Vývoj software na zakázku

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 247
EWAS, s.r.o.

EWAS, s.r.o.

Jsme česká výrobní a obchodní společnosti, která se specializuje na poskytování řešené v oblasti montáže systémů a dodávek komponentů pro letecký a obranný průmysl.
internet: www.ewas-center.cz  
naše produkty: Mechanická integrace
Poslat zprávu EWAS, s.r.o.
BARCO, s.r.o.

BARCO, s.r.o.

Systémy pro řízení skladů, logistiky a výroby, skladové systémy využívající čárové kódy, RFID technologie, mobilní technologie pro sběr dat, datové terminály, snímače čárových kódů, tiskárny etiket, bezdrátové sítě, WiFi a WiMAX broadband technologie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Warehouse Management System
Poslat zprávu BARCO, s.r.o.
SiUX

SiUX

SiUX je profesionální monitorovací systém sloužící k měření dostupnosti a kvality síťových služeb. Pro jeho spolehlivost a uživatelskou přívětivost si ho oblíbili administrátoři celé řady významných internetových projektů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Monitoring serverů
Poslat zprávu SiUX
ComSTAR spol. s r.o.

ComSTAR spol. s r.o.

Software pro řešení komplexních podnikových procesů, systémová integrace. Vývoj a prodej ERP, CRM a MIS systémů, oborové řešení IS. Analýza, implementace, technická podpora, školení, outsourcing. GPS systémy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: ACCESS Travel, ComSTAR 2000
Poslat zprávu ComSTAR spol. s r.o.
MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

Řízení technologických procesů, průmyslová automatizace, měření a regulace. Řídící systémy betonáren a stavebních strojů, měření a regulace v topenářství, řídící systémy ČOV, řídící systémy LPG. Kontrola a optimalizace provozu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Měření a regulace, Řízení vzduchotechniky, Zakázkový software
Poslat zprávu MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

SG - SOFT, spol. s r.o.

Zastupujeme nabídku společnosti WEBHOUSE - dodáváme webové stránky pro firmy, obce a další organizace, které si pomocí redakčního systému vismo aktualizujete sami.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SG - SOFT, spol. s r.o.

CAD Studio a.s.

Gold partner Autodesk – dodáváme CAD/CAM, GIS/FM řešení, projekční software pro strojírenství a stavebnictví - AutoCAD, Inventor, Revit, Map, Civil 3D, Vault.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CAD Studio a.s.

FIRMADAT s.r.o.

Firmadat pro Vás zajistí webové aplikace, databázové aplikace a programování. Zajistíme pro Vás tvorbu www stránek, včetně seo optimalizace.
Společnost Firmadat nabízí tyto služby: vývoj software, ekonomický systém pohoda, správa sítí, elearning moodle, výrobní software, skladový software...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FIRMADAT s.r.o.

Ing. Jan Zeman - soudní znalec

Soudní znalec v oboru kybernetika, specializace výpočetní technika. Zajištění digitálních důkazů a kvalitních znaleckých posudků hardware i software.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Jan Zeman - soudní znalec

Apliko s.r.o.

Vývoj databázového software, programů na zakázku, kompletní řešení pro jednotlivce, firemní a mobilní sítě NA MÍRU, aplikace FileMaker a Apliko8.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Apliko s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.