Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 48 sekcí v kterých je 142 podsekcí

 
Stránka:   zpět   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další
Zobrazuji firmy 91110 celkem 475
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. je česká společnost, která vyrábí montované haly, výrobní haly, skladovací haly, hangáry, jízdárny, velkoplošné stany, pártystany, přístřešky. Provádíme projekty, výrobu, montáže, rekonstrukce, stavby na klíč a financování hal, hangárů a pártystanů.
naše produkty: Montované haly, Ocelové haly, Skladovací haly, Sportovní haly
Poslat zprávu HWT s.r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Skleněný svět dodává a montuje celoskleněné dveře, bezrámové příčky, dělící stěny a skleněné zábradlí. Realizujeme zakázky na skleněné výlohy, pochozí skla, skleněné schody, Lacobel a izolační dvojskla. Zrcadlové stěny a obklady barevným smaltovaným sklem.
naše produkty: Celoskleněné dveře, Pochozí skla, Skleněné markýzy, Skleněné podhledy, Skleněné příčky, Skleněné sprchové kouty, Skleněné zábradlí
Poslat zprávu Patrik Bujdák - Skleněný svět
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. působí v mnoha zemích světa. Orientujeme se na činnosti spojené s projekcí, dodávkou, validační činností a servisem staveb pro náročné technologie ( čisté prostory ) v oblastech využití jako je farmacie, chemie, elektrotechnika, zdravotnictví a jiné.
naše produkty: Čisté prostory na klíč, Čisté prostory pro farmacii, Moderní operační sály, Stavby zdravotnických prostor, Vybavení laboratoří
Poslat zprávu BLOCK a.s.
MK PROFI  Kachlová kamna s.r.o.

MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.

Výroba kachlů, kompletní dodávka kachlových kamen a topidel s keramickým opláštěním na zakázku. Historická kamna, repliky, krby, krbová kamna, kachlová kamna, keramické plastiky a doplňky. Projekty a návrhy. Poradenství v oboru kamnářství.
naše produkty: Kachle, Kachlová kamna, Šamot, Výroba keramických kachlů pro kachlová kamna a krby
Poslat zprávu MK PROFI  Kachlová kamna s.r.o.
INT-EX , s.r.o.

INT-EX , s.r.o.

Základní činností je výroba a montáž plastových oken a dveří. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je výroba a montáž vestavěných skříní. Své služby nabízíme především ve Středočeském a Ústeckém kraji.
naše produkty: Plastová okna Ústí nad Labem - INT-EX , s.r.o., Plastové dveře
Poslat zprávu INT-EX , s.r.o.
APROKS, spol. s.r.o.

APROKS, spol. s.r.o.

Návrh, dodávka, montáž a zprovoznění bezpečnostních mechanických zábran - turnikety, závory, vrata, výsuvné stěny a sloupy, pokladní a vstupenkové systémy pro sportoviště, muzea, stadiony, systémový integrátor, automatizace řídicích procesů.
naše produkty: Mincovní turnikety, Vstupní turnikety, Výsuvné sloupy
Poslat zprávu APROKS, spol. s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábíme a stavíme dřevěné domy, montované domy, srubové domy a chaty, roubené domy. Montované dřevostavby a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč. Dřevostavby na klíč. Atypické rodinné domy – dřevostavba, bydlení pro každého.
naše produkty: Montované dřevostavby, Montované domy, Rodinné domy, Roubenky
Poslat zprávu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
ASITA spol. s r.o.

ASITA spol. s r.o.

ASITA spol. s r.o. dodává pouze bezpečnostní systémy schválené akreditovanými zkušebnami pro příslušnou kategorii rizik ve smyslu příslušných ČSN a EN.
naše produkty: Informační bezpečnost, Magnetické kontakty pro EZS, Rozvodné krabice
Poslat zprávu ASITA spol. s r.o.
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o. se zabývá prodejem dřeva, výkupem dříví od ostatních vlastníků lesů a pěstováním a následným prodejem sazenic. Prodej dříví je uskutečňován ve všech tloušťových a kvalitativních třídách v dřevinné skladbě SM, BO, MD, BK v délkách 2-14 m.
naše produkty: Poplatkové lovy, Prodej a nákup dřeva
Poslat zprávu MP LESY, spol. s r.o.
TROJICE spol. s r.o.

TROJICE spol. s r.o.

Děrované plechy, třídicí síta, CNC zpracování plechu, stříhání, děrování, vysekávání, ohýbání, dělení, ohraňování, vrtání. Zakázková kovovýroba, kovoobrábění, výroba ocelových konstrukcí, zámečnické a svářečské práce CO2, MIG MAG, TIG, WIG, CNC.
naše produkty: CNC zpracování plechu, Děrované plechy, Výroba ocelových konstrukcí, Zakázková kovovýroba
Poslat zprávu TROJICE spol. s r.o.
PSP izoterm s.r.o.

PSP izoterm s.r.o.

Naše firma vyrábí sendvičové panely pro stavbu skříňových nástaveb na automobily, sendvičové panely pro stavebnictví, dodatečné izolace dodávkových automobilů. Dále jsme výrobní program rozšířili o výrobu tvarových dílů z tvrdé polyuretanové pěny.
naše produkty: Izolace dodávkových automobilů, Tepelné izolace potrubí a nádrží
Poslat zprávu PSP izoterm s.r.o.
PROGRESSA s.r.o.

PROGRESSA s.r.o.

Progressa od roku 1994 vyrábí stavební mechanizaci. Naše výrobky se plně osvědčily na náročných trzích zemí EU. Úspěšně dodáváme renomovaným světovým firmám ( například Husqvarna ). Nabízíme výhodnou spolupráci pro obchod s našimi výrobky.
naše produkty: Lámačky betonové zámkové dlažby, Rotační hladičky betonu, Stolní kotoučové diamantové pily
Poslat zprávu PROGRESSA s.r.o.
MONTKOV, spol. s r.o.

MONTKOV, spol. s r.o.

Výroba a prodej ocelových zárubní, celokovových, dřevěných, požárních dveří, revizní dvířka, bezpečnostní mříže a dveře, ocelová vrata, lehké ocelové poklopy, zámečnická kovovýroba, zámečnictví, prosklené stěny Jansen, konstrukce ocelových hal a jiné.
naše produkty: Bezpečnostní mříže, Dveře vchodové, Ocelové dveře, Ocelové zárubně
Poslat zprávu MONTKOV, spol. s r.o.
PARIO s.r.o.

PARIO s.r.o.

Střechy na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Náročná klempířská výroba, střechy z mědi, titanzinku, hliníku. Přírodní břidlice, pálená a betonová taška, eternit, plechové krytiny. Odvětrávané plechové fasády. Montáž střešních oken.
naše produkty: Fasády plechové, Střechy Praha
Poslat zprávu PARIO s.r.o.
SWN Moravia, s.r.o.

SWN Moravia, s.r.o.

Výroba dřevěných schodišť, kovových schodišť, kombinovaných schodišť, vřetenových schodišť, obkladů betonových schodišť, samonosných schodišť z masivu, kovu a nerezové oceli. Dřevěných zábradlí, nerezových zábradlí, kovových zábradlí a balkónů.
naše produkty: Dřevěná schodiště, Kovová schodiště
Poslat zprávu SWN Moravia, s.r.o.
HEISSNER CZ, s.r.o.

HEISSNER CZ, s.r.o.

Nabízíme jezírkové fólie, čerpadla, filtry, vodní efekty, plastové rybníčky. Realizace jezírek z fólie či plastových výlisků. Nově nabízíme koupací bazény nové generace Biodesign. Zastupujeme holandskou firmu ELHO – výrobce kvalitních plastových květináčů.
naše produkty: Jezírková čerpadla, Jezírková fólie
Poslat zprávu HEISSNER CZ, s.r.o.
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drtičů odpadu - plasty, pneumatiky, dřevo, papír, směsné odpady a jiné. Výroba dopravníků - pásové a řetězové dopravníky, válečkové tratě, třídiče a separátory, kompletní technologie na zpracování odpadů - recyklační linky, třídírny odpadů.
naše produkty: Alternativní palivo, Recyklační linky, Zpracování elektroodpadu
Poslat zprávu ODES, s.r.o
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kovárna. Vyrábíme potrubní díly z oceli v množstvích od 1 kusu. Využití pro chemický, potravinářský, plynárenský, energetický, vodárenský průmysl. Dále vyrábíme příruby krkové, přechody, tvarovky, armatury, trubky, potrubí, výkovky. Dodávka produktů do 48 hod.
naše produkty: Příruby krkové, T - kusy, Tvarové výkovky
Poslat zprávu MEGA, spol. s r. o.
ALLUX - STAV s.r.o.

ALLUX - STAV s.r.o.

Světlovody ALLUX jsou vhodné pro prosvětlení domů, kanceláří, komerčních budov, výrobních hal a podobně přirozeným denním světlem. Světlovody o průměru 25 cm, 35 cm , 55cm a 85 cm. Světlovody efektivně osvětlí místnosti s nedostatkem denního světla.
naše produkty: Světlovody
Poslat zprávu ALLUX - STAV s.r.o.
PARKETCENTRUM s.r.o.

PARKETCENTRUM s.r.o.

Prodáváme: parkety, plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, exotické parkety, vrstvené vlysy, PVC, laky, lepidla, tmely BONA a adesiv. Nivelační hmoty, přechodové a soklové. Naše služby jsou: pokládka dřevěných a laminátových podlah, parket a PVC.
Poslat zprávu PARKETCENTRUM s.r.o.
Stránka:   zpět   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.