Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 48 sekcí v kterých je 142 podsekcí

 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další
Zobrazuji firmy 81100 celkem 475
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z původního, pouze skladovacího areálu nerez plechu, se v průběhu několika málo let stalo významné středisko na úpravu svitků za studena válcovaného nerez plechu - stříhání na přesné délky tabulí a provedení různých povrchových úprav nerez plechů.
naše produkty: Nerez plech
Poslat zprávu Outokumpu s.r.o.
ARMAGAS s. r. o.

ARMAGAS s. r. o.

Výrabíme a montujeme plynové armatury, ventily, uzávěry. Od roku 1991 jsme na různé evropské, ale i světové trhy dodali, prvně pod hlavičkou Třineckých železáren a.s. a od 1. 9. 1993 již jako soukromá firma ARMAGAS s.r.o., tisíce plynových armatur.
naše produkty: Plynové armatury, Plynový filtr KAP
Poslat zprávu ARMAGAS s. r. o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naše společnost vytvořila pružný celek, jehož síla spočívá ve stabilní pozici českého výrobce s perfektním zázemím a největším tržním podílem ve dvou komoditách - odpadní potrubí z polypropylenu ( HT ) a kanalizační potrubí z PVC ( KG ).
naše produkty: Kanalizační systémy OSMA, Plastové kanalizační potrubní systémy, Plastové potrubí, Potrubní systémy
Poslat zprávu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
DITON s.r.o.

DITON s.r.o.

Naše společnost se řadí mezi nejvýznamnější výrobce betonových výrobků v České republice. Náš sortiment zahrnuje především barevné i tvarové varianty dvouvrstvé betonové dlažby, obrubníků, štípaných plotových tvarovek a stříšek a mnoho dalších produktů.
naše produkty: Betonová dlažba, Obrubníky, Palisády, Venkovní dlažba, Zámková dlažba
Poslat zprávu DITON s.r.o.
ALBIXON a.s.

ALBIXON a.s.

Firma s vlastním, českým kapitálem. Majitelé podnikají pod ochrannou známkou Albion od roku 1990. Naše společnost se postupně propracovala mezi špičku na českém trhu a již i v mezinárodním měřítku jsme největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě.
naše produkty: Bazény, Infrasauny, Solární sprchy, Venkovní bazény, Vířivé vany Jacuzzi, Zastřešení bazénů
Poslat zprávu ALBIXON a.s.
AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

Námi provozovaný systém je určen pro zabezpečení vozidel, jakož i pro správu vozového parku v oblasti logistiky související s provozem vozidel. Systém svými produkty obsáhne jak bezpečnostní problematiku střežení vozidel, tak i logistickou aplikaci.
naše produkty: Elektronická kniha jízd, GPS monitoring vozidel
Poslat zprávu AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme hliníkové konstrukční systémy s velmi vysokou mechanickou odolností pro zastřešení zimních zahrad a systém posuvných oken a dveří. Zimní zahrady jsou vybaveny prosklenými otevíravými a posuvnými okny a dveřmi všeho druhu.
naše produkty: Hliníkové zimní zahrady, Zimní zahrada, Zimní zahrady
Poslat zprávu PRESIZA s.r.o.
KORTAN - stavební zámečnictví

KORTAN - stavební zámečnictví

Provádíme kompletní finalizace vstupních prostor, rekonstrukce vchodů, společných prostor bytových domů, atypické zámečnické konstrukce, výroba a montáž lexanových zástřešků, zábradlí, poštovní schránky a další kovové výrobky ve všech variantách povrchových úprav.
naše produkty: Poštovní schránka do sloupku, Poštovní schránky, Poštovní schránky pro rodinné domy, Schránky pro bytové domy, Sestavy poštovních schránek
Poslat zprávu KORTAN - stavební zámečnictví
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Nabízíme koupelnový nábytek, vany, hydromasážní vany, infrasauny, sprchové kouty, umyvadla, koupelnové doplňky a osvětlení, spa, parní boxy, sprchové panely, baterie, sprchové vaničky, zástěny, sprchy, otopná tělesa, relaxační zařízení.
naše produkty: Akrylátové vany, Koupelnový nábytek, Sanitární keramika
Poslat zprávu SAPHO s.r.o.
MONROS v.o.s.

MONROS v.o.s.

Výroba, prodej a montáž garážových vrat, brán, interierových a exterierových rolet, markýz, interierových vertikálních a horizontálních žaluzií a exterierových žaluzií. Firma MONROS v.o.s. je rodinná firma s více jak 20letou tradicí.
naše produkty: Celostínící interiérové žaluzie iso VM, Garážová vrata, Navíjecí markýzy
Poslat zprávu MONROS v.o.s.
METAL GRANIT spol. s r.o.

METAL GRANIT spol. s r.o.

Výroba rotačních prvků z přírodního kamene. Stavebnictví - sloupy, balustrády, koule. Hřbitovní pomníky a doplňky - vázy, lucerny, mísy, urny, pomníky. Interiéry - fontány, zvlhčovače vzduchu, kuchyňské desky. Kamenné válce - přesnost 0,02 mm.
naše produkty: Balustrády, Hřbitovní doplňky, Kamenné sloupy, Urny
Poslat zprávu METAL GRANIT spol. s r.o.
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma byla založena v roce 1993 a v roce 2003 byla transformována na společnost s ručením omezeným. Zabýváme se specializovaným velkoobchodem a maloobchodem v oborech voda, topení a plynoinstalace. Zdarma poskytujeme poradenství v oboru.
naše produkty: Instalační systém PVC - CPVC, Krbová kamna, Vícevrstvá trubka Pex - Al - Pex
Poslat zprávu ŠKRAMPAL spol. s r.o.
STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Prodej - abrazivní materiály, otěruvzdorné a vysokopevnostní materiály Imex, Dillimax, Creusabro 4800, Creusabro 8000, X120Mn12-1.3401, Dillidur, ROC 400, ROC 500. Prodej nerezový hutní materiál - trubky, plechy, profily, potrubní dílce.
naše produkty: Dělení materiálu, Duplexní ocel, Nerez ocel, Vysokopevnostní materiály
Poslat zprávu STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
SeCesPol - CZ, s.r.o.

SeCesPol - CZ, s.r.o.

Výrobce výměníků tepla SECESPOL (se sídlem v Gdaňsku a obchodním zastoupením v Praze) se již více jak 25 let specializuje na vývoj, konstrukci a výrobu různých řešení a typů výměníků tepla.
naše produkty: Bazenové výměníky tepla, Cena výměníků tepla, Nerezové trubky, Deskové výměníky tepla, Pharma výměníky tepla, Trubkové výměníky tepla, Výměníky tepla
Poslat zprávu SeCesPol - CZ, s.r.o.
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábíme stavební pouzdra pro posuvné dveře, segmentové, točité, klasické schodiště do interiéru i exteriéru a stahovací schody do stropu i do stěny.
naše produkty: Bočnicová schodiště, Posuvné dveře, Půdní schody, Schody, Stavební pouzdra, Točitá schodiště
Poslat zprávu JAP spol. s r. o.
VERMOS s.r.o.

VERMOS s.r.o.

Vyrábíme vakuové trubicové kolektory a solární zásobníky. Vakuový trubicový kolektor je určen pro celoroční provoz a proto musí být vždy naplněn nemrznoucí kapalinou určenou pro provoz solárních zařízení ( netoxická, ekologicky nezávadná kapalina ).
naše produkty: Vakuový trubicový kolektor
Poslat zprávu VERMOS s.r.o.
de Wolf GROUP s. r. o.

de Wolf GROUP s. r. o.

Průmyslové rohože, čisticí rohože, latexové matrace, gumové rohože, čisticí zóny, ergonomické rohože, textilní rohože, úklidová služba, úklidové prostředky, úklidové stroje, čisticí prostředky, deratizace - dezinfekce - dezinsekce, úklidová chemie.
naše produkty: Čistící rohože, Čistící zóny, Latexové matrace, Podlahové rošty, Rohožky
Poslat zprávu de Wolf GROUP s. r. o.
REGULUS spol. s r.o.

REGULUS spol. s r.o.

Vyrábíme solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla, akumulační nádrže, termostaty, odkouření plynových kotlů, termostatické ventily, regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, čerpadlové skupiny pro topné systémy, elektrická topná tělesa.
naše produkty: Akumulační nádrže, Regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, Sluneční kolektory, Termostatické ventily
Poslat zprávu REGULUS spol. s r.o.
PaPP, spol. s r. o.

PaPP, spol. s r. o.

Jsme stavební a obchodní společnost, působící v oblasti bytové, občanské, průmyslové, inženýrské výstavby a rekonstrukcí všech druhů staveb včetně památkově chráněných objektů.
naše produkty: Stavební firma, Vytápění průmyslových hal
Poslat zprávu PaPP, spol. s r. o.
Bazénové centrum Pardubice

Bazénové centrum Pardubice

Specializujeme se především na prodej, výrobu a rekonstrukce bazénů. Bazény zahradní i vnitřní, fóliové, laminátové, i betonové včetně montáže a příslušenství. Nabízíme protiproudy, filtrace, vysavače do bazénu, úpravy vody a další příslušenství.
naše produkty: Renovace bazénů, Zapuštěné bazény
Poslat zprávu Bazénové centrum Pardubice
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.