Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 48 sekcí v kterých je 142 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 2140 celkem 475
Astron Buildings s.r.o.

Astron Buildings s.r.o.

Společnost Astron Buildings s.r.o. vyrábí ocelové konstrukce a montované haly Astron. Ocelové montované haly Astron slouží jako průmyslové haly, výrobní haly, sportovní haly, obchodní komplexy, sklady, logistická centra, zimní stadiony, vícepodlažní budovy, hangáry, nadzemní parkoviště a další.
naše produkty: Haly na klíč, Montované haly, Ocelové haly, Ocelové konstrukce, Průmyslové haly, Průmyslové stavby na klíč, Sportovní haly, Výrobní haly
Poslat zprávu Astron Buildings s.r.o.
S-RADIATORY s.r.o.

S-RADIATORY s.r.o.

Společnost S-RADIATORY nabízí ekologické topení, prostřednictvím akumulačních radiátorů. Je vhodné pro vytápění rodinných i panelových domů, rekreačních objektů, stejně jako nebytových prostor. Při pořízení akumulačních radiátorů je úspora až 30%, oproti klasickým radiátorům.
naše produkty: Elektrické akumulační radiátory, Elektrické akumulační topení, Elektrické topení, Energeticky úsporné radiatory
Poslat zprávu S-RADIATORY s.r.o.
P O K O R N Ý , spol. s r.o.

P O K O R N Ý , spol. s r.o.

Bezazbestové průmyslové těsnicí desky, průmyslové těsnění: přírubová, kovová, spirálově vinutá, hřebínková, korugovaná, PTFE, ucpávkové šňůry, pásky, UCAR GRAFOIL, expandovaný grafit, lisované kroužky, pohony armatur.
naše produkty: Průmyslové těsnění
Poslat zprávu P O K O R N Ý , spol. s r.o.
ALFEKO s.r.o.

ALFEKO s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme nerezové skluzavky pro dětská hřiště, protipožární poklopy, pojízdná lešení, speciální lešení a konstrukce ze slitin hliníku, konstrukce pro scénické stavby, pódia, tribuny a dočasná zastřešení. Svařování nerezu, hliníku a ocelí.
naše produkty: hliníkové konstrukce, Nerezové skluzavky, Svařované konstrukce
Poslat zprávu ALFEKO s.r.o.
V.S.B.P., s.r.o.

V.S.B.P., s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na projekty spojené s kovovýrobou. Hlavní činností je výroba a montáže ocelových konstrukcí, i montáže technologických zařízení. Nabídka komplexních služeb pro tuzemskou i zahraniční klientelu.
naše produkty: Výroba a montáž ocelových konstrukcí
Poslat zprávu V.S.B.P., s.r.o.
GORDA stainless s.r.o.

GORDA stainless s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby spojené se zakázkovou kovovýrobou se zaměřením na výrobky z nerezové oceli a ušlechtilých kovů. Dále ohraňování, skružování, tvarové pálení a svařování kovů. Hliníkové a Fe konstrukce do 1t. Návrh a výroba přípravků, strojů a strojních zařízení.
naše produkty: Zakázková výroba z nerezové oceli
Poslat zprávu GORDA stainless s.r.o.
LICON HEAT s.r.o.

LICON HEAT s.r.o.

Společnost LICON HEAT s.r.o. úspěšně navázala na téměř 40ti-letou tradici výroby konvektorů značky Likov a již čtvrtým rokem dodává na evropský trh radiátory nejvyšší kvality, které jsou nyní vyráběny pod novým názvem Licon.
naše produkty: Radiátory na stěnu, Speciální radiátory, Radiátory s ventilátorem, Radiátory na nízkoteplotní vytápění, Radiátory do podlahy, Radiátory na podlahu
Poslat zprávu LICON HEAT s.r.o.
Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products s.r.o.

Avex navrhuje a dodává skladové systémy a manipulační systémy od roku 1996. Patříme k největším světovým výrobcům kovových palet pro skladové systémy průmyslových a logistických společností. Vyrábíme podpěrné kovové konstrukce pro solární systémy.
naše produkty: Kovové palety, Ocelové kontejnery, Ocelové palety, Palety na pneumatiky, Konstrukce pro fotovoltaiku
Poslat zprávu Avex Steel Products s.r.o.
LATOP spol. s r.o.

LATOP spol. s r.o.

Velkoobchod, maloobchod se sortimentem topení - kamna - koupelny. Vyrábíme pelety z čisté dřevní hmoty bez dalších přísad, instalujeme kotle na pelety. Zastupujeme rakouského výrobce kotlů na pelety - firmu Ökofen.
naše produkty: Kotle na pelety, Pelety, Výrobce pelet
Poslat zprávu LATOP spol. s r.o.
AMAKO, spol. s.r.o.

AMAKO, spol. s.r.o.

Výroba stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční, stavební ocelové konstrukce pro dopravní infrastrukturu. Dále nabízíme výrobky k veřejnému osvětlení jako jsou patice, elektrovýzbroje, svítidla, a jiné.
naše produkty: Stožáry, Výrobce ocelových stožárů
Poslat zprávu AMAKO, spol. s.r.o.
EKOPANELY CZ s.r.o.

EKOPANELY CZ s.r.o.

Výroba a prodej ekopanelů, montované rodinné domy, domky, garáže, ekologické stavby, zahradní domky, dřevěné domy, dřevostavby, příčky, podhledy, podlahy, půdní vestavby, přístavby, obklady stěn, izolace, sadrokartony, mobilní příčky.
naše produkty: Dřevostavby nízkoenergetické domy, Ekologický stavební materiál
Poslat zprávu EKOPANELY CZ s.r.o.
VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme ocelové stožáry pro veřejné osvětlení, stožáry pro světelnou signalizaci, dekorativní stožáry, reflektorové stožáry, přírubové stožáry, komplexní materiál pro veřejné osvětlení, sloupy pro místní rozhlas a dopravní značky.
naše produkty: LED solární veřejné osvětlení, LED svítidla veřejného osvětlení, Ocelové stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, Výroba stožárů a výložníků
Poslat zprávu VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.
KOLTICO s.r.o.

KOLTICO s.r.o.

Prodej zemědělských, lesnických, komunálních a stavebních pneumatik, disků a kompletních kol všech rozměrů a nosností od různých výrobců. Provádíme pneuservisní práce vč.oprav. K dispozici máme rovněž mobilní pneuservis.
naše produkty: Agro pneu, Pneu BKT, Pneu pro zahradní techniku, Traktorové pneu, Zemědělské pneu
Poslat zprávu KOLTICO s.r.o.
REGUTEC, s.r.o.

REGUTEC, s.r.o.

Vyrábí pryžové výrobky, sportovní povrchy, dopadové zóny pro dětská hřiště a protiskluzové podlahy do koňských stájí. Dále pak vyrábíme podlahové krytiny-terasy, u bazénů, pro golf, do posiloven, výrobních hal, antivibrační matrace a protihlukové zdi u dálnic.
naše produkty: Desky na dětská hřiště, Odhlučnění železniční tratě, Podlahy do koňských stájí, Protihlukové stěny
Poslat zprávu REGUTEC, s.r.o.
COREX Pardubice s.r.o.

COREX Pardubice s.r.o.

Velkoobchod s průmyslovými armaturami a potrubními díly - ventily uzavírací, regulační, zpětné, pojistné, kulové kohouty, klapky uzavírací a zpětné, filtry, šoupátka, odvaděče kondenzátu, kompenzátory, příruby, varná kolena.
naše produkty: Průmyslové armatury, Výroba průmyslových armatur
Poslat zprávu COREX Pardubice s.r.o.
DYAS.EU, a.s.

DYAS.EU, a.s.

Firma se zabývá výrobou truhlářských překližek, multiplexů, fóliovaných překližek, rámových lišt, tvarových výlisků, protihlukových překližek a dalších překližovaných desek z loupané bukové dýhy. Je možné provedení všech výrobků se sníženou hořlavostí.
naše produkty: Buková překližka, Překližka se sníženou hořlavostí
Poslat zprávu DYAS.EU, a.s.
Štukatérství Martin Bezdička

Štukatérství Martin Bezdička

Vyrábíme a montujeme fasádní a sádrové interiérové profily a prvky. Nabízíme šambrány, fasádní profily, římsy, sádrové stropní rozety, sloupy a osvětlovací prvky. Provádíme restaurátorské práce na historických i slohových fasádách a interiérech.
naše produkty: Fasádní profily, Podstřešní římsy, Sádrové ozdobné prvky
Poslat zprávu Štukatérství Martin Bezdička
PROFIL Team s.r.o.

PROFIL Team s.r.o.

Od roku 2003 je PROFIL Team s.r.o. spolehlivým a stabilním partnerem pro velkoobchodní dodávky podlahových a obkladových profilů a lišt k dokončování realizací staveb, interiérů, podlah, podlahových krytin, obkladů a dlažeb.
naše produkty: Podlahové profily, Podlahové lišty
Poslat zprávu PROFIL Team s.r.o.
Frajt s.r.o.

Frajt s.r.o.

Naše firma se zabývá vybavováním aquaparků, fitness a wellnes center, balneo provozů, rehabilitačních center, sportovních a kulturních zařízení, škol, administrativních budov, nákupních center, nemocnicí a laboratoří.
naše produkty: Lehké dělící příčky, Šatní skříňky
Poslat zprávu Frajt s.r.o.
LIMES Litomyšl s.r.o.

LIMES Litomyšl s.r.o.

Společnost Limes se od roku 1991 zabývá výrobou kvalitních pozinkovaných skleníků, kompostéru, pařenišť. V nabídce však najdete také stolní záhony, vysoké záhony a další drobné výrobky pro zahrádkáře.
naše produkty: Zahradní pozinkované skleníky
Poslat zprávu LIMES Litomyšl s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.