Výroba kosmetiky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 329
CHEMOTEX Děčín a.s.

CHEMOTEX Děčín a.s.

Naše společnost je zaměřena na chemickou výrobu a to zejména na povrchově aktivní látky (tenzidy) a detergenty. Vyrábíme chemikálie pro průmysl strojírenský, stavební, papírenský i textilní. Spotřební chemii v podobě kosmetických, mycích a čistících přípravků.
Ukaž na mapě   internet: www.chemotex.cz  
naše produkty: Desinfekční gel na ruce, Docusate Sodium, Epoxidová pryskyřice, Inhibitory koroze, Kyselina Fenolsulfonová, Povrchově aktivní látky, Řezná kapalina
Poslat zprávu CHEMOTEX Děčín a.s.
Pacific Direct, s.r.o.

Pacific Direct, s.r.o.

Výrobce a dodavatel hotelové kosmetiky, koupelnových a pokojových doplňků a cestovních sad. Značková i logovaná kosmetika, výroba na zakázku, vývoj nové formulace dle přání zákazníka. Celosvětové zastoupení. Dodáváme do více než 100 zemí světa.
Ukaž na mapě   internet: www.pacificdirect.cz  
naše produkty: Hotelová kosmetika, Hotelové doplňky, Výroba kosmetiky na zakázku
Poslat zprávu Pacific Direct, s.r.o.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Rodinná firma Pleva zpracovává kvalitní léčivé včelí produkty do kosmetiky a potravinových doplňků. V současnosti má největší sortiment. Nabízí propolisové kapky, zubní pasty, masti, gely, krémy, pleťová mléka, šampóny, vlasové vody, mýdla, medy, medovinu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící kosmetika, Krém s včelím jedem, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová mast, Svíčky z včelího vosku
Poslat zprávu Léčivé včelí produkty Pleva
PEPITO s.r.o.

PEPITO s.r.o.

Zabýváme se tavením hovězího a vepřového tuku ( živočišných tuků ). Výsledné suroviny dodáváme do celého světa a po celé EU, kde je firmy dále zpracovávají při výrobě kosmetických ( výroba mýdla ), farmaceutických, strojírenských a krmivářských výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sušená masová moučka, Tavený živočišný tuk, Tuková surovina, Výroba živočišného tuku
Poslat zprávu PEPITO s.r.o.
Zenit,spol.s r.o.

Zenit,spol.s r.o.

Nakupujte českou kvalitu u ryze české společnosti ZENIT Čáslav. Pro Váš čistý a spokojený domov nabízíme široký výběr tradičních úklidových prostředků pro domácnost i profesionální čištění. Svou kvalitou uspokojíme hospodyňky i náročné uživatele.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící prostředky, Dezinfekční prostředky, Osvěžovače vzduchu, Úklidové prostředky
Poslat zprávu Zenit,spol.s r.o.
HEKRA Opava, s.r.o.

HEKRA Opava, s.r.o.

Výroba a distribuce olejů, maziv, autochemie, autokosmetiky a technických kapalin. Výrobky: motorové, převodové a hydraulické oleje, plastická maziva, chladicí kapaliny FLAMIX, letní a zimní náplně do ostřikovačů, autokosmetika, technické kapaliny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autochemie, Autokosmetika, Oleje
Poslat zprávu HEKRA Opava, s.r.o.
EVERSTAR s.r.o.

EVERSTAR s.r.o.

Výroba odmašťovacích a čisticích prostředků pro průmysl a povrchové úpravy, odmašťovací a čistící prostředky pro úklidové firmy, hotely a restaurace, autokosmetika, čistící prostředky pro dům a zahradu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící prostředky
Poslat zprávu EVERSTAR s.r.o.
BEA natur, s.r.o.

BEA natur, s.r.o.

Výroba přírodní veterinární kosmetiky určené pro psy a kočky. Jemná a nedráždivá veterinární kosmetika z přírodních surovin. Šampony, kondicionéry, balzámy, rozčesávače, antiparazitální přípravky. Kosmetika pro koně. Distribuce pro veterinární ordinace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kosmetika pro psy a kočky, Šampon pro psy
Poslat zprávu BEA natur, s.r.o.
SCHLECKER a.s.

SCHLECKER a.s.

Schleker se svými 14 000 obchody je přední společností na evropském trhu v oblasti drogistického zboží. Schleker Vám nabízí široký sortiment zboží nejvyšší kvality za rozumnou cenu především kosmetiky, léků a výrobků pro péči o domácnost.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SCHLECKER a.s.
Chris cosmetics s.r.o.

Chris cosmetics s.r.o.

Výroba dekorativní kosmetiky, kompletace, distribuce, prodej. Kosmetické přípravky na líčení tváře, očí, rtů a nehtů, kosmetické doplňky, balení výrobků formou skinování.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Chris cosmetics s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.