Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 48 sekcí v kterých je 142 podsekcí

 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji firmy 7190 celkem 475
PILECKÝ s.r.o.

PILECKÝ s.r.o.

Nosným programem společnosti Pilecký s.r.o., je kompletní sortiment kovového oplocení od pletiv, svařovaných sítí, sloupků, přes panelové oplocení, kované ploty,bezpečnostní ploty, vjezdové brány a branky až po garážová vrata.
naše produkty: Bezpečnostní oplocení, Drátěné ploty, Garážová vrata, Kované ploty, Průmyslové oplocení, Samonosné brány
Poslat zprávu PILECKÝ s.r.o.
THERMONT spol. s r.o.

THERMONT spol. s r.o.

Kompletní hliníkový systém Sapa RC pro výrobu nejkvalitnějších oken, dveří, fasád, zimních zahrad, střešních oken a světlíků.
naše produkty: Hliníková okna, Světlíky, Zasklení lodžií a balkonů, Zimní zahrady
Poslat zprávu THERMONT spol. s r.o.
BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme krby od návrhu po realizaci. Celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby, krbové stavebnice. Dále nabízíme zpracování kamene od krbovýh obkladů po kuchyňské desky a parapetní desky.
naše produkty: Krbové stavebnice, Krbové vložky, Mastková kamna, Peletková kamna, Teplovodní krby, Teplovzdušné krby
Poslat zprávu BeF Home, s.r.o.
TECHFLOOR  s. r. o.

TECHFLOOR s. r. o.

Realizujeme vysoce kvalitní průmyslové podlahy. Epoxidové systémy, samonivelační systémy, antistatické podlahy. Betonové podlahy - dle podmínek zatížení a provozu, vsypové materiály. Provádění betonových desek za použití laserového zakladače betonové směsi.
naše produkty: Betonové podlahy, Epoxidové podlahy, Lité podlahy, Průmyslové podlahy, Úpravy povrchů
Poslat zprávu TECHFLOOR  s. r. o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanin: bavlna, len, polyester a konfekce. Textilní haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstřešní a jiné fólie, syntetické usně a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utěrky. Vysokopevnostní vázací PET pásky.
naše produkty: Hebké povlečení, Kašírované folie, Koženky, Montované textilní haly, Paropropustné podstřešní fólie, Povlečení z mikrovlákna, Protipovodňové hrazení, Sportovní montované haly, Textilní garáže, Textilní klimamembrány, Těžké lněné tkaniny, Tkaniny pro pracovní ošacení
Poslat zprávu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
MEDICASTO servis, s.r.o.

MEDICASTO servis, s.r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechnického zařízení. Dodáváme a montujeme klimatizační jednotky FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA a KARMA.
naše produkty: Nástěnná klimatizace
Poslat zprávu MEDICASTO servis, s.r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionální gastro zařízení, kuchyně, gastro vybavení: konvektomaty, myčky, konvektomat Retino, UNOX, nádobí a náčiní, ledničky, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kuřata, nerezový nábytek, kávovary, mikrovlnné trouby.
naše produkty: Cukrářské chladící vitríny, Elektrický udržovací a ohřevný zásobník, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyně
Poslat zprávu GASTROART CZ, spol. s r.o.
T - SAFE s.r.o.

T - SAFE s.r.o.

Výroba, zakázková výroba a prodej bezpečnostních úschovných objektů. Nabízíme široký sortiment stěnových, nábytkových a skříňových trezorů, bezpečnostních schránek, bezpečnostních trezorových dveří, archivačních skříní, trezory a skříně na zbraně a střelivo.
naše produkty: Nábytkové sejfy, Nábytkové trezory, Skříně na zbraně, Trezory do zdi, Trezory na zbraně, Výroba trezorů
Poslat zprávu T - SAFE s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Předmětem podnikání naší firmy je: recyklace, podnikání v oblasti nakládání s odpady včetně těch nebezpečných, pozemní stavby, inženýrské a ekologické stavby, demolice, zámečnictví, kovoobráběčství, hornická činnost a činnost prováděná hornickým způsobem.
naše produkty: Recyklace odpadu, Pozemní stavby, Recyklace kameniva
Poslat zprávu ŽSD a.s.
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projekce, výroba a montáž ocelových montovaných hal. Výrobní a průmyslové haly, zemědělské haly, skladové haly, sportovní a jezdecké haly. Výroba a prodej lehké střešní krytiny, trapézových plechů, C / Z profilů, prosvětlovacích panelů.
naše produkty: Hangáry, Montované ocelové haly, Stáje pro koně, Lehké plechové střešní krytiny
Poslat zprávu BORGA s.r.o.
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Velkoobchod se širokým sortimentem hutních materiálů - legovaná ocel, trubky, tyče ( kruhové, ploché ), plechy. Nabízíme oceli z vlastního skladu, ze skladů našich partnerů v České republice i v zahraničí, popřípadě přímo z oceláren doma i v cizině.
naše produkty: Hutní materiál, Legovaná ocel, Ocelové trubky
Poslat zprávu BODEN - MATTE, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naše společnost A-Z Chlazení se specializuje na montáž, servis chladících a klimatizačních zařízení. Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku ( většinu náhradních dílů máme skladem ).
naše produkty: Chladící boxy, Čističky vzduchu, Infračervené zářiče, Mobilní klimatizace, Nástěnné klimatizace, Plynová topidla, Průmyslové chlazení, Servis chlazení, Stropní ventilátory, Tepelná čerpadla, Výčepní zařízení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Kostečka Group spol. s r. o.

Kostečka Group spol. s r. o.

Vyrábíme tepelná čerpadla TC2. Dodáváme a montujeme klimatizace Fuji Electric pro celou škálu spotřebitelů od domácností a kanceláří až po hotely a průmyslové provozy, čističe vzduchu, zařízení na úpravu vody Judo.
naše produkty: Nástěnné klimatizace, Tepelná čerpadla
Poslat zprávu Kostečka Group spol. s r. o.
KOMPAN

KOMPAN

Nabízíme kompletní vybavení veřejných a školních dětských hřišť a sportovišť. Realizujeme dodávky i montáže: houpačky, skluzavky, prolézačky, kolotoče, lanovky, a sportovní mobiliář. Herní prvky Kompan jsou optimalizované na dynamické zatížení.
naše produkty: Dětská hřiště, Dětské houpačky, Dětské kolotoče, Dětské skluzavky, Herní prvky, Houpadla na pružině, Hřiště, Lanové herní prvky, Městský mobiliář, Moduly pro skateparky, Rekonstrukce dětských hřišť, Stavba a vybavení sportoviště, Veřejné hřiště, Vybavení dětských hřišť, Vybavení hřiště
Poslat zprávu KOMPAN
Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.

Výroba a montáž - značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety včetně příslušenství ( parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu ). Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken v panelových domech, okna a dveře pro panelové domy v rámci revitalizace.
naše produkty: Balkonové dveře, Plastová okna STAVONA, Plastové dveře vchodové
Poslat zprávu Stavona, spol. s r.o.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Nabízíme prodej truhlářského a exotického řeziva, lepené a konstrukční hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Prodej velkoplošných materiálů - laťovky, překližky, lamino, OSB, DTD, MFP, MDF a dýhovaných desek.
naše produkty: Dřevoprodej, Řezivo
Poslat zprávu Weyland Holz spol. s r.o.
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Vyrábíme ocelové konstrukce, hangáry, haly pro sklady, výrobní haly, stáje pro ustájení dobytka, haly jízdárny, skladové přístřešky pro zemědělství. V naší nabídce jsou i rozhledny a letištní vozíky.
naše produkty: Letištní vozíky, Ocelové konstrukce, Výroba ocelových konstrukcí
Poslat zprávu Opravny Telč, a.s.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážíme a prodáváme obklady, dlažby, listely, mozaiky pro: koupelny, kuchyně, bazény, terasy, schody, obchodní prostory. Rozvoz po celé České republice. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obklady ze Španělska.
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do koupelny, Venkovní dlažba
Poslat zprávu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line prodej bytového nábytku se zaměřením na jídelní stoly a především židle. Kromě stolů a židlí nabízíme také celé kuchyňské sestavy, postele, noční stolky, skříně, komody, psací stoly, dětský nábytek, obývací stěny, zahradní nábytek a psí boudy.
naše produkty: Dřevěná rostoucí židle, Jídelní sestavy, Jídelní sety, Jídelní židle, Komody, Obývací stěny, Zátěžové židle
Poslat zprávu STRAKOŠ NÁBYTEK
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO stěhování těžkých břemen - cokoli - kamkoli. Stěhování dílenských a strojních zařízení, strojů, bez omezení hmotnosti, byty, firmy, sklady, úřady, knihovny, skladování nábytku-sklady, likvidace nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničí.
naše produkty: Jeřábnické práce, Kamionová doprava, Malování pokojů, Nákladní silniční doprava, Přeprava nadměrných nákladů, Pronájem jeřábů, Stěhování, Stěhování firem, Stěhování strojů, Stěhování těžkých břemen
Poslat zprávu Richard Vosika - AAA - RIVO
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.