Záchrana a obnova dat

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 16 celkem 6
DATARECOVERY, s.r.o.

DATARECOVERY, s.r.o.

Záchrana dat z veškerých paměťových médií - pevných a flash disků, diskových polí RAID, paměťových karet, FDD, CD, DVD a dalších médií. Obnova dat ze všech systémů a formátů. Windows, Linux, Unix, Novell, Macintosh, OS/2, DOS a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Obnova dat, Záchrana dat
Poslat zprávu DATARECOVERY, s.r.o.
Data Labs s.r.o.

Data Labs s.r.o.

Záchrana dat, obnova dat, outsourcing IT. Záchrana dat z pevných disků HDD, obnova diskových polí RAID. Záchrana disků všech typů a rozhraní. Obnova smazaných dat. Správa sítí. Komplexní služby v oblasti IT. Síť datových laboratoří.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Obnova dat, Záchrana dat
Poslat zprávu Data Labs s.r.o.
DataHelp s.r.o.

DataHelp s.r.o.

Záchrana dat, obnova dat u specialistů Datahelp. Záchrana dat z pevného disku, HDD, SSD, flash disku, CD, DVD, ZIP. Specializujeme se na pevné disky a disková pole RAID.
Zachráníme a obnovíme pro Vás data z různých typů a výrobců datových médií. Doménou je specializace na harddisky a externí pevné disky. Data lze obnovit i zjiných médií (flash, raid pole, paměť. karty). Ceny záchrany jsou závislé na typu poškození.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu DataHelp s.r.o.

ELSIN, spol. s r.o.

Záchrana dat a obnova dat z poškozených harddisků (hdd), usb pamětí (flash) a pamětových karet, ssd disku. Obnova smazaných souborů nebo fotografií. Vysoce úspěšná záchrana dat a obnova dat.
Záchrana dat a obnova dat z poškozených harddisků (hdd), usb pamětí (flash) a pamětových karet, ssd disku. Obnova smazaných souborů nebo fotografií.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ELSIN, spol. s r.o.

LAMA EXPERT, spol. s r.o.

Obnova a záchrana dat z havarovaných pevných disků i dalších médií. Flash disky, RAID pole, USB harddisky, CD a DVD, paměťové karty všech typů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LAMA EXPERT, spol. s r.o.

UNITED PICTURES AGENCY

Záchrana a obnova dat
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu UNITED PICTURES AGENCY
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.