Vázy

Zde jsou 4 sekce

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 25
Blažek Glass s.r.o.

Blažek Glass s.r.o.

Vyrábíme unikátní skleněné pilníky, určené především k pilování nehtů. Původně byla naše výroba založena na tradičním broušeném olovnatém křišťálu s bohatými i moderními dekory. Téměř 95% produkce vyvážíme prakticky do celého světa.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ručně dekorovaný olovnatý křišťál, Skleněné pilníky
Poslat zprávu Blažek Glass s.r.o.
VALNER GLASS s.r.o.

VALNER GLASS s.r.o.

Valner Glass Production je sklářský ateliér založený v roce 2004. Kolektiv řemeslníků realizuje kompletní výrobu originálních užitých předmětů a uměleckých objektů ze skla, zpracovaných tradičními sklářskými technikami. Sklářské studio nabízí designérům, autorským týmům nebo výtvarníkům svoji technologii, šikovnost řemeslníků a odborné konzultace pro malou a středně velkou sériovou výrobu, stejně tak i pro jednorázové projekty. Ateliér se zabývá výhradně za tepla ručně tvarovanými sklářskými technikami a základním broušením na hladinářských i kuličských strojích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba skla na zakázku
Poslat zprávu VALNER GLASS s.r.o.
Gold - Crystal s.r.o.

Gold - Crystal s.r.o.

Svojí činností navazujeme na tradici výroby olovnatého křišťálu v České republice pod vlastní ochrannou známkou. Vlastní výroba je zaměřena na ruční dekoraci širokého sortimentu křišťálových výrobků nejen ke zkrášlení interiérů, ale i ke každodennímu použití.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Olovnatý křišťál
Poslat zprávu Gold - Crystal s.r.o.
Studio Miracle - Vlasta Voborníková

Studio Miracle - Vlasta Voborníková

Sklářské studio Miracle se Vám představuje svými ručně dekorovanými výrobky, jejichž design je založen na aplikaci kovů v kombinaci s barevnými plochami. Jde výhradně o ruční práci a originální dekory, jejichž autorkou je Vlasta Voborníková, majitelka studia.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ručně dekorované sklo
Poslat zprávu Studio Miracle - Vlasta Voborníková

Ing. Helena Halová

Výroba vitráží na zakázku, Tiffany lampy a lustry, výplně do oken, dveří, kuch. linek a nábytku. Ruční výroba bytových doplňků a dekorací - vázy, mísy..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Helena Halová
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.