Upevňovací a spojovací materiál

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 16
Neomag-magnet s.r.o.

Neomag-magnet s.r.o.

Výroba a prodej magnetických systémů. Prodej permanentních magnetů, neodymových magnetů, feritových magnetů, břemenových magnetů, magnetických separátorů, magnetických filtrů, magnetických úchytů, magnetických hraček, magnetických klenotů.
Ukaž na mapě   internet: www.neomag.cz  
naše produkty: Feritové magnety, Magnetická fólie, Magnetické separátory, Magnetické úchyty, Magnety, NdFeB magnety, Neodymové magnety, Supermagnety
Poslat zprávu Neomag-magnet s.r.o.
D.I.P. s.r.o.

D.I.P. s.r.o.

Firma D.I.P. s.r.o. vznikla v roce 1990 jako sdružení podnikatelů, na výrobu lékařského materiálu. Naše firma postupně zúžila svoji působnost na zpracování plastu. Spojovací materiál dodáváme jak velkoobchodům i podnikům v České republice, ale i v EU.
Ukaž na mapě   internet: www.dip-twenty.cz  
naše produkty: Samolepící háčky, Výroba hmoždinek
Poslat zprávu D.I.P. s.r.o.
ARaPO spol. s r.o.

ARaPO spol. s r.o.

Naše firma dodává potrubní díly: příruby krkové, zaslepovací, ploché, točivé, přivařovací obruby, přivařovací kroužky, záslepky potrubí, trubková hrdla, desková dna, trubkové oblouky, T - kusy. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2001.
Ukaž na mapě   internet: www.arapo.cz  
naše produkty: Příruby krkové, Spojovací materiál
Poslat zprávu ARaPO spol. s r.o.
NET, spol. s r.o.

NET, spol. s r.o.

Naše společnost nabízí výkresové šrouby, čepy, svorníky, nýty a podobně. Soustružení na CNC a automatech, lisování z plechu, válcování závitů. Výroba nástrojů pro lisování. Výroba stavebního kování. Používané materiály - ocel, nerez, hliník, mosaz, měď.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Objemové tváření, Spojovací materiál, Trhací nýty, Výkresové šrouby na zakázku
Poslat zprávu NET, spol. s r.o.
ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

Výroba závitů válcováním, závitové tyče, svorníky, metrické i trapézové závity, různá stoupání, pevnost a materiály. Velkoobchodní prodej spojovací materiál. Matice, podložky, šrouby, podstavcové vruty, vratové šrouby, tesařské kování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Závitové tyče
Poslat zprávu ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA
SAV CZECH spol. s r.o.

SAV CZECH spol. s r.o.

Vyrábíme magnetické a vakuové upínače, palety, sinusové stoly, odmagnetovače, břemenové magnety, elektromagnety, elektropermanentní a permanentní upínače pro broušení, frézování, soustružení a HSC. Nabízíme magnety, sklíčidla a jiné nářadí pro EDM.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Magnetický upínač, Magnety, Zvedací magnety
Poslat zprávu SAV CZECH spol. s r.o.
AKROS v.o.s.

AKROS v.o.s.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Výroba skladovacích systémů. Spojovací materiál z nerezu - nerezové šrouby, matice, podložky, závitové tyče, lana, řetězy, panty, také nerezové doplňky pro jachtaře.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nerezový hutní materiál, Nerezový spojovací materiál, Zámečnická výroba
Poslat zprávu AKROS v.o.s.
Keller Kalmbach s.r.o.

Keller Kalmbach s.r.o.

Jeden z předních distributorů spojovacího materiálu, kotevní a upevňovací techniky pro automobilovou, průmyslovou a řemeslnou výrobu. Dodáváme spojovací materiál jako jsou matice, šrouby, podložky, kolíky, závitové tyče, krytky, pružiny a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektrické nářadí, Kotvící a upevňovací technika, Řemeslná výroba, Spojovací materiál
Poslat zprávu Keller Kalmbach s.r.o.

KOELNER MORAVA s.r.o.

Nabízíme širokou škálu spojovacích a kotevních materiálů - hmoždinky, šrouby, vruty, matice, bity do vrtaček, kovové a chemické kotvy, ruční a elektrické nářadí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KOELNER MORAVA s.r.o.

KLADEXA s.r.o.

Dodává elektrické lanové a řetězové kladkostroje, ruční zvedací zařízení a vázací prostředky vysoce kvalitní, spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KLADEXA s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.