Venkovní nábytek

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 52
TEXIM s.r.o.

TEXIM s.r.o.

V našem katalogu naleznete vodovodní a topenářské těsnění, těsnění přírub a těsnění ventilů. Dále dodáváme bezasbestové těsnící desky, pryžové těsnící desky, samolepící těsnění do oken a dveří, zahradní nábytek dřevěný a také zahradní program.
Ukaž na mapě   internet: www.texim.cz  
naše produkty: Dřevěný zahradní nábytek, Průmyslové těsnění, Výroba těsnění
Poslat zprávu TEXIM s.r.o.
DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK

DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK

Zakázková truhlářská výroba – houpací koně, dětský sluha, dřevěné stoličky, poličky, dřevěné figurky, zahradní altány, pergoly, zahradní domky, zahradní nábytek, dřevěné trakárky, žebřiňáky, stánky pro řemeslnické trhy, psí boudy, ptačí budky a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.dreveny-obchudek.cz  
naše produkty: Dřevěná stolička, Dřevěné altány, Dřevěné figurky, Dřevěné zahradní domky, Dřevěný houpací kůň, Dřevěný trakař, Dřevěný zahradní nábytek, Dřevěný žebřiňák, Němý sluha
Poslat zprávu DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naše firma se zabývá prodejem dřevomateriálu, především prodejem palubek různých profilů a rozměrů, podlahových palubek. Nabízíme též nábytek z masivu, dřevěný zahradní nábytek, dřevěné dekorace, betlémy, dřevěné hračky a jiné výrobky ze dřeva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné hračky, Dřevěný nábytek z masivu, Dřevěný zahradní nábytek, Vánoční dřevěné betlémy, Zahradní nábytek
Poslat zprávu Jiří Vencl
ARX Trade, společnost s ručením omezeným

ARX Trade, společnost s ručením omezeným

Výroba a prodej na zakázku altány, pergoly, zahradní nábytek, zahradní domy, srubové domky, zahradní a nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Realizujeme certifikovaná i privátní dětská hřiště.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pergoly zahradní
Poslat zprávu ARX Trade, společnost s ručením omezeným
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Naše firma je výrobcem zahradního dřevěného nábytku již od roku 1997, proto máme bohaté zkušenosti s výrobou. V naší nabídce najdete nejen kusový sortiment zahradního nábytku, ale i celé sestavy, doplňky pro zahradní nábytek a balkónový nábytek.

naše produkty: Dřevěné zahradní sestavy, Dřevěný nábytek na zahradu, Kovový zahradní nábytek, Prodej zahradního nábytku, Zahradní nábytek z masivu
Poslat zprávu Zahradní nábytek Liška
Solidbuy s.r.o.

Solidbuy s.r.o.

Dovoz řeziva a výrobků z exotických dřevin. Jde zejména o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, mempas, hevea. Dále dodáváme eurohranoly, řezivo, parkety, terasové desky a obklady. Eurohranoly a dřevěné masivní podlahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Terasové desky, Zahradní nábytek Teak
Poslat zprávu Solidbuy s.r.o.

EMPIRE GROUP s.r.o.

Ratanový nábytek, ratanové sedací soupravy, ratanové papasany, proutěné ratanové truhly, bambusové tyče, ratanové křesla, ratanové komody, zahradní křesla...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu EMPIRE GROUP s.r.o.

Roman Boháček - stolařství

Firma Roman Boháček se dlouhodobě specializuje na výrobu ze dřeva. Mezi naše hlavní obory patří zakázková výroba z dubu, ale z jiných dřevin.
Vyrábíme dřevěný zahradní nábytek, pergoly a přístřešky, zahradní altány, paravany. Zakázkově postavíme i dřevěné stáje, mosty, zahradní domky a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Roman Boháček - stolařství

Garden Imp s.r.o.

zahradní nábytek, dřevěný nábytek, slunečník, nábytek, ratanový nábytek, židle, křesla, stůl, stoly
Výhradní zástupci firmy Garden Impressions pro Českou Republiku.Prodej zahradního nábytku, pronájem vlastních apartmánů, prodej zdravotních matrací a doprava.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Garden Imp s.r.o.

Jafa beton styl - J. Fáček

Výroba a prodej parkových a venkovních laviček, odpadkových košů, stojanů na kola, váz pro zeleň a další výrobky pro městské mobiliáře.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jafa beton styl - J. Fáček
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.