Ventilátory

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 27
Ventilátory Kadlec

Ventilátory Kadlec

Vyrábíme axiální průmyslové ventilátory průměru 250 - 1000 mm. Vzduchový výkon ventilátorů je 1000 - 40 000 m3/h při 50 - 500 Pa. Jsme výrobci axiálních ventilátorů pro zabudování do zdi, do vzduchotechnického potrubí.
Ukaž na mapě   internet: www.ventilatory-kadlec.cz  
naše produkty: Axiální ventilátory, Výroba průmyslových ventilátorů
Poslat zprávu Ventilátory Kadlec
CIPRES FILTR BRNO s.r.o.

CIPRES FILTR BRNO s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme: průmyslové filtry s různými druhy regenerace, ventilátory radiální a radiální-transportní, odlučovače mlhoviny, chladiče spalin, vynášecí orgány ( šneky, rotační podavače ), potrubí, elektrické rozvaděče a veškerá další příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Filtrační zařízení
Poslat zprávu CIPRES FILTR BRNO s.r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naše společnost A-Z Chlazení se specializuje na montáž, servis chladících a klimatizačních zařízení. Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku ( většinu náhradních dílů máme skladem ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladící boxy, Čističky vzduchu, Infračervené zářiče, Mobilní klimatizace, Nástěnné klimatizace, Plynová topidla, Průmyslové chlazení, Servis chlazení, Stropní ventilátory, Tepelná čerpadla, Výčepní zařízení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
2VV s.r.o.

2VV s.r.o.

Vyrábíme vzduchové clony, větrací a rekuperační jednotky, vytápěcí jednotky a jejich komponenty, řídící jednotky, regulátory, spínače, čidla a jejich příslušenství, ventilátory a komponenty VZT rozvodů. Náš výrobní program se neustále rozrůstá.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Vzduchové clony
Poslat zprávu 2VV s.r.o.
Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov

Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov

Hlavním výrobním programem naší společnosti jsou radiální ventilátory, vzduchotechnika, průmyslové filtry, sušárny obilí a zahradní nářadí. Zabýváme se také zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí, konstrukčních dílů z uhlíkové a nerezové oceli.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odlučovače, Průmyslové filtry, Radiální ventilátory, Sušárny zrnin
Poslat zprávu Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
VENTILÁTORY, s.r.o.

VENTILÁTORY, s.r.o.

Vyrábíme ventilátory nízkotlaké, středotlaké, cirkulační a transportní. Specializujeme se na výrobu ventilátorů pro teploty do 120°C, 250°C a 500°C. Jedná se o ventilátory určené například pro použití do pecí a sušáren.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkotlaké ventilátory, Ventilátory do pecí
Poslat zprávu VENTILÁTORY, s.r.o.
ALTEKO, spol. s r.o.

ALTEKO, spol. s r.o.

Jsme český výrobce vzduchotechniky, vzduchotechnických zařízení vlastní konstrukce. Vyrábíme radiální ventilátory, větrací a klimatizační jednotky vhodné pro větrání, topení, chlazení a zvlhčování vzduchu včetně jeho filtrace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Klimatizační jednotky TANGO, Stavebnicový větrací a klimatizační systém, Radiální ventilátory
Poslat zprávu ALTEKO, spol. s r.o.
ZVVZ a.s.

ZVVZ a.s.

Společnost ZVVZ a.s. byla založena již v roce 1948 a stala největším výrobcem vzduchotechniky v Československu s vybudovanou sítí montážních a servisních středisek. Zaměřujeme se především na výrobu ventilátorů, odlučovačů a filtrů pro odprašování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průmyslová vzduchotechnika
Poslat zprávu ZVVZ a.s.

Inexco Argosy, spol. s r.o.

Dodavatel zařízení pro odvod kouře a tepla (požární ventilátory, křídlové a žaluziové klapky), systémů průmyslového větrání (vzduchotechnické jednotky a ventilátory..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Inexco Argosy, spol. s r.o.

KrosTECH

Výroba a vývoj transportních ventilátorů a filtračních systémů. Technologiie pro zpracování odpadu v dřevařském průmyslu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KrosTECH
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.