Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 48 sekcí v kterých je 142 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 6180 celkem 475
Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Společnost nabízí poplatkové lovy, služby v myslivosti, lesnické služby v rámci péče o les a o honitbu, zalesňování včetně dodávky sazenic, těžbu dřeva a jeho výkup, dopravu dřeva, poradenství v oboru lesnictví, odbornou správu lesa, nájem lesa.
naše produkty: Dotace na hospodaření v lesích, Poplatkové lovy, Převoz dřeva, Realizace zahrad, Výkup a prodej dřeva
Poslat zprávu Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Pelechovská sklárna s.r.o.

Pelechovská sklárna s.r.o.

Společnost s dlouholetou tradicí nabízí zpracování skla technikami: leptání, pískování plošné i reliéfní, trhané sklo. Zpracováváme sklo do interiéru i exteriéru. Vyrábíme leptané a pískované vitráže, výplně do oken a dveří, dělící stěny a jiné.
naše produkty: Leptané sklo, Leptání skla, Pískování skla, Skleněné pilníky, Trhání skla, Výrobky ze skla
Poslat zprávu Pelechovská sklárna s.r.o.
SAKUTUS CZ a.s.

SAKUTUS CZ a.s.

Společnost SAKUTUS CZ a.s. je výrobcem infratopení. Vyrábíme infrapanely z temperačních článků NOMATERM. Základní výrobní řadou jsou stropní panely ECORA, které slouží ke elektrickému infravytápění obytných, kancelářských a průmyslových prostor.
naše produkty: Infrapanely, Infratopení, Laminátové boudy pro telata, Prostorový termostat
Poslat zprávu SAKUTUS CZ a.s.
MORKUS Morava s.r.o.

MORKUS Morava s.r.o.

Zabýváme se dodávkami, montáží, demontáží, opravou a renovací velkokapacitních smaltovaných sil, nádrží a zásobníků všech typů. Naše společnost poskytuje komplexní služby pro dodávku, renovaci, montáž a demontáž smaltovaných sil, zásobníků, nádrží.
naše produkty: Demolice - likvidace, Obilná sila, Smaltovaná sila, Smaltované nádrže, Zásobník sypkých hmot
Poslat zprávu MORKUS Morava s.r.o.
A-OKNA s.r.o.

A-OKNA s.r.o.

Výroba, prodej a montáž - plastová okna, vchodové plastové dveře, verandy a plastové zimní zahrady. Dodávky oken se všemi službami a doplňky na klíč, bezplatné poradenství a zaměření zakázek, jakost podle ISO 9001.
naše produkty: Plastové dveře, Plastová okna
Poslat zprávu A-OKNA s.r.o.
Ratus

Ratus

Provádíme veškeré plynařské, instalatérské a topenářské práce v oboru voda, kanalizace, topení a plyn. Dále provádíme revize plynu a opravy, instalace plynových spotřebičů, strojní a tlakové čištění kanalizace.
naše produkty: Čištění a opravy kanalizace Praha a Středočeský kraji, Instalatérské práce Praha a středočeský kraj, Opravy topení, Plynařské a topenářské práce Praha a Středočeský kraj, Revize plynu, Revize plynu Praha a Středočeský kraj, Topenářské práce, Údržba bytového fondu
Poslat zprávu Ratus
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v současné době vlastní empírový zámek, zříceninu boskovického hradu a Hotel pod zámkem, 4 500 ha lesa a polností. Hlavní podnikatelskou aktivitou společnosti je orientace na poskytování služeb v cestovním ruchu a lesnická a dřevařská výroba.
naše produkty: Prostory pro firemní akce, Restaurace Boskovice, Svatby na zámku, Ubytování Boskovice, Víkendové pobyty jižní Morava, Zámek Boskovice
Poslat zprávu MP Holding, a.s.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Nabídka realizace staveb na klíč i výstavba dle individuálních projektů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy. Prodej materiálů pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Polystyrenové bazénové stěny - konstrukční systém bazénů.
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Pasivní domy, Ztracené bednění polystyrenové
Poslat zprávu ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Nabízíme ubytování v centru Lednicko - valtického areálu. Architektonická památka zapsána v seznamu UNESCO. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, salonky, terasy, kongresový sál, hudba, sauna, fitness, půjčovna kol a sportovního nářadí. Pokoj pro ZPS.
naše produkty: Firemní akce Jižní Morava, Hotel Hraniční zámeček, Ochutnávky vín jižní Morava, Romantické pobyty Jižní Morava, Svatební hostiny Lednice, Ubytování Lednicko-valtický areál
Poslat zprávu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
ABX, spol. s r.o.

ABX, spol. s r.o.

Výroba a prodej: krbová kamna, kachlová kamna, plechové sporáky, krbové vložky, krby a zahradní krby. Vybrané typy krbových a kachlových kamen jsou osazeny litinovou vložkou nebo umožňují instalaci teplovodního výměníku.
naše produkty: Krbová kamna, Krbové vložky s výměníkem, Kuchyňské sporáky
Poslat zprávu ABX, spol. s r.o.
LORIKA Slovakia s.r.o.

LORIKA Slovakia s.r.o.

Přímý distributor výrobců profesionální hygieny. Produkty osobní hygieny - dávkovače mýdel, ručníků a rozvoz náplní, průmyslové hygieny - průmyslové utěrky, čistící pasty, hygieny pracovního místa - pracovní židle a protiúnavové rohože.
naše produkty: Ochranné pracovní rukavice, Pracovní židle, Průmyslové čistící utěrky, Průmyslové protiúnavové rohože, Zabudovatelné hygienické dávkovače na tekuté mýdlo
Poslat zprávu LORIKA Slovakia s.r.o.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s. je svým nosným programem, výrobou překližovaných materiálů, významným producentem velkoplošných materiálů v České republice. Výrobní program tvoří překližky a laťovky, jejich modifikace a dýhovaný materiál. Tradice výroby od roku 1907.
naše produkty: Dýhované desky, Laťovky, Překližované desky
Poslat zprávu PLOMA, a.s.
GENERI, s. r. o.

GENERI, s. r. o.

Firma vyrábí a vyvíjí nevýbušná elektrická zařízení, navrhuje a kompletně realizuje topné systémy a dodává nevýbušná svítidla, ochranné skříně pro MaR, topná tělesa, nevýbušné vidlice a zásuvky a další komponenty vhodné do výbušných prostředí.
naše produkty: Nevýbušná elektrická zařízení, Nevýbušná svítidla, Topné systémy
Poslat zprávu GENERI, s. r. o.
STEELING, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment průmyslových armatur a prodej široké škály potrubních komponentů - tvarovek, vyrobených z běžných ocelí třídy 11, uhlíkatých ocelí třídy 12, legovaných ocelí třídy 15 a ocelí vysoce legovaných třídy 17 ( nerez ).
naše produkty: Příruby, Průmyslové armatury, Uložení potrubí
Poslat zprávu STEELING, s.r.o.
MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO nabízí montované haly za skvělé ceny a ve vysoké kvalitě. Montujeme zateplené haly, nezateplené haly, výrobní haly, sklady, prodejní haly, sportovní haly, administrativní haly. Nabízíme zastřešení haly, zateplení haly, opláštění haly, ocelové konstrukce.
naše produkty: Montované haly, Obloukové haly, Ocelové konstrukce, Sportovní haly
Poslat zprávu MONT-KOVO, spol. s r.o.
ARaPO spol. s r.o.

ARaPO spol. s r.o.

Naše firma dodává potrubní díly: příruby krkové, zaslepovací, ploché, točivé, přivařovací obruby, přivařovací kroužky, záslepky potrubí, trubková hrdla, desková dna, trubkové oblouky, T - kusy. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2001.
naše produkty: Příruby krkové, Spojovací materiál
Poslat zprávu ARaPO spol. s r.o.
KVINTAS s.r.o.

KVINTAS s.r.o.

Na trhu působíme jako dodavatel ocelových přírub všech jakostí a rozměrů. Tyto příruby vyrábíme ve vlastních prostorách, na speciálních obráběcích poloautomatech a vícevřetenových vrtačkách. Díky tomu dokážeme splnit náročné požadavky zákazníků.
naše produkty: Příruba, Příruby, Prodej přírub, Výroba přírub
Poslat zprávu KVINTAS s.r.o.
DENAS COLOR a.s.

DENAS COLOR a.s.

Společnost DENAS COLOR a. s. se zabývá výrobou vodou ředitelných nátěrových hmot, tmelů a lepidel. Firma se prosazuje zejména dodávkami nátěrových hmot do strojírenských podniků, sléváren a na ochranu ocelových a betonových konstrukcí.
naše produkty: Barva na kov, Barvy na dřevo, Ochranné nátěry na beton, Průmyslové barvy
Poslat zprávu DENAS COLOR a.s.
PERFO LINEA a.s.

PERFO LINEA a.s.

PERFO LINEA a.s. je největším výrobcem děrovaných plechů a dodavatelem tahokovu, ocelových roštů, pletiv, kovových podhledů a dopravních pásů v České republice. Zakázková výroba, doprava a rozvoz po České republice do 24 hodin.
naše produkty: Děrované plechy, Kovové podhledy, Ocelové podlahové rošty, Plotové panelové systémy, Tahokov
Poslat zprávu PERFO LINEA a.s.
BAUDEKOR s.r.o.

BAUDEKOR s.r.o.

Plastové palubky a parapety - maloprodej, instalace, velkoobchod. Dodáváme a pokládáme plovoucí podlahy, parkety, lino, PVC, marmoleum, linoleum, exotické dřeviny a korek značek Parador, Kronotex, Quick step, Pergo, Tarkett, Armstrong, Forbo, Fatra.
naše produkty: Belgické plastové palubky a parapety, Dřevěné podlahy, Interiérové dveře, Kamenný koberec, Laminátové podlahy, Plovoucí podlahy, Vinylové podlahy
Poslat zprávu BAUDEKOR s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.