Výroba sportovní potřeby

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 14
B+J MIKESKA

B+J MIKESKA

Firma B+J MIKESKA si jako předmět své činnosti zvolila výrobu a prodej přenosných lyžařských vleků s nízkým vedením lana ( malé lyžařské vleky ). Všechny typy vleků jsou certifikovány pro prodej v EU dle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2000/9/ES.
Ukaž na mapě   internet: www.vleky.cz  
naše produkty: Výroba lyžařských vleků
Poslat zprávu B+J MIKESKA
MIBO - profi koloběžky

MIBO - profi koloběžky

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou koloběžek podle konstrukce ověřené desítkami let provozu. Koloběžky MIBO s atestem české státní zkušebny splňují normy: ČSN EN 71-1, ČSN EN 71-3, ČSN ISO 42-10, Vyhlášku ministerstva dopravy číslo 102/91.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koloběžky
Poslat zprávu MIBO - profi koloběžky
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej doplňků pro bowlingová centra a pro hráče. Dodáváme náhradní díly na zařízení různých značek. Zajišťujeme výstavby bowlingových center, servis a jejich rekonstrukce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bowlingová obuv, Bowlingové dráhy, Stavby bowlingových drah
Poslat zprávu BOWLCZECH LIMITED
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Výroba a prodej: tradiční výroba posilovacích strojů a sportovního nářadí pro fitness, kulturistiku, školská zařízení i ostatní sportoviště. Další činnost je v oblasti spolupráce na výrobě výměníků tepla, absorbérů, slunečních kolektorů, kontejnerů a židlí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fitness zařízení, Posilovací stroje, Víceúčelové stroje
Poslat zprávu FILIPSPORT, spol. s r. o.
EURO - BOWLING s.r.o.

EURO - BOWLING s.r.o.

Společnost EURO-BOWLING podniká v prodeji, výrobě, servisu a instalaci bowlingových drah. EURO-BOWLING představuje v celé Evropě nejvhodnější nabízené provedení bowlingových výrobků za nízké pořizovací ceny a následný provoz.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bowlingové dráhy
Poslat zprávu EURO - BOWLING s.r.o.
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou běžeckých lyží, speciálních back country lyží, ale také sjezdových lyží od začátečníků až po závodníky a snowboardů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba lyží
Poslat zprávu SPORTEN, a.s.
PEROPE Tábor s.r.o.

PEROPE Tábor s.r.o.

Výroba a prodej turistických kanoí z polyesterového sklolaminátu. Vysoká kvalita lodí vychází z mnohaletých výrobních a vodáckých zkušeností. Provádíme záruční i pozáruční servis lodí a opravy různých výrobků ze sklolaminátu. Poskytujeme záruku 24 měsíců.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba lodí
Poslat zprávu PEROPE Tábor s.r.o.

Mgr. Jaroslav Procházka

Unpro.cz je kvalitní česká značka nabízející fotbalové štulpny v různých velikostech, barvách a provedení. Novinkou jsou hokejové štulpny z kvalitních materiálů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Mgr. Jaroslav Procházka

Bc. Petr Novotný VONO SPORT

Vono sport - výroba florbalové, fotbalové, hokejové, hokejbalové, výstroje. Sportovní a rozlišovací dresy a štulpny na florbal, fotbal, hokej, hokejbal.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Bc. Petr Novotný VONO SPORT

MICHÁLEK s.r.o.

Kompletní dodávky lyžařských vleků a lanových drah, kompletní dodávky bobových drah, zakázková strojírenská výroba, prodej maziv a olejů NILS.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MICHÁLEK s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.