice, Vánoční skleněné špice, Výroční skleničky
Poslat zprávu Clarisima, s.r.o.
Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Společnost nabízí poplatkové lovy, služby v myslivosti, lesnické služby v rámci péče o les a o honitbu, zalesňování včetně dodávky sazenic, těžbu dřeva a jeho výkup, dopravu dřeva, poradenství v oboru lesnictví, odbornou správu lesa, nájem lesa.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dotace na hospodaření v lesích, Poplatkové lovy, Převoz dřeva, Realizace zahrad, Výkup a prodej dřeva
Poslat zprávu Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
PROMAX

PROMAX

Kompletní úklidový servis budov a chodníků, strojové čištění koberců, mytí oken, zahradnické práce, úklidy po řemeslnících, strojové mytí podlahovin a voskování, správa a údržba nemovitostí, ostraha majetku. Kompletní úklidový servis všeho druhu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Úklid, Úklidový servis, Zahradnické práce
Poslat zprávu PROMAX
DLplast, s.r.o.

DLplast, s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem plastových průmyslových hadic. Velká část produkce je exportována do zemí EU. Naše firma má zaveden systém řízení jakosti dle ISO 9001:2008 a certifikována německou zkušebnou TUV CERT Mnichov.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové hadice, Výroba hadic, Zahradní hadice
Poslat zprávu DLplast, s.r.o.
LandART atelier s.r.o.

LandART atelier s.r.o.

Projekce a realizace zahrad a veřejné zeleně. Komplexní a odborná péče o zahradu, zeleň a květiny v interiéru. Návrhy a realizace zahrad, automatické závlahy, dendrologické průzkumy, údržba zeleně, zahrad a parků, zahradní architektura.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Návrhy a realizace zahrad
Poslat zprávu LandART atelier s.r.o.
ZAHRADNICTVÍ BÍLÁ HORA JOSEF POTŮČEK

ZAHRADNICTVÍ BÍLÁ HORA JOSEF POTŮČEK

Zahradnictví Bílá Hora - prodejce, odborná poradenská činnost, specializace na pěstování chryzantém - velko a maloprodej. Prodej jednotlivých výpěstků a jiného sortimentu za příznivé ceny.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ZAHRADNICTVÍ BÍLÁ HORA JOSEF POTŮČEK

Zahradnické úpravy s.r.o.

Služby z oboru úprav zahrad i vegetace a to nejen ve městech, ale také kolem komunikací, dále sadové úpravy obchodních center a průmyslových objektů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zahradnické úpravy s.r.o.

Zahradnictví flos, s.r.o.

Zahradnictví se širokým sortimentem venkovních rostlin na 2 ha prodejních ploch. Zahrady na klíč. Trávníkové koberce. Zásilkový obchod s rostlinami.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zahradnictví flos, s.r.o.

Libor Bálek

Návrhy, realizace, rekonstrukce a údržba okrasných zahrad a firemních areálů. Prodej okrasných rostlin, substrátů a zahrádkářských potřeb.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Libor Bálek

Jiří Vozný

Tropické a subtropické zásilkové zahradnictví, nabízející spoustu exotických i běžných rostlin, na balkony, terasy, do bytů, zahrádek.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jiří Vozný
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.