Vrata a brány

Zde jsou 3 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 177
AUTOGARD spol. s r.o.

AUTOGARD spol. s r.o.

Vývoj, výroba, instalace, distribuce - automatické závory, turnikety, zařízení pro kontrolu přístupů, parkovací systémy, výsuvné sloupy, automatické silniční bariéry. Vstupenkové pokladní systémy.
Ukaž na mapě   internet: www.autogard.cz  
naše produkty: Automatické závory, Parkovací systémy, Silniční zábrany, Turnikety, Závory
Poslat zprávu AUTOGARD spol. s r.o.
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábíme pletiva pozink, plastovaná, průmyslové oplocení 3D, ploty oplocenka, ohrazenka, sloupky, rámy, brány, branky, ostnatý drát, plot trubičkový. Gabiony, rabice, tkaniny, kari sítě, mřížky, betonářská výztuž, úvazky, spony. Železářství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Drátěné ploty, Gabiony, Květinové podpěry, Lesní a dálniční oplocenka, Ostnatý drát, Plotové pletivo, Plotové sloupky, Práškové lakování, Úvazky, Vyhřívané dečky, Výztuhy do drobnozrnných betonů
Poslat zprávu DOPS s.r.o.
ProJUS s.r.o.

ProJUS s.r.o.

Řešení mechanizace a automatizace průmyslových výrob cestou vývoje - konstrukce a výroba: přípravky, jednoúčelové stroje, montážní linky, zkušebny, kovové ploty a oplocení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné ploty, Jednoúčelové stroje, Kované ploty, Kovové ploty, Montážní linky
Poslat zprávu ProJUS s.r.o.
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábíme v široké nabídce ploty, pletiva, sloupky, branky a brány. Naše oplocení nachází uplatnění u rodinných domů, průmyslových objektů, sportovních areálů, pro zemědělské či lesní užití, bezpečnostní oplocení, sloupky, brány, ploty a pletiva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezpečnostní oplocení, Montáž plotů, Mřížové oplocení, Oplocení sportovišť, Pletivo na plot, Ploty na klíč, Posuvné brány, Samonosné brány, Sloupky na plot, Stavba plotů, Svařované panely
Poslat zprávu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
PILECKÝ s.r.o.

PILECKÝ s.r.o.

Nosným programem společnosti Pilecký s.r.o., je kompletní sortiment kovového oplocení od pletiv, svařovaných sítí, sloupků, přes panelové oplocení, kované ploty,bezpečnostní ploty, vjezdové brány a branky až po garážová vrata.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezpečnostní oplocení, Drátěné ploty, Garážová vrata, Kované ploty, Průmyslové oplocení, Samonosné brány
Poslat zprávu PILECKÝ s.r.o.
MONROS v.o.s.

MONROS v.o.s.

Výroba, prodej a montáž garážových vrat, brán, interierových a exterierových rolet, markýz, interierových vertikálních a horizontálních žaluzií a exterierových žaluzií. Firma MONROS v.o.s. je rodinná firma s více jak 20letou tradicí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celostínící interiérové žaluzie iso VM, Garážová vrata, Navíjecí markýzy
Poslat zprávu MONROS v.o.s.
DEXET s.r.o.

DEXET s.r.o.

Velkoobchod: automatické pohony pro garážová vrata, brány, dveře, okna, závory, stavební kování, kování pro nesené brány, kování pro křídlová, posuvná vrata, parkovací systémy, dálkové ovládání, ovladače, přístupové systémy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kování pro brány a vrata, Pohony pro vrata a brány
Poslat zprávu DEXET s.r.o.
TECHNOPARK CZ s.r.o.

TECHNOPARK CZ s.r.o.

Technopark - největší distributor a výrobce automatizační techniky pro brány, vrata, vjezdy a vstupy, okna, markýzy a rolety v České republice. Jediný výrobce válcovaných ocelových profilů pro samonosné brány a stavebnicových hliníkových bran v České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kování pro samonosné brány, Stavebnice samonosná brána z hliníkových profilů
Poslat zprávu TECHNOPARK CZ s.r.o.
Building Plastics ČR, s.r.o.

Building Plastics ČR, s.r.o.

Výrobce a prodejce komponentů pro předokenní rolety, garážová, rolovací, průmyslová a rychloběžná vrata, sítě proti hmyzu, rolovací mříže. Vyrábíme předokenní rolety a rolovací vrata. Práškové a mokré lakování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dekorativní stínící technika, Předokenní rolety, Průmyslová vrata, Rolovací vrata, Rychloběžná fóliová vrata, Sítě proti hmyzu
Poslat zprávu Building Plastics ČR, s.r.o.
HT Steel, a.s.

HT Steel, a.s.

Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce, střešní a obvodové pláště hal a občanských staveb včetně výplní otvorů. Provádíme průmyslové podlahy i generální dodávku staveb.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované haly, Obvodové pláště, Střešní plášť
Poslat zprávu HT Steel, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.