Zahradnictví a zahrádkářství

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 352
Matouš Hydroponie s.r.o.

Matouš Hydroponie s.r.o.

Květinová výzdoba speciálních interiérů na klíč s následnou péčí o instalované rostliny. Projekce speciálních interiérů, vizualizace - vkládání obrázků do digitální fotografie. Substráty Seramis, keramzit, zeolitové substráty, potřeby pro hydroponii.
Ukaž na mapě   internet: www.hydroponie.cz  
naše produkty: Ozelenění interiéru, Rostliny pro interiér, Vertikální zahrady, Zelená stěna
Poslat zprávu Matouš Hydroponie s.r.o.
DAKR spol. s r.o.

DAKR spol. s r.o.

Jsme výrobci zahradní, zemědělské a komunální techniky (rotační sekačky na vysokou trávu, mulčovače, zametací kartáče, vozíky, sněhové frézy, rozmetače soli a jiné). Hledáme distributory pro export našich výrobků do USA, Kanady, Ruska a Španělska.
Ukaž na mapě   internet: www.dakr.com  
naše produkty: Cepákový mulčovač, Minitraktor FD-5, Pohonná jednotka Panter, Rozmetadla soli, Sekačka na trávu, Stavebnice Tekton
Poslat zprávu DAKR spol. s r.o.
MONTplast CZ s.r.o.

MONTplast CZ s.r.o.

Převážně se specializujeme na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad prakticky všech typických i atypických tvarů. Realizujeme: zastřešení atrií, stadionů, velkých bazénů, průmyslových objektů, ale také zasklívání lodžií, přístřešky a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zastřešení bazénů, Zimní zahrady
Poslat zprávu MONTplast CZ s.r.o.
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Zpracování plastových odpadů, recyklace, regranulace, aglomerace, drcení, vstřikování, vyfukování, výkup, zběr. Plastové výrobky : fólie, LDPE pytle, kompostéry, kompostovací sila, drtiče. Výroba magnetických separátorů, detektory kovů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kompostér, Regranulát
Poslat zprávu JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresní doručování květin v Praze, České republice i v celém světě. Specialista na dárkové a reprezentativní kytice a květinové koše, aranžmá, svatby, věnce, kytice, růže. Objednávky online, platba kartou, prodej na fakturu. Doručíme rychle a diskrétně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dárkové kytice, Doručování květin, FLOWERS4U, Květinářství v Praze, Květiny online, Svatební kytice
Poslat zprávu Ekytky - Miloš Winkler
TRASEK TS s.r.o.

TRASEK TS s.r.o.

Pronájem pracovních plošin, půjčování pracovních plošin, servis pracovních plošin, dále nabízíme prodej a servis použitých stavebních strojů, speciální svařování ( hliník, nerez, litina ), údržbu zelených ploch, prodej stavebních kontejnerů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pracovní plošiny
Poslat zprávu TRASEK TS s.r.o.
Husqvarna Česko s.r.o.

Husqvarna Česko s.r.o.

Společnost Husqvarna je jeden z hlavních světových producentů výrobků určených především pro péči o les, park a zahradu a strojů pro stavebnictví. Společnost Husqvarna je známá svými kvalitními sekačkami.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Husqvarna Česko s.r.o.

BTGreen s.r.o.

Nabízíme kvalitní polykarbonátové skleníky a pařníky, zahradní nábytek, solární osvětlení, solární zahradní sprchy a závlahové systémy
BTGreen - více nez pouhý eshop. Kompletní zahradnický servis, nabídka skleníků a pařníků včetně montáže, promyšlený výběr doplňků, závlah a dalšího příslušenství na vaši zahradu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BTGreen s.r.o.

BELEZA s.r.o.

Hlavním cílem naší společnosti je prodej a půjčovna zahradní techniky, lesní a stavební techniky. Dále se zabýváme údržbou zeleně, zakládáním trávníků a zahrad.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BELEZA s.r.o.

Ing. Marie Hortová - ROSA

Provádíme kompletní zahradnické služby, návrhy a realizace zahrad, firemní i veřejné zeleně, terénní úpravy, zemní a stavební práce, technické služby.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Marie Hortová - ROSA
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.