W

Webac Vibro s.r.o.

Webac Vibro s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příložných vibrátorů. Konstrukční poradenství zdarma. Prvořadým úkolem naší firmy je vysoká kvalita výrobků. Vlastnosti našich výrobků jsou neustále zlepšovány. Vyrábíme mikrovibrátory, elektrické a pneumatické vibrátory.
naše produkty: Příložné vibrátory, Průmyslové vibrátory, Vibromotory
Poslat zprávu
WIXMETAL s.r.o.

WIXMETAL s.r.o.

Naší hlavní činností je zakázková kovovýroba, svařování ocelových i nerezových dílů a výroba různých ocelových konstrukcí s hmotností jednotlivých dílů do 5 tun. Mezi naše spokojené zákazníky patří firmy v ČR, Německu, Švýcarsku a Francii.
naše produkty: Svařované ocelové konstrukce, Zakázková kovovýroba
Poslat zprávu
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Tlumivky, transformátory, cívky, varistory, konektory. Výroba odrušovacích tlumivek, prodej induktivních součástek pro průmyslové podniky. Mechanická výroba elektrotechnických součástek. Výroba elektromotorů, generátorů a transformátorů.
naše produkty: Odrušovací tlumivky, Tlumivky
Poslat zprávu
WATEK s.r.o.

WATEK s.r.o.

Ultračistá voda - firma Watek je předním výrobcem a dodavatelem zařízení pro přípravu ultračisté vody pro laboratorní i technologické účely a technologických celků na přípravu vody pro průmysl, pitné vody pro malé aglomerace a malé objekty.
naše produkty: Přístroje na úpravu vody, Ultračistá voda
Poslat zprávu
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Pohoda je situován v neznámějších moravských lázních Luhačovice. Jejich doménou jsou týdenní a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty nebo pobyty pro seniory.
naše produkty: Hotely Luhačovice, Last moment Luhačovice, Lázně Luhačovice, Ubytování Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslat zprávu
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Výroba a prodej kompletního cihlového systému POROTHERM, keramické překlady a stropy, broušené cihly, POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, AKU cihly, superizolační cihly POROTHERM Si, lícové cihly a pásky TERCA, keramická dlažba TERCA.
naše produkty: Broušené cihly, Cihlový dům, Cihly, Keramické dlažby, Lícové cihly, Obvodové zdivo, Pálené cihly, Keramické překlady, Příčky, Stavba domu, Stropy, Terca klinker, Zděné domy, Zdivo porotherm
Poslat zprávu
WALMAG MAGNETICS s.r.o.

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Vyrábíme magnetické upínače určené pro broušení, frézování, EDM jako permanentní, elektropermanentní i elektromagnety, břemenových magnetů NEO, odmagnetovačů stolních i tunelových, magnetických vrtacích stojanů a vyvrtávacích sad.
naše produkty: Břemenový magnet, Magnetická vrtačka, Magnetický upínač, Odmagnetování, Velké magnetické systémy
Poslat zprávu
WILD STONE

WILD STONE

Specializujeme se na výrobu a prodej lehčeného obkladového kamene, portlandských dlažeb a fásádních doplňků. Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků. Modernizujeme a zkvalitňujeme výrobu ve všech směrech. Pravidelně rozšiřujeme portfolio výrobků.
naše produkty: Cihlová dlažba, Kamenné obklady, Portlandské dlažby, Přírodní kámen
Poslat zprávu
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Český výrobce - sekačky, traktory, benzínové a dieselové sekačky, travní sekačky, komunální traktory, malotraktory, kloubové traktory, frézy, sněhové frézy. Náhradní díly, servis. Strojírenství – lisování, frézování, svařovaní, spolupráce.
naše produkty: Sekačky, Sněhové frézy, Traktory
Poslat zprávu
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Nabízíme prodej truhlářského a exotického řeziva, lepené a konstrukční hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Prodej velkoplošných materiálů - laťovky, překližky, lamino, OSB, DTD, MFP, MDF a dýhovaných desek.
naše produkty: Dřevoprodej, Řezivo
Poslat zprávu
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Nabízíme široký sortiment zdrojů pro všechny metody svařování ( svářečky bodové, obloukové a plazmové ), přídavné materiály, příslušenství, ochranné pomůcky, filtrační zařízení a brusivo od domácích i zahraničních výrobců, vybavení pro autoservisy a další.
naše produkty: Aku vrtačka, Bruska úhlová, Motorové pily, Nabíječka autobaterií, Ochranné pomůcky, Pneumatické nářadí, Robotický vysavač, Štípač, Svářecí technika, Svářečky, Svařování, Zahradní technika
Poslat zprávu
WIP Reklama spol. s r.o.

WIP Reklama spol. s r.o.

Full service v oblasti reklamy, velkoplošná reklama - téměř 1000 billboardů, vlastní výroba, DTP studio, individuální přístup ke klientům. Výroba reklamy, velkoplošný tisk, billboardy, bigboardy, světelná reklama, grafické studio, reklamní agentura.
naše produkty: Bigboard, Billboard, Billboardy, Grafické studio, Grafika, Reklama, Reklamní agentura, Světelná reklama, Velkoplošný tisk, Výroba reklamy
Poslat zprávu
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Dřevěné palety jsou naším nosným výrobním programem a obchodní činností. Nabízíme komplexní portfolio služeb - dřevěné EUR palety, dřevěné palety prosté, dřevěné palety, dřevěné palety UK a dřevěné palety odlehčené.
naše produkty: Dřevěné EUR palety
Poslat zprávu
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner je Váš partner pro závěsná a zvedací zařízení, techniky s lany, upevnění nákladů a vybavení pro bezpečnost osob. Kvalita a servis, u naší firmy stojí v popředí zákazník. Výroba, prodej, servis.
naše produkty: Manipulační technika, Vázací technika, Zdvihací technika
Poslat zprávu
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP se nachází v oblasti Praha 9 nedaleko centra, v blízkosti O2 areny. Hotelový komplex disponuje 160 pokoji a poskytuje služby pro konference, kongresy, firemní akce. V hotelu je bazén, wellness centrum, golf indoor, bowling, tenis a squash.
naše produkty: Wellness hotel Praha
Poslat zprávu
WIREX, s.r.o.

WIREX, s.r.o.

Gabiony, jumbogabiony, gabionové matrace, sítě - dvojzávitové ( hexagonální ), pytlové gabiony. Gabionové konstrukce, svařované sítě pro gabiony, gabionové konstrukce šestihranné ( hexagonální ) pletivo a spojovací systémy, sponky a spirály.
naše produkty: Gabiony
Poslat zprávu
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Vyrábíme dřevěné palety EUR z kvalitních přířezů dle UIC 435-2. Opravujeme dřevěné palety, převážně EUR a standard. Jsme držitelem licence na výrobu a opravy palet EUR. Vykupujeme palety EUR a standard, i poškozené. Doprava všech palet v ceně.
naše produkty: Dřevěné palety EUR
Poslat zprávu
W - PLAST.cz s.r.o.

W - PLAST.cz s.r.o.

Ve výrobním programu naší firmy je dodávka a montáž plastových oken, dveří - balkónových, posuvných, skládacích a vchodových, výkladců a doplňků k těmto výrobkům – venkovních rolet, vnitřních žaluzií, venkovních a vnitřních parapetů, sítí proti hmyzu.
naše produkty: Okna pro bytová družstva, Okna pro panelové domy, Plastová okna, Výroba oken, Výrobce oken
Poslat zprávu
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vestavěné skříně a šatny na míru, výroba, prodej, montáž. Široká nabídka materiálů, systémů otevírání a doplňků ve všech cenových kategoriích. Grafický návrh, kalkulace, zaměření, doprava zdarma. Vše i na splátky. Volejte zdarma 800 179 260.
naše produkty: Šatní skříně Woodface, Skříně na míru Woodface, Vestavěné skříně Woodface
Poslat zprávu
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Vyrábíme řezivo stavební a další pilařské produkty, řežeme smrkovou kulatinu, brousíme řezné nástroje v naší brusírně. Vyrábíme výřezy pro srubové domy a stavby. Kulatinu pro výrobu řeziva stavebního odkorňujeme a krátíme na vlastní manipulační lince.
naše produkty: Řezivo stavební
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.